Навигатор сайта (путь к странице)

Головна Брайко Л.Д. Сценарій випускного вечора 2014 року

Меню

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Сценарій випускного вечора 2014 року PDF Друк e-mail
Вівторок, 11 листопада 2014, 08:48
    Сценарій випускного вечора 2014 року
(урочиста частина)

І вед. Доброго вечора, всім, хто зібрався в цій залі!

ІІ вед. Доброго і незабутнього вечора ми бажаємо всім, хто сьогодні станете свідком найзнаменнішої шкільної події – вручення атестатів про повну загальну середню освіту.

І вед. Вітаємо вас на чудовому святі, якого з нетерпінням чекають щороку випускники усіх шкіл !

І вед.  Сьогодні справді незвичайний день. Сьогодні – останнє шкільне свято для наших випускників, день їхнього прощання зі школою.

ІІ вед. Шановні гості! Бурхливими оплесками  вітайте випускників 2014 року Олександрівського навчально-виховного комплексу №3!

Влад                                                                      Наташа

Мільченко Ольгу                                         Чорного Сергія

Сидоренко Віту                                           Жукова Максима

Каражбей Анастасію                                   Кравченка Вячеслава

Кравченко Анну                                           Кліщевського Владислава

Рябошапку Карину                                       Стадніка Ярослава

Плетньову Анну                                            Мельника Сергія

Білоус Валерію                                               Лавріненка Володимира

Пиптю Наталію                                              Бочарова Руслана

Петренко Ольгу                                             Антонюка Ігоря

Колесник Вікторію                                        Поцілуйка Валерія

Шпирку Ладу                                                  Фуркала Сергія

                                                                             Воройову Марію


ІІ вед. Любі випускники. Це – ваше свято. І нехай прикрашають його щасливі посмішки та добрі слова.

 І вед. А найперші слова хочеться присвяти тим, хто прагнув дати вам, любі випускники, міцні знання, виховати порядними та чесними людьми, хто любив вас і поважав, підтримував та оберігав. Вітаємо директора Людмилу Іванівну Литвин (Відкриває свято: звучить гімн України, гімн школи, вітає, вручає атестати, запрошує Брайко Л.Д.)

 

(Вручення грамот, відзнак дітям та батькам за виховну роботу та активну роботу в житті класу)

І вед.До слова запрошується директор районного будинку дитячої та юнацької творчості Скрипник Жанна Володимирівна (вручення свідоцтв)

ІІ вед. Запрошуємо до слова методиста Олександрівської районної дитячо-юнацької спортивної школи Вихриста Володимира Анатолійовича (вручення грамот)

Виходять випускники:
І БЛОК
Сидоренко  Віта.

 Ось і настав цей незабутній день, якого ми так чекали! Скільки разів ми його собі уявляли, мріяли про нього, планували цей вечір по хвилинках! Минуло дитинство... Відлетіли у вічність шкільні роки. І сьогодні якось так щемно і хвилююче спливає у пам’яті день за днем наше шкільне життя.

Лавріненко Вова

Згадується найперший день у школі. Всі до нього так старанно готувались: у всіх новий святковий одяг, нові портфелики, зошити, ручки і олівці, у дівчат – білі банти більші за них самих. Приходимо до школи, такі урочисті, схвильовані, а тут…дощ! Густий, проливний – і всі наші репетиції на шкільному подвір’ї пішли нанівець!

Нас завели на другий поверх – а там стільки люду - всі такі дорослі, високі, нас малих і не видно. Ох і страшно стало!

 
 
 
Рябошапка Каріна

Зате наш страх зник, коли до нас підійшла наша перша вчителька – Вихрист Наталія Василівна. Вона була така молода і тендітна, проте голос - впевнений і лагідний поволі допоміг всім нашим острахам відступити подалі.       

