Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


1 вересня PDF Друк e-mail
Середа, 02 вересня 2015, 14:12
 Перший день осені Олександрівський НВК №3 зустрів веселим дитячим щебетом, різнобарвними теплими кольорами духмяних квітів, радісними емоціями, святковими мелодіями урочистої лінійки, на яку зібрались учні, вчителі, ветерани війни та праці, численні родини школярів.
Урочисту лінійку відкрила директор НВК №3 Литвин Л.І., яка тепло привітала всіх присутніх зі святом, побажала міцних знань школярам та мирного неба. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять випускника закладу Куценова Олександра, який рік тому поліг у боротьбі за незалежність і свободу нашої держави.
Із першовересневим святом усю шкільну родину вітали перший заступник Олександрівської РДА Каражбей А.М., інженер з охорони праці ДП «Олександрівське лісове господарство» Мироненко Л.О.
Найбільше хвилювались першокласники, яких цього року прийшло до навчального закладу 42 особи. Та після того, як вони по-дитячому старанно розказали вірші та заспівали веселу пісеньку про перший дзвоник, стало зрозуміло, що до школи прийшла достойна зміна.
Одинадцятикласники звернулись до наймолодших школярів із наказом-заповіддю, в якому закликали першокласників любити Батьківщину, рідну мову, шанувати звичаї свого народу, гартувати своє здоров'я, свій характер і волю, опановувати основи наук, здобувати знання, дотримуватися правил шкільного співжиття, над усе цінувати честь школи.
Та найбільш хвилюючим і щемним моментом стала поява на першовересневій лінійці батька шестикласника Владика Марченка – Марченка Сергія Володимировича, який із зони АТО прибув у короткотривалу відпустку і прямо з довгої дороги, не заходячи додому, завітав на лінійку привітати сина - відмінника навчання. Гучними оплесками вітала героя вся школа, дарували воїну квіти і дружно дякували за мирне небо над Олександрівкою.
Із патріотичним піднесенням учні та педагоги йшли після лінійки на перший урок під назвою «Ми – нація єдина!», в ході якого школярі розширили й поглибили поняття громадянськості, почуття патріотизму, національної гордості, поваги до державних символів, любові до рідного краю і особистої причасності до всього, чим живе народ.
На перший урок завітали вчителі-ветерани освітянської ниви Терещенко В.П., Король В.Н., Король О.М., Чорнобай В.Г., ветеран війни, освітянин Сухина І.К.
 
 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019