Навигатор сайта (путь к странице)

Головна Брайко Л.Д. Сценарій проведення міжшкільногосвята до Дня Матері

Меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Сценарій проведення міжшкільногосвята до Дня Матері PDF Друк e-mail
Неділя, 01 березня 2015, 08:45
Сценарій
проведення міжшкільного
свята до Дня Матері
(Зал святково прикрашений, поки збираються глядачі, звучать мелодії
про матір, сім’ю, родину)

 

1. Опускається куліса, демонструється фрагмент фільму про Кузик Т.Х.

 

2. Піднімається куліса

«Я Господа молю» у виконанні вокальної групи «Фантазери»
Виходить ведуча: (на фоні ліричної мелодії)

Доброго дня, шановні гості!

У травні, коли природа-Мати виряджає свою доню-Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві і відзначають День Матері. День Матері відзначається у другу неділю травня, що вважається місяцем Пречистої Діви Марії. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва і допомоги. Сьогодні у світлий травневий день зібрались ми у цьому залі, щоб відзначити одну з найважливіших дат у календарі, вшанувати найсвятішу постать на землі – Матір, піднести престиж добропорядної сім’ї як взірця для суспільства.

В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім'ї. Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина — матір. Саме від неї залежить виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі.

Найдорожчою людиною у нашому житті завжди була, є і буде мама. Із нею ми відкрили для себе світ. Перші кроки зроблено, тримаючись за мамині надійні руки. Перша пісня – мамина. Першу іграшку подала мама і перша порада теж мамина. У кожного із насвона найдорожча, найкраща і єдина. Слово «мама» приходить на вуста промінцем маминої усмішки і ласкавістю її очей, листочком вишні та світлинкою сонця, пелюсткою квітки і радістю веселки, теплою лагідністю і вечірньою молитвою.

Найніжніші, найсокровенніші, найкращі слова ми бережемо у своїй душі для неї. Людство існує тому, що існує материнська любов.

Звучить «До маминих очей» у виконанні Лариси Лушпай

Ведуча: Прекрасно, коли в сім’ї панують мир і злагода, взаєморозуміння, повага, кохання, вірність, теплота, затишок. Через сім’ю ми  виходимо в суспільство. Саме в ній вручається естафета досвіду поколінь, котру ми повинні нести далі, щоб передати її своїм дітям і тим самим майбутньому. Кожна дитина сподобляється дорослим, копіює їх, орієнтується на їх поведінку. Тому не дарма в народі кажуть: «Від доброго дерева добрий пагінець одійде, од добрих батька й матері піде й добра дитина».

 

Сьогодні ми хочемо представити родини Олександрівки, в яких по-справжньому панує любов і благодать, сім'ї, багаті на дзвінкий дитячий сміх, родинне тепло і затишок. Героями нашої програми є три багатодітні сім’ї

Тож до вашої уваги сім’я, діти якої є учнями школи №1.

…. Коли юна Тетяна ставала на весільний рушник з Анатолієм Будьком, твердо вірила, що її обранець, такий ніжний, турботливий, щирий на слова і добрі вчинки, створить для неї казку подружнього життя. І хоч пройшло вже 22 роки з того пам’ятного дня, в цю казку вона вірить і до сьогодні. Сімейний затишок Анатолій Олександрович і Тетяна Миколаївна плекають разом: мов з води зросла батьківська утіха – донечка Оксана, яка навчається в Дніпропетровському аграрному університеті, сини-соколята Андрій та Олександр, які закінчують школу і теж планують самостійний шлях.

Наша Олександрівка зовсім невелика, і кожна сім’я – мов на долоні. Тож всі, хто знають родину Будьків, мають змогу обирати для себе чимало позитивних родинних рис для наслідування. Дітей у школі поважають за старанність, батьків цінують за компетентність на роботі, відповідальність, людяність. Взаєморозуміння, злагода і повага – постійні супутники їхнього життя. Та що там говорити, давайте ближче познайомимось із цією чудовою родиною.

(відеосюжет про родину Будьків)

Ведуча: А зараз запрошуємо їх на сцену.

(Сім’я виходить на сцену, ведуча ставить їм питання:

- Анатолію Олександровичу, як ви вважаєте, що є найбільшими цінностями в сімейних стосунках, запорукою довголіття сім’ї ?

