Вівторок, 31 березня 2015, 14:16 |
 Кращі традиції, досвід та творчість педагогів Олександрівського НВК №3 –
учасникам 44-го обласного зльоту молодих учителів Кіровоградщини
Учитель… Наставник… Педагог…
Які прості слова, а вміщують у собі Всесвіт. Звучать вони гордо, піднесено і велично. Педагогом з великої літери не можна стати, ним треба народитись. Як говорив великий педагог В.О Сухомлинський: «Найважливіше завдання творчого вчителя – розпізнати, виявити, розкрити, виростити, виплекати в кожного учня його неповторно індивідуальний талант.»
Учитель – це великий трудівник, який знає, які зерна, в який грунт і в яку пору треба посіяти, щоб вони проросли, налились, достигли і дали гарний урожай.
Педагог – це безмежне море добра, краси, любові, ласки. Як говорив французький філософ-гуманіст Мішель де Монтень: «Коли твориш добро, сам переповнюєшся радісним задоволенням і виправданою гордістю, яка супроводжує чисту совість».
|
Детальніше...
|
|
Вівторок, 31 березня 2015, 14:07 |
 Кожного ранку ми прокидаємося з надією, що сьогодні все буде добре. Нарешті ми почуємо таке бажане, довгоочікуване, що стане спокійно і тихо на Сході нашої країни, де виборюється право за мирне життя, де відстоюється цілісність та незалежність нашої держави.
Та попри наші надії й очікування, із засобів масової інформації чуємо про нові обстріли, про чиїсь обірвані життя.
Свідком та учасником подій, що відбуваються в зоні АТО став і наш земляк Бугаєнко Роман Іванович. Саме ці весняні дні принесли зустріч із ним учням 9 та 10 класів Олександрівського НВК №3 під час виховної години «Хоробрі серця», яку провели класні керівники Левенець Л.В. та Вихрист Н.О.
Роман Іванович про бої із сепаратистами, про життя між боями, про настрій військових, про не досить приємні моменти зустрічі із ворогом.
Емоційна розповідь Бугаєнка Р.І. була наскрізь пронизана патріотизмом, любов’ю до України, прагненням військових захищати кожну жменьку рідної землі, гордістю за те, що ми – українці, нащадки славних козаків, які ніколи не падали у відчай, боролись і перемагали.
|
Вівторок, 24 березня 2015, 14:39 |
 Книга – бездонне джерело людського розуму, знань, мудрості; ті крила, які підносять нас у світ духовності, щирості, розуміння та широкості думки.
Про це давно знають в учні Олександрівського НВК №3, але закріпити цю істину вони мали змогу протягом тижня книги, який проходив у закладі з 16.03 по 20.03.2015 року.
Для змістовного проведення тижня бібліотекар Лушпай Л.М. заздалегідь розробила план заходів. Із понеділка по п’ятницю в навчальному закладі проводились конкурси, бібліотечні уроки, заочні мандрівки та оформлялись тематичні виставки.
|
Детальніше...
|
Вівторок, 24 березня 2015, 14:19 |
 20.03.2015 року вихователь групи продовженого дня Коваль С.А. з учнями 1-их
Класів провела свято Весни. Діти розповідали вірші про весну, співали веснянки, гаївки, пісні про пташок, про квіти, водили хоровод «Подоляночка», танцювали український таночок та порадували глядачів хореографічною композицією «Червона калина».
В техніці торцювання виготовили весняні квіти. Також діти створювали аплікації та малювали малюнки на тему: «Весна-красна».
|
Вівторок, 17 березня 2015, 15:18 |
 З 9 березня по 13 березня 2015 року в Олександрівському НВК №3 проходив Шевченківський тиждень.
В шкільній бібліотеці було проведено ряд заходів.
"Весна починається з Шевченка"… Саме таку назву мав урок, який підготували та провели бібліотекар Лушпай Л.М. та класний керівник Халаїм Г.В. з учнями 4-А класу.
Протягом уроку була продемонстрована презентація, яка ознайомила дітей з основними сторінками життя Кобзаря, учні читали поезії Тараса Григоровича, знайомилися Шевченком художником. В кінці уроку діти висловили свої думки з приводу того, хто ж насправді Т.Шевченко: людина чи легенда?
Для учнів 1-Б класу була проведена мандрівка на тему:"Мандруючи шляхами малого Тараса". Учні мали змогу більше дізнатись про дитинство Т.Шевченка. Прослухати вірші та пісні на слова Кобзаря про його дитячі роки, бідування та сім'ю.
Лариса Миколаївна розгорнула виставку "Т.Шевченко:від народження до смерті" та оновила постійно діючу виставку "Пророчий голос століть".
|
Вівторок, 17 березня 2015, 15:13 |
 Учителями МО було розроблено план проведення декади української літератури, присвяченої пам’яті Т. Г. Шевченка, де учні з великою цікавістю брали участь у вікторинах, конкурсах поезій і стінгазет, позакласних заходах...
Мовчан А. В. провела літературну композицію «Дитинство Тараса» з учнями 6-А кл., підготувала шкільну газету «Т. Г. Шевченко – геній української літератури»; учні 11 класу (Литвин С. і Лавріненко А.) провели лекцію «Провісник долі», серед учнів 9 класу був проведений конкурс «Як ми знаємо творчість Т. Шевченка» (переможці Чернявська Ю., Токар В.), учні 6-А класу підготували малюнки за творами Т. Г. Шевченка.
|
Вівторок, 17 березня 2015, 15:10 |
 10 березня для учнів 10 класу класним керівником Вихрист Н.О. була проведена класна година на тему: «Слово «мати» в поезії Кобзаря», присвячена пам’яті Т.Г.Шевченка.
Слово «мати» у творах Шевченка має триєдиний вимір: це і рідна ненька, і рідна земля Україна, і Божа Мати як символ вищої справедливості. Слово це прийшло в українську мову з сивої давнини. У творчості Шевченка, в його поезіях воно знаходиться на другому місці. Наприклад, слово Бог зафіксоване 637 разів, мати – 374, Україна – 282.
Протягом класної години учні зачитували із поезій Т.Г.Шевченка рядки, де було б підтвердження теми про матір, про ікону Пресвятої Богородиці, про Україну-матір.
Діти читали поезії Великого Кобзаря та зробили висновок, що Тарас Шевченко любив свою Україну так, як можна любити лише рідну матір.
|
Понеділок, 02 березня 2015, 15:45 |
 У п'ятницю, 27 лютого, в районній бібліотеці для дітей проходило свято Масниці (Масляної), на яке були запрошені учні 8-Б класу Олександрівського НВК №3.
Бібліотекар Баклан Л.Г. познайомила дітей із історією свята, були проведені конкурси та вікторини. Потім
працівники бібліотеки пригощали гостей смачними млинцями, пирогами із медом, частували чаєм. Та найбільше дітям сподобався момент спалювання опудала зими.
Учні та вчителі вдячні за гостини!
|
|
|