Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


АТО PDF Друк e-mail
Четвер, 19 лютого 2015, 06:31
  Складний час зараз переживає наша держава. На Сході країни точаться бої, йде не зрозуміла й нікому не потрібна війна. В мирний час гинуть люди, лунають гармати, горять та руйнуються будинки.
За цими подіями спостерігають не тільки дорослі, а й діти.
До числа тих, хто переймається долею наших захисників, належать учні, батьки та працівники Олександрівського НВК №3. Вже вкотре була передана допомога бійцям 72 механізованої гвардійської бригади, яка розташована в селищі Гранітному. Це теплі речі, продукти харчування (консервація, сало, олія, картопля, морква, цибуля, капуста, столовий буряк, яблука, крупи, макарони, тушонка, цукор, згущене молоко, печиво), предмети гігієни ( мило, зубна паста, пральний порошок, туалетний папір).
Також учні школи плели маскувальні сітки. Цього разу вони (2 сітки) стануть в пригоді військовим 3 полку спеціального призначення.
Зігрівали теплом наших захисників дитячі малюнки та «валентинки» з побажаннями вижити та швидше повернутися додому. Вдячні бійці телефонували дітям та дякували за підтримку.
Лушпай Л.М. присвятила вірш неньці-Україні та її захисникам
Нене рідна моя!
Ти не в змозі сьогодні співати,
І сміятись не можеш,
Бо наповнена смутком
І сповнена болем душа.
Тебе рвуть на шматки,
Дух козацький спішать надламати.
Та нехай не радіють,
Не втішають себе вороги.
 
Нене рідна моя!
Ти стражденна і змучена горем.
Піднімайся! Вірні є в тебе доньки й сини!
Скільки літ і століть
Кров вкраїнська лилась цілим морем,
Та на зло ворогам українці жили.
Ми жили, ми живем,
і будемо жити віками
Всі разом: і Північ, і Південь, і Захід, і Схід,
І співатиме жайвір
Над нашими в полі житами,
І не знатимеш більше
Ти, нене, ні горя, ні бід.
 
Нене рідна моя!
Хай затихнуть громи і гармати!
Хай повернеться спокій,
Панує лиш злагода й мир!
Хай щасливими будуть
І діти, і мати!
Сонце світить нехай, закружляє всіх
Радості вир!
 
 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019