Мельник Сергій

І захопило нас шкільне життя! Палички, кружечки, перші літери і цифри! Скрип крейди на дощці, срібноголоса мелодія дзвінка на перерву і такий довгий шкільний коридор, по якому можна розігнатись і на величезній швидкості, поки ніхто не бачить, пробігти з кінця в кінець!

Бочаров Руслан

А як ми раділи, коли отримали, нарешті, замість «квіточки» і «сонечка» перші оцінки! З яким нетерпінням хотіли похвалитись мамі і татові своїми успіхами!

                                          Каражбей Настя

А як старанно готувались до зустрічі першого Нового року в школі! Вчили віршики, пісеньки, і, звичайно, готували незабутній танець – «біленьких сніжинок»!

Мільченко Оля

А пригадуєте, з якою відповідальністю ми готували свято Букваря! У кожного на голові – корона з літерою і віршик про неї! Стільки гордості відчували! То був наш перший звіт, перший екзамен у навчанні, який ми складали перед батьками і вчителями!

Пиптя Наташа

Запам’ятали назавжди ми перший клас,
Перед очима – далеч неозора…
Вже стільки років злинуло,  а вас
Вітаємо, учителько, як вчора.

Кравченко Славік

Шановна Наталіє Василівно! Ви були для нас другою мамою – уважною, доброю, привітною, турботливою. Тож дякуємо Вам за те, що Ви ввели нас у дивовижну Країну знань, вчили бути дружними, товариськими, виховували з нас маленьких громадян і патріотів!

Антонюк Ігор

А як не згадати ще одних вчителів початкової ланки – Ткаленко Раїсу Федорівну та Чернишенко Любов Олексіївну! Привітні, турботливі, добрі - вчили нас не тільки основ науки, а й бути людяними, поважати старших, розвивали наші таланти!

Каражбей Настя
Шановні вчителі!

Як вам подякувать тепер за все,
За двійку, навіть – усього бувало!
Любов до вас  у серці пронесем
Та вдячність у словах, хоч слів нам мало.

Плетньова Аня

 Букети ці, як в той далекий ранок
Ми хочемо піднести Вам
І стати мовчки на привітний ганок,
Бо серцю вірять більше , ніж словам.
- Ми щиро дякуємо  нашим першим учителям. Нехай наші квіти, наші оплески і щирі слова стануть подякою Вам за Вашу працю, за Вашу доброту і увагу до нас.

Спускаються в зал, вручають квіти Вихрист Н.В., Ткаленко Р.Ф.,Чернишенко Л.О.

 
ІІ БЛОК
Кліщевський Влад
Чотири роки спливли за водою,
І виросли ми із тобою.
Так швидко пролинув час -
Вже п’ятий чекав на нас клас.
 
Шпирка Лада

А чи пам’ятаєте ви, як страшно було переходити в таку невідому середню школу, знайомитися з новими вчителями, опановувати нові навчальні предмети, з острахом дивитися на височезних старшокласників, які вчилися поруч? Давайте пригадаємо  ці, напевне, найважчі, але  найцікавіші роки.

 
Кравченко Аня

А мені й не страшно було! У п’ятому класі нашим класним керівником стала Оксана Володимирівна Токаренко, вчитель фізкультури. То хто ж це б насмілився ображати підопічних самого фізрука? Вона хоч на зріст і маленька, та старшокласники її ой, як боялись! А якщо серйозно, то стільки пам’ятних і цікавих моментів постає перед очима. Пригадуєте, як ми варили нашу першу кашу на День школи? А як готувались до родинних свят?

 
Лавріненко Вова

Да-а, цього точно не забути! Особливо те, скільки танців нам з Оксаною Володимирівною довелось вивчити! Я про них не тільки своїм дітям, а й онукам переповідати буду!

Кліщевський Влад

Танцюрист ти наш! Краще згадай, як Оксана Володимирівна примушувала нас постійно заповнювати всі сторінки в щоденнику чи готувати повідомлення на прес-інформацію! А як лаяла нас за те, що ми постійно на уроки запізнювались чи розмовляли на останній парті!

Чорний Сергій

Звичайно, ми приносили вам інколи й гіркі хвилини, і засмучували Вас своєю неслухняністю, невивченими уроками. Вибачте, нас і згадайте лише хороше. Адже світлих хвилин у нашому спільному житті було, врешті – решт, набагато більше.

Воробйова Маша

 Дорога наша Оксано Володимирівно! Сьогодні ми хочемо висловити слова найщирішої вдячності за Вашу турботу про нас: таких не завжди слухняних і дисциплінованих. Ви постійно дбали про нас: організовували до навчання, проведення цікавих справ у школі, залучали до гурткової роботи і зуміли відкрити в нас таланти.

Стаднік Ярослав

Ви відкрили нам очі на загальнолюдські цінності, такі, як дружба, взаємоповага, справедливість, чесність, порядність, любов до ближнього .

Ми завжди пам’ятатимемо ваші уроки. Тож ці запашні квіти і наша глибока вдячність – для Вас, Оксано Володимирівно!

(вручення квітів класному керівникові)

ІІІ БЛОК
Колісник Віка

Перегортаючи сторінки шкільного життя, як не згадати нам вивчення правил граматики і настановчі поради на уроки рідної мови в Наталії Олексіївни, а скільки нового ми дізнавались на уроках історії від Лариси Анатоліївни!

Фуркало Сергій

А як нас вчила математики Людмила Вікторівна! Ті задачі й формули сняться вже щоночі! А от уроки біології в Наталії Петрівни я любив!

Рябошапка Каріна

Світлана Петрівна, хотіла, щоб ми всі полюбили хімію, так як вона, і тому, користуючись тим, що вона завуч, ловила момент і ставила нам у 8-му класі по 3 або 4 уроки хімії! Бувало, що хімічні рівняння ми «лузали», як насіння, а бувало……

Білоус Лєра

Зате всіх нас вона навчила вишивати і розмальовувати писанки! А от завдяки Валентині Іванівні ми сміливо можемо подорожувати Європою чи Америкою 

 - Скажіть, будь ласка, а як пройти до Ейфелевої Вежі?

 - О-О-о! Я й не думала, що Статуя Свободи така висока! Дякую, мені було приємно вас вислухати!

Петренко Оля

А скільки часу ми провели в музичному кабінеті ! Скільки пісень переспівали за 11 років! Наталія Василівна навчила нас не просто співати, а вміти сприймати пісню душею, любити мистецтво!

Кравченко Аня

І невід’ємною частиною нашого шкільного життя була студія мод! Із чого тільки ми з Інною Вікторівною не конструювали собі одяг! А стільки різноманітних виробів, створених нашими руками, прикрашає дизайнерський кабінет «Зорецвіт» та шкільні коридори!

Рябошапка Каріна

А як не згадати тих однокласників, які з нами вчились до 10 класу!

Віта Сидоренко

Правда! Як гортати сторінки шкільного життя і не згадати нашого «живчика» і організатора й учасника усіх шкільних і позашкільних заходів Лєру Криву, старанних і талановитих Віту Атамась, Марину Гладку. Без цих дівчат не обходився жоден наш захід, жоден шкільний концерт! Наш палкий привіт вам, дівчата!

Поцілуйко Валера

Стільки можна було б всього згадати! Та для цього невистачить і цілого дня! Лиш одне ми усвідомлюємо: це не повториться вже ніколи!

Жуков Максим

 Ми справді будемо сумувати за цими неповторними роками. І щоб описати їх не вистачає ні серйозних, ні жартівливих слів.

Каражбей Настя

11 клас... Цей рік  для нас, випускників, був особливим, відповідальним. І завжди поруч з нами були вчителі. Шановні педагоги! Спасибі  вам за знання та розуміння. У нашій пам’яті ви залишитеся назавжди  розумними, добрими, щирими – найкращими!

