Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


«Крути – символ національної честі» PDF Друк e-mail
Четвер, 05 лютого 2015, 11:18
    Коли ми говоримо про еліту нації, про її роль у вихованні, ми повинні пам`ятати героїв Крут та їхніх учителів. На прикладі жертовності української молоді в міжвоєнний період було виховано ціле покоління борців за волю України, які продовжили справу, розпочату в 1917-му. І виглядає цілком логічним, що в незалежній Україні на державному рівні вшановують цвіт нації, кращих представників українського народу, які любили Вітчизну більше, ніж ті, кому це належало за посадою. Тому і лягають квіти до підніжжя пам`ятників. І можна було б сказати – правда перемогла, висновки зроблено. Тільки настане ранок 23 лютого. І знову ляжуть квіти, цього разу на честь армії, під багнетами якої загинули українські юнаки морозного ранку 1918-го...
 
І згадаються рядки поезії:
 
Коли злітає триста янголів,
Скорботна Україна править тризну.
І визначає для своїх синів
Цей день, як день захисника Вітчизни.
 
   В Олександрівському НВК №3 пам’ятають трагічні сторінки історії нашого народу та держави.
Вчитель історії Бабич Л.А. з учнями 11 класу провела урок пам’яті «Крути – символ національної честі», на якому вшанували пам’ять про загиблих, проаналізували причини та наслідки бою під Крутами.
Бібліотекар НВК Лушпай Л.М. організувала виставку «Волі народної дзвін». Матеріали виставки розповідають про події далекого січня 1918 року, про вшанування пам’яті сьогодні, вірші письменників, присвячених загиблим юнакам.
Учнівським парламентом була випущена стінгазета «Вони загинули за Україну».
 
 
 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019