Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Відкриття меморіальної дошки PDF Друк e-mail
Неділя, 18 жовтня 2015, 13:06
 За ініціативи та благодійного сприяння педагогічного, учнівського та батьківського колективу напередодні Дня захисника України, 13 жовтня 2015 року, в Олександрівському НВК №3 було відкрито меморіальну дошку на честь випускника закладу Куценова Олександра, який загинув за збереження єдності та цілісності нашої держави.
На шкільному подвір’ї зібрались учні, вчителі, батьки школярів, рідні Олександра, його однокласники, військові побратими. На мітинг були запрошені представники влади району та селища, духовенства, випускники школи-учасники АТО, їхні батьки, олександрівські волонтери, батьків учнів, які в різний період часу перебували в АТО, командирський склад військової частини 55-го окремого автомобільного батальйону, з якими ось уже рік навчальний заклад підтримує волонтерський зв'язок.
Мітинг відкрила директор Л.І. Литвин, яка, крім того, наголосила, що родина Світлани В’ячеславівни Куценова не самотня у своєму горі. В Олександрівці є школа, у якій всі педагоги та учні пам'ятатимуть їхнього сина. З меморіальної дошки він щодня зустрічатиме та проводжатиме поглядом учнів і нагадуватиме кожному, що він поклав життя, щоб всі ми жили в мирній, квітучій Україні.
Меморіальну дошку на честь вшанування світлої пам’яті Куценова Олександра відкрили колишній класний керівник Безсмола Т.І. та його племінник, четвертокласник Карпенко Ілля.
Освячення меморіальної дошки провів благочинний протоієрей Свято-Успенського собору отець Володимир.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Олександра та всіх воїнів, які загинули за суверенність нашої держави в ході антитерористичної операції на сході країни.
У ході мітингу виступили голова Олександрівської РДА Борота О.Д., секретар Олександрівської селищної ради Дзядевич Т.Б., військовий комісар Олександрівського району Сергєєв О.Ю., які у своїх виступах говорили про мужність і відвагу українських бійців, які захищать суверенність нашої держави на сході країни, про піднесення патріотичного духу українців.
Спогадами про шкільні та юнацькі роки Олександра поділились класний керівник Безсмола Т.І. та заступник голови громадської організації «Самопоміч» Олександрівського району Гирич Валентина Іванівна, яка, крім того наголосила на великій волонтерській діяльності нашого навчального закладу.
На мітинг завітав заступник командира військової частини 55-го окремого автомобільного батальйону капітан Єгоров Віталій В’ячеславович, з якими ось уже рік наш навчальний заклад підтримує волонтерський зв'язок. Капітану Єгорову було передано ліки, закуплені на частину коштів, виручених у ході осінньої ярмарки, а також учнівські листи військовим, малюнки, сувеніри, власноруч виготовлені школярами.
Особливо щемними звучали поетичні рядки ведучих про долю загиблих та стан душі матері, яка втратила сина. Зворушливо й хвилююче звучали рядки пісні «Біля тополі» у виконанні голови батьківського комітету Катеринюка І.А. та бібліотекаря Лушпай Л.М.
У знак вдячності за мирне небо над нашою Олександрівкою, за мужність і героїзм, члени батьківського комітету та учні вручили квіти та грошову допомогу випускникам нашої школи, які в різний період антитерористичної операції відстоюють її цілісність – Гиричу Олександру, Пересуньку Анатолію, Усенкові Сергію, а також батькам Німченка Олександра, Яновського Антона, Приймака Олександра, Сердюка Михайла, Гирича Андрія, Чорного Богдана, Підорича Вадима, Олійника Олександра, Чорного Андрія, Величка Юрія.
Ми гордимось нашими випускниками, їх мужністю та відвагою, рівняємось на справжніх патріотів нашої землі.
На лінійці були присутні і батьки наших учнів-учасники АТО, яким школярі теж дарували квіти, а всі присутні – оплески у знак шани й поваги.
Зі словами вдячності до присутніх звернулася мама Саші Куