Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Відпочинок у таборі «Freeland» PDF Друк e-mail
Середа, 17 червня 2015, 09:14
 Літній відпочинок – це не просто припинення учбової діяльності школярів. Це час для активного відпочинку і продовження освіти.
З метою організації літнього відпочинку дітей при Олександрівському НВК№3 був організований пришкільний англомовний табір з денним перебуванням « Freeland», в якому налічувалося 25 вихованців. Вік учнів 10-16 років. Тривалість табору 14 днів. Була розроблена програма літнього відпочинку. Її метою було створення умов для якісного відпочинку школярів, що сприяли б розкриттю і розвитку інтелектуального, фізичного, творчого потенціалу вихованців.
Тематичний напрямок роботи табору включав наступні пункти:
1. Патріотичний – заходи патріотичного, історичного і культурного характеру, які виховують у дітях любов до рідного краю, почуття гордості за свою країну, її історію та культуру.
2. Спортивно-оздоровчий- заходи, що пропагують здоровий спосіб життя ( ранкова зарядка, змагання, конкурси).
3. Творчий – заходи , що сприяють творчому розвитку дітей та їхній ініціативі.
4. Екологічний – заходи, направлені на вироблення у вихованців почуття відповідальності і поваги до навколишнього середовища, пропаганда здорового способу життя.
5. Освітній – заходи, направлені на поглиблення та вдосконалення знань , умінь та навичок вихованців у спілкуванні англійською мовою.
Кожен день у таборі мав свою назву. В перший день відбулося відкриття табору. Була проведена урочиста лінійка, після якої в англомовному загоні « Smile» діти заповнили анкету англійською мовою. Вихованці взяли участь у рухливих іграх, де спілкувалися також англійською мовою.
У День англомовних країн, День Європи, День інтелектуала школярі мали змогу проявити свою ерудицію та інтелект. Вони брали учать у вікторині на знання цікавих фактів про англомовні країни, розгадували шаради , загадки і кросворди, спробували себе у конкурсі розумників і розумниць. Кращі знавці англійської мови вихованці табору Корсун Діана, Коробейко Аліна, Чепурнова Яна, Черкас Діана та В’юн Наташа розповіли про європейські країни - Іспанію, Швецію, Францію, Польщу та Німеччину.
Дуже сподобалась дітям гра « Що ? Де? Коли?» , яка була присвячена творчості англійських письменників і поетів. Кращі знавці були нагороджені грамотами.
У День краси та День індіанських племен вихованці мали змогу проявити свій творчий потенціал. Діти робили зачіски, манікюр, малювали, ліпили, перевтілювалися в індіанців. Всі заходи супроводжувала весела музика.
День історії був присвячений рідній країні. Вихованці взяли участь у вікторині « Чи знаєш ти Україну?» Переможці були нагороджені грамотами. Був проведений конкурс малюнків на асфальті « Моя Україна».
Декілька днів у таборі було присвячено спорту, здоровому способу життя та екології. Діти брали участь у першості табору з різних видів спорту: футболу, баскетболу, піонерболу. Був проведений конкурс малюнків « Ми за здоровий спосіб життя».
Дуже сподобався дітям День казки, де вони могли проявити свої акторські здібності. Вихованці інсценували англійською мовою уривки казок « Колобок» та «Попелюшка».
Під час перебування в таборі школярі здійснили декілька екскурсій вулицями рідного селища та відвідали місцевий краєзнавчий музей.
Підсумком роботи табору « Freeland» стало святом « До побачення, табір!»
Під час відпочинку школярі отримали багато задоволення, заряд енергії та бадьорості на наступний навчальний рік.
 
 
 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019