- Тетяно Миколаївно, розкажіть, хто для вас є ідеалом сімейних стосунків?

- Дякую Вам за відповіді. Сини в цій родині, як ви помітили, міцні, дужі, бо активно займаються спортом. А ще – полюбляють виконувати сучасні пісні. Сьогодні вони готові продемонструвати свої таланти.

Пісня «Белая сирень»

 

Ведуча: Шановні добродії ! Проблеми багатодітних родин завжди були в полі зору органів влади та місцевого самоврядування. Дружню родину Будьків вітає голова Олександрівської районної державної адміністрації Авксентьєв Валерій Володимирович.

(ВИСТУП)

 

художній номер у виконанні Аліни Шеремет «Колискова» ЗШ №1

Ведуча: Доля іншої нашої сім’ї-учасниці програми не встелена трояндами. Та не дивлячись на життєві негаразди, труднощі молода жінка зуміла створити у своїй родині атмосферу доброти, людяності, поваги і виховати своїх п’ятьох дітей так, щоб їх ставили за приклад всюди: і в школі № 2, де вони навчаються, і на вулиці, де живуть.

На тендітних плечах Тамари Володимирівни Кузнєцової лежить велика відповідальність за виховання багатодітної сім’ї. І вона прекрасно з цим справляється: діти чемні, виховані, змалку привчені до праці. Вміють і готувати, і майструвати, і вишивати, і постійно радувати маму та бабусю Валю своїми успіхами.

А як це вони роблять в житті, подивимось у наступному сюжеті.

ЕКРАН

 

(відеосюжет про родину Кузнєцових)

Ведуча: Запрошуємо родину Кузнєцових на сцену.

Сім’я виходить, ведуча ставить їм питання:

- Тамаро Володимирівно, на яких моральних засадах ви виховуєте своїх дітей ?

- Як на Вашу думку з чим асоціюється роль матері в родині?

 

Діти з мамою розігрують сценку-інсценізацію «Розмова з мамою»

 

Ведуча: Шановна Тамаро Володимирівно,Вашу дружню велику родину вітає голова Олександрівської районної ради Скляренко Василь Іванович

(ВИСТУП)

 

Пісня «Мамина сорочка» у виконанні вокальної групи «Фантазери»

Ведуча: Чи думала-гадала колись юна Наталя, берегиня родинного затишку й тепла наступної нашої сім’ї-учасниці, що її життєва доля складеться саме так: постійно бути в центрі уваги своєї великої і дружньої родини? Та оглядаючись в минуле Наталія Анатоліївна Буренко ні на мить не сумнівається: іншої долі вона собі й не бажала б, бо хіба то не щастя прокидатись із думкою, що зараз до тебе затупотиь сім пар дитячих ніжок, сім пар очей поглянуть на тебе, із семи уст злетить найкраще у світі слово «мамо». А потім сім пар рученят міцно обхватять тебе за шию, сім пар пухкеньких щічок ніжно притулиться до твоєї щоки, і подумки злетить: «Ось воно - щастя».

Бути гарною матір’ю в родині, де семеро дітей, чоловік, мати – нелегко. Коли тендітна жінка дає всьому лад, люди дивуються, проте, хто б у який час не завітав до господи Буренків, завжди в ній чистота і лад, діти доглянуті, кожен знає свій обов’язок у сім’ї і займається своєю справою.

За традицією, глава сім’ї єбатько, Сергій Павлович. Добрий, проте вимогливий, а його любов до дітей стримана, врівноважена. Недарма кажуть, що дитину треба любити так, щоб вона цього не знала. Батьків приклад, батькове слово завжди для дітей з родини Буренків є законом. Тато має в сім’ї беззаперечний авторитет. Він уособлюється як захисник, годувальник родини. До Вашої уваги наступний сюжет:

ЕКРАН
(відеосюжет про родину Буренків)

Ведуча: Запрошуємо родину Буренків на сцену.

Сім’я виходить, ведуча ставить їм питання:

- Чи мріяли ви про таку велику і дружню родину?

- Які пріоритети є основними у вихованні дітей вашої сім’ї ?