Віта Сидоренко

Ось і настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною. І сьогодні можливо, як ніколи, ми відчули, що школа - це наш другий дім, дім дитинства і юності. Як не хочеться залишати ці рідні стіни, але незвідана даль кличе нас, і ми вдячні всім, хто прийшов провести нас у далеку дорогу, яка називається дорослим життям. Ми з сумом озираємося на прожиті шкільні роки, бо вони ніколи не повторяться.

Пісня «Спасибі, вчителю!»

1 вед.Шановні випускники, ви полишаєте сьогодні нашу школу, проте в декого із вас залишаються маленькі братики і сестрички, попереду в яких шкільні роки. Сьогодні вони хочуть привітати вас!


Бочарова Юля

У  сім’ях в нас  хвилюючий дебют,
Бо діти вже в життя доросле йдуть.
Отож прийшли сьогодні проводжати
Їх всі: бабусі, мами й тата.

Фуркало Валя

Нелегким для нас був рік, є про що згадати,
Як учила вся сім’я тести разом з братом.
Добре, що вже все позаду – час відпочивати,
Та у мами новий клопіт – треба поступати!

Мільченко Антон

 Я теж похвалюся: моя сестричка Оля
Не тільки красуня, а й розумниця велика!
Ось подивіться – це вам не жарти,
Такою сестрою пишатися варто!

Макаренко Даша

Й моя сестричка нині школу закінчила
І всі фінанси в свої руки захопила.
Ой, плакали всі грошики, які ми назбирали,
Мені з них на морозиво лиш тільки перепало!

 

Чорна Альона Сьогодні в цей святковий день


Ми хочем привітати
Своїх сестричок і братів
І щиро побажати:
Щоб все, що задумали,
Вам у житті збулося.
Й сім’ю свою прославити
Іще не раз вдалося!

 

 

Аня Лавріненко А я із своїм братом стільки чудових миттєвостей провела на цій сцені! І танцювали вдвох, і співали разом! Вова! Мені не вистачатиме тебе на цій сцені!

Вова Лавріненко

Не журись! Все у нас буде добре! Давай наостанок мого шкільного виступу подаруєм усім батькам, вчителям і гостям чудову українську пісню

 
Пісня «Два кольори»
 

І вед.. Дорогі випускники, у цьому залі сидять люди, які з глибоким душевним трепетом сприймають все те, що відбувається на сцені. Це їм, найріднішим, ви завдячуєте своїм життям, своїм сьогоденням. А батьки переживають у кілька разів більше, ніж ви самі, хоча й не показують цього.

2 Вед. Одинадцять років тому вас, несміливих і тендітних, привели до школи найрідніші люди – тато і мама. Всі ці роки вони були з вами пліч-о-пліч: вчили разом уроки, готували свята, вболівали за ваші успіхи й невдачі. І сьогодні вони звертаються до вас з напутніми словами.

1 вед. Нема нічого святішого за батьків, нема нічого важливішого за батьківське благословення. Від імені батьків звертається Лавріненко Андрій Володимирович та Мельник Наталія …………..

 
Виступ батьків
Мельник Сергій

Провчилися з нами і мами, і тата,
Разом переходячи з класу у клас.
Їм правила всі довелося згадати
І навіть уроки робити за нас.
На батьківські збори ходили матусі,
Хоч, правда, і тато був раз, а може, і два.
А що було після – сказать не беруся,
Не можу дібрати культурні слова.
Були в нас «проколи». Ну що ж тут робити?
Щоденнику, друже, ми винні – прости!
Не раз довелося тебе нам губити –
Ми вас шкодували, шановні батьки!А якщо серйозно, то ми вам дуже вдячні, наші дорогі мами і тата, за все те, що ми маємо і ще будемо мати, за кожен день, що був і  за кожен день, що  ще буде.

