Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Повір у себе PDF Друк e-mail
Вівторок, 14 травня 2024, 21:05
Протягом 01 – 02 травня проходив чемпіонат Кіровоградської області та обласна спартакіада «Повір у себе» з легкої та пара легкої атлетики серед спортсменів із інвалідністю, у якій взяв участь випускник 9 класу 2022 року Олексій Омельченко.
Упродовж багатьох років Олексій активно займається в легкоатлетичній секції «ІНВАСПОРТ» (тренер Соломонова Алла Анатоліївна) і неодноразово ставав переможцем обласних змагань. Цього разу йому підкорились наступні вершини: І місце з бігу на 100 м; ІІ місце з бігу на 200 м та ІІ місце у штовханні ядра.
Ще наперед, готуючись до цієї спартакіади, Олексій обіцяв, що прикладе максимум зусиль для перемоги й присвятить її своєму старшому другові, морському піхотинцеві Павлу Польовому, замордованому в російській тюрмі у травні минулого року. Із вдячністю хлопець згадує старшокласника Павлика, який ще з 1 класу взяв під свою опіку малого Олексійка в хлоп’ячих баталіях і не дозволяв нікому із хлопців ні словом, ні ділом його кривдити.
Тож сьогодні Омельченко Олексій завітав до своєї рідної школи, щоб повідомити і про свої перемоги, і про те, як пам'ять про загиблого в російсько-українського випускника школи живе серед усіх нас.
А від усього нашого закладу щирі вітання Олексієві та його тренерці із здобутою заслуженою перемогою.

 

 Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019