- Всі ви помітили, що ця родина музично обдарована. І всі обдарування починаються із мами. Тож вашій увазі пісня «Не давайте суму жити» у їхньому виконанні.

(Пісня «Не давайте суму жити» у виконанні родини Буренків)

 

Ведуча: Шановні Сергію Павловичу та Наталіє Анатоліївно! Вашу родину вітає начальник Олександрівського відділу освіти Федір Олексійович Шаповал

(ВИСТУП)

 

Танець «Віночок» у виконанні танцювального колективу «Візаж»

Ведуча: Родина, про яку йтиме мова далі, відома не лише в нашому селищі, а й поза його межами. Скажіть, хто в Олександрівці не знає невгамовного чоловіка з сивиною у волоссі, який все своє життя присвятив служінню сім’ї й громадськості? Великий любитель техніки, ентузіаст, він багато років свого життя віддав організації в селищі мотоклубу й мотокросу, вивозив на змагання своїх учнів по теренах майже половини колишнього Союзу, як справжній патріот, свято шанує пам'ять про героїчне минуле нашого народу і прикладає максимум зусиль для популяризації патріотичного виховання серед молоді. Як батько – строгий і вимогливий, в сім’ї, де зростало троє хлопців, панувала військова дисципліна і порядок, як чоловік – ніжний і люблячий, сповнений поваги до своєї дружини, в колі друзів – душа компанії, людина, від якої чути жарти, сміх, майстер розповісти чимало дотепних історій. Його дружина – повна протилежність енерджайзеру-чоловіку – спокійна, врівноважена. А ще вона – лагідна, тактовна, мудра. Проте, як і чоловік всю свою душу вона віддає дітям – своїм: трьом синам, внукам, невісткам і чужим: навчила і виховала не одне покоління школярів, які з вдячністю згадують свою вчительку. Вміло поєднавши сім’ю і роботу, вона гідно виховала своїх дітей, а в педагогічній діяльності досягла найвищих висот: спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, Відмінник освіти, автор підручника з географії рідного краю.

Подивишся на цю родину – і диву даєшся: не дивлячись на поважний вік, вони вічно молоді, сповнені енергії, завзяття, численних задумів і мрій. Саме такі родини є взірцем для суспільства, для наслідування у справах і вчинках, і саме  такі родини є міцним фундаментом для міцної держави.

 

В цій сім’ї  - щасливі й діти, а щасливі ті, які не тільки не осоромили, а й примножили і звеличили честь і благородство своїх батьків і славних предків, бо істинне благородство полягає в доброчесності.

Впевнена, що кожен у залі з перших слів про цю сім’ю здогадався, про кого йде мова. Так, це родина Бориса Сергійовича і Тетяни Іванівни Безсмолих.

(відеосюжет про родину Безсмолих)

Ведуча: Борисе Сергійовичу і Тетяно Іванівно запрошуємо Вас із родиною на сцену.

Сім’я виходить, ведуча ставить їм питання:

- Борисе Сергійовичу, у вас троє синів. Що Ви вважаєте основним для виховання сина?

- Тетяно Іванівно, поділіться досвідом: якими стравами в дитинстві ви годували своїх синів, що вони виросли такими красенями?

Ведуча: Вас прийшов привітати настоятель Свято –Успенського собору отєц Владімир.

(ВИСТУП)

 

(отєц Владімир Презентація книги «Семья – малая церковь»)

Ведуча: Шановна родина Безсмолих, вам у дарунок «Пісня                               » у виконанні Лариси Лушпай

ПіСНЯ____________________

Ведуча:Сім’я, родина і Батьківщина – це єдині поняття. Людина до глибокої старості пов’язана з тією сім’єю, з якої вона вийшла, і все життя пов’язана із землею, де вона народилася, зросла… Куди б не закинула її доля, вона завжди подумки зі своїми батьками, зі своєю Батьківщиною.
Завершити наше свято мені хочеться словами:

Хай же будуть ваші руки сильнішими, а душі зрячими!

Хай поруч з матір’ю завжди йтиме батько!

Хай кожна дитина, яка приходить у цей світ,

Матиме ці два крила не для того, аби літати,

А щоб впевнено ходити по землі.

 

Звучить фінальна пісня «Ми – щасливі діти»

 Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019