Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Години здоровя в дошкільній групі PDF Друк e-mail
Неділя, 10 лютого 2019, 08:16

Наша мета –дати елементарне  поняття про здоров’я.  Закріпити уявлення  про те, що найбільше багатство людини це - здоров’я;  формувати розуміння необхідності ранкової гімнастики, особистої гігієни, режиму дня, викликати інтерес до здорового і активного способу життя. Виховувати дбайливе ставлення до свого організму; розвивати пізнавальний інтерес до стану власного здоров’я.

Ознайомити дітей із небезпечними ситуаціями, які можуть виникнути, коли дитина на відпочинку в природі; формувати навички безпечних розваг, вміти обирати місця та іграшки для розваг, щоб це приносило радість, а не було причиною травмування. Розширити знання дітей про основні правила особистої безпеки під час зустрічі з незнайомцями (люди на вулиці, у дворі). Вчити дитину цінувати своє здоров’я, відповідно ставитися до своєї безпеки. Виховувати обережність, обачність, пильність. Все це проводять вихователі Кузнєцова С.М. та Гетьманець Т.А. під час бесід, занять, прогулянок, експериментів, ігор.

Під час бесід: «Вітаміни наші помічники»,«В природу із добром  іди» - діти закріплювали знання про зв'язок і взаємовплив людини та природи; розвивали здатність логічно мислити. Це допомагає виховувати прагнення до екологічно доцільної поведінки в природному середовищі;  вести здоровий спосіб життя. Тепер діти знають, що треба їсти тільки корисну їжу.

На  інтегрованому занятті з валеології та аплікації: «Коли овочі можуть допомогти, а коли можуть нашкодити нашому здоров’ю?» діти дізнались, що таке нітрати, в яких рослинах і де саме вони знаходяться, якої шкоди завдають здоров’ю.  Дізнались  про корись вітамінів для нашого організму.

На занятті: «Про здоров’я дбаю – хвороб уникаю» діти дізнавались про інфекційні захворювання, про спосіб профілактики та боротьби з вірусом грипу; діти познайомились з найпростішим видом самомасажу, оздоровчих вправах. Наші дітки прагнуть бути здоровими та веселими.  

Кожен день малята роблять ранкову гімнастику. На фізкультурі у дітей формується  позитивне ставлення до самих себе, виховується свідоме ставлення до власного здоров’я , бажання бути сильними, бадьорими, енергійними.


Переглянути фото


 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019