Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Тиждень соціально-психологічної служби PDF Друк e-mail
Четвер, 05 лютого 2015, 12:12
 «Важливо, щоб кожній дитині було комфортно у школі, щоб вона хотіла до неї ходити та не відчувала себе самотньою і нещасливою» під таким гаслом пройшов тиждень соціально-психологічної служби в Олександрівському НВК №3 з 26.01.2015 р. по 31.01.2015 р.
Протягом тижня соціальним педагогом Голинською Наталією Олександрівною та практичним психологом Кравченко Анастасією Олександрівною було проведено ряд заходів. Зокрема, соціальним педагогом, була поновлена пошта довіри, проведено рейд «Урок» з виявлення учнів, які запізнюються на уроки, з даними учнями проведена профілактична робота. Серед учнів середніх класів проведено соціометричне дослідження на виявлення взаємовідносин в класному колективі, дослідження емоційного стану та настрою класних колективів, продовжував роботу консультативний пункт.
 З учнями молодших класів проведена година спілкування «Ні – шкідливим звичкам», 8-9 класи відвідали виховну годину «Допомога другу», спрямовану на профілактику суїцидальної поведінки. Наталія Олександрівна організувала зустріч учнів 9-11 класів з лікарем-інфекціоністом ЦРЛ Рулою В.С. на тему «Здоров’я – це життя». Віра Сергіївна розповіла учням про інфекційні хвороби СНІД, гепатит, туберкульоз: причини появи, профілактика, статистика в районі. Також учні разом із соціальним педагогом створили «дерево подяки», на якому кожен бажаючий міг залишити добрі слова всім працівникам навчального закладу.
Практичним психологом було проведено ряд заходів. Зокрема, учні 3-іх класів побували на тренінговому занятті «Я – неповторна особистість», під час якого учні дізналися більше про свої внутрішні якості. Учні 5-6-их класів взяли участь у корекційному занятті «Посміхнись життю». Метою якого було підняття самооцінки, знаходження внутрішнього потенціалу дитини, налаштування на творчий лад. Проведена психологічна гра «Доторкнись до світу психології» з 8-ми класами, під час якої учні дізналися більше про роботу шкільного психолога та спробувати себе у ролі психолога.
Загалом протягом тижня учні були активні у проведенні заходів, проявили себе як допитливі, творчі, ініціативні, креативні особистості.
 
 
 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019