Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


День Наума PDF Друк e-mail
Четвер, 18 грудня 2014, 12:23
У давні часи навчання в Україні розпочиналося 14 грудня (1 грудня за старим стилем). Це день святого пророка Наума. То була найзручніша пора здобу¬вати освіту для сільських дітей, оскільки вже завершено основні сільськогосподарські роботи.
У народі Наума називали покровителем розуму, знань і доброчинства. Селяни вважали, що дитина краще засвоюватиме науку, якщо навчання починати в день святого пророка. З цього приводу казали: «Прийшов Наум — пора братися за ум».
В Олександрівському НВК №3 вже стало традицією щорічно в День Наума проводити свято для майбутніх першокласників та їх батьків.
Цього року гостей радо зустрічали вчителі початкових класів Халаїм Г.В. та Чепурнова О.П.
Улюблені казкові герої Маша та Ведмідь допомогли діткам швидше освоїтися в поки що невідомому приміщенні.
Вчителі розповіли батькам про майбутнє навчання дітей, разом із героями казок провели різні конкурси як для дітей, так і для батьків.
Вихованці вокального гуртка «Фантазери» (керівник Н.В.Журило) та студії мод «Колаж» (керівник І.В.Товкун) продемонстрували свою творчу майстерність та фантазію.
 



Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019