Пісня «Помолимся за родителей»

Віта Сидоренко Рідна наша третя школо! За ці довгі 11 років ти стала невід’ємною частиною нашого життя.   Ми зобов’язані тобі своїми знаннями, здобутками, розвитком наших талантів, становленням себе, як особистості. Тут залишаються наші старші друзі – вчителі, друзі із інших класів, залишаються наші спогади, і…наше серце! Серце11-го класу 2014 року, енергійне, пульсуюче, добре.

 Оля Мільченко Дорогі вчителі! Ви оберігали наше дитинство, а як буде далі, без ваших щирих побажань, вашої науки, вашої любові? Ми знаємо, що вчительська дорога трудна, не встелена розкішшю. То ж нехай ці розкішні квіти і наша щира любов будуть для вас подарунком за те, що ви були з нами всі ці 11 років, що ви не зрадили нам, були і залишаєтеся вірними обраному колись шляху. Ми вас не забудемо. І через роки і десятиліття пам'ятатимемо нашу рідну школу.

Сходять у зал, дарують вчителям квіти 
 Святковий концерт 2014

                Голос за кадром:

-         Увага! Увага! Усім кореспондентам телевізійної служби новин каналу «1+1»  зібратись на планірку на знімальному майданчику!

-         Увага! Увага! Усім кореспондентам телевізійної служби новин каналу «1+1» зібратись на планірку на знімальному майданчику!

 (Вибігають кореспонденти, телеоператори)
Буренко Влад

 - Так, шановні! Сьогодні в ефірі каналу «1+1» особливий випуск! Сьогодні, першого червня 2014 року, головна тема наших новин – випускний вечір в Олександрівському НВК №3. Ефір через 20 хвилин. Кореспонденти всі вже в Олександрівці? Готові до прямого ефіру?

Віка Хоменко

 - е-е-е. ще ні!

Руслана Волошаненко

 - а що потрібно робити?

Буренко Влад

 - як що? Знімати сюжети з їхнього життя! Брати інтерв’ю у вчителів, випускників, їхніх батьків! Вас що, вчити потрібно?

Віка Хоменко
- нам ще треба трохи часу!
Руслана Волошаненко

 - який жах! скоро випуск ТСН, а у нас майже нічого не готове!

Корсун Діана

-         Не хвилюйте, друзі! Як завжди, вас виручу я, Соломія Вітвіцька. Ваші, шеф, кореспонденти, може, нічого й не підготували…., зате мої «особливі кореспонденти» готові до випуску сюжетів хоч зараз!

-         І так, в ефірі рубрика від класного керівника Оксани Володимирівни «Рік за роком ми йшли впевненим кроком»

Буренко Влад

-         Добре! Запускаємо перший сюжет від Соломії Вітвіцької!

1.    (Відео про дитячі роки. Спогади класного керівника)

2.     «Барви рідної землі»

Віка Хоменко

-         Ура! У мене сюжет теж готовий до ефіру! ……………Що Ви їм можете побажати на майбутнє?

-         Вітання РЦДЮТ               

3.    Аня Лавріненко і Ярослава Ключник

4.    «Калинонька»

 

Корсун Діана

-         І знову я, Соломія Вітвіцька! Як відстежили мої «особливі кореспонденти», в третій школі найвродливіші і найталановитіші дівчата-випускниці! Чи не так? (почекать відгуки і аплодисменти із залу) І не одне юначе серце сохне за тими красунями! І ця пісня про них, випускниць-чарівниць школи №3!

 

5.    «Зелен клен»

Руслана Волошаненко

 - А я який цінний матеріал для ефіру дістала! Виявляється, батьки наших випускників – це такий згуртований колектив, до того ж, творчий! І вони протягом 11 років підтримували дітей у всіх їхніх починаннях. Не встигне класний керівник ідею подати – як батьки – тут як тут! Готові втілити все у життя! І «Кадриль» вони з дітьми танцювали, і рок-н-рол, і вальс, і в моделей на родинному святі перевтілювались, і кашу на День школи варили! І що вони тільки в тій школі не робили! Тому гріх не випустити в прямий ефір сюжет про батьків! І так в ефірі – батьки випускників!

