Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Мінна безпека PDF Друк e-mail
Вівторок, 14 травня 2024, 21:00
03 травня до Олександрівської філії на запрошення адміністрації закладу завітали провідні інспектори відділу запобігання надзвичайних ситуацій Кропивницького РУ ГУ ДСНС України в Кіровоградській області Сорока Олександр Васильович та Шинкаренко Віта Іванівна, які провели із учнями 5-х класів змістовну зустріч на тематику мінної безпеки.
У доступній і змістовній формі, використовуючи презентаційний матеріал та наочні засоби, рятувальники пояснили дітворі, як діяти в разі небезпечних ситуацій. Діти активно відповідали на питання, ставали учасниками рольових ситуацій, а учень 5-А класу Заріцький Артем навіть продемонстрував, як професійно користуватись вогнегасником.
На завершення зустрічі Віта Іванівна та Олександр Васильович подарували дітям величезну тематичну розмальовку про мінну безпеку та ряд тематичних плакатів.
Щиро вдячні працівникам ДСНС за важливу профілактичну роботу й співпрацю з навчальним закладом.

 

 Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019