6.    Виступ батьків «Попурі»

Буренко Влад

-         Так, знімаєм-знімаєм, оператор, наводь камеру на хлопців-випускників! Ближче, ще ближче! О! Годиться!

-         Як засвідчила статистика, серед чоловічої статі випускників району в цій школі юнаків теж найбільше! А які орли, погляньте! Як стало мені відомо, серед усіх видів творчості хлопці найбільше полюбляють танці. Чи не так?

Лавріненко

-         У нас вибору не було! Наша класна - за фахом хореограф! От і обрала собі, піддослідних!

-         Кравченко Славік

-         Та ладно, пацани! Танці – це кльово! Танці – це круто!

Буренко Влад

-         А можете щось показати, без підготовки?

-         Мельник Як це без підготовки?Нас Оксана Володимирівна за 7 років так вимуштрувала, що ми танцювать готові завжди! Хлопці! Покажем?

7.    Танець від хлопців-випускників

 

Віка Хоменко А я такого ще матеріалу назбирала! Виявляється, дівчата-випускниці 7 років були учасниками студії мод «Колаж»! Наступний сюжет – для них і про них! Запрошую на сцену Віту Сидоренко, Аню Кравченко і Настю Каражбей! (Виходять)

-         Дівчата, а правда, що серед усіх дівчат в студії, найменші дивились тільки на вас, учились тільки у вас, слухали тільки вас?

-         І ще одне. Зараз ваші моделі демонструють інші учасники! А скажіть, вам хочеться пройтись по подіуму іще хоча б разочок?

………… 7 років по закінченню уроків ми спішили в найкращий у школі кабінет – дизайнерську студію!

…………….У ньому – буйно цвіла наша фантазія, реалізовувались наші неординарні мрії!

…………..Прощай, наша студія «Колаж»! Квітни і розвивайся! У нашій пам’яті ти залишишся чарівним острівцем дитячої творчості!

………….І як хочеться ще раз пройтись під музику у витворі свої рук!

8.    «Моди»

-         Діана Корсун Камера включена, звук пішов! Шановні телеглядачі! Хто відгадає, що це за звук: дзінь, дзінь, дзінь (позивн)

-         Відповідь (позивні на хор)

-         І скільки разів ви їх чули? (Відповідь)

-         Відповідь

-         А хто давав ці дзвінки?

-         А що про ці дзвінки казав завгосп і його підопічні?

-         А чи любили ви співати?

-         Звичайно, ми в Наталії Василівни співали ще з першого класу. Вона нам завжди казала: «Співайте, діти! Пісня – це душа народу». Хочете нас послухати?

-         Звичайно!

9.    Пісня від хлопців-випускників «Якщо бути тобі собою»

 

Наташа В’юн - Ось і добігає кінця цей вечір! Вечір, який надовго залишиться в пам’яті наших випускників – межа між дитинством і юністю, межа між безтурботними роками – і дорослим життям!

 

Буренко Влад Зараз зазвучить „Прощальний вальс.” А це значить, що завтра наша шкільна родина стане меншою на 24 учні.
Руся Волошаненко Ні, це не так! Хоч нам і доводиться прощатися з нашими випускниками, але вони назавжди залишаються учнями Олександрівського навчально-виховного комплексу №3!
Віка Хоменко І який би життєвий шлях ви не обрали, куди б не закинула вас доля – пам’ятайте, що перші кроки до самостійного життя вам допомогли зробити саме у цій школі.
Корсун Діана Зійдіть з дороги кривди і печалі,
Зійдіть з путі невпевненість і сум.
Випускникам дорогу заквітчаймо
На щастя, долю, на добро й красу!

Наташа В’юн Ідіть красиві, сильні, юні, гожі,
Ідіть в життя, що сповнене чудес.
Ідіть і хай Господь вам допоможе
І мамина молитва до небес.

10. Вальс

11.          Фінальна пісня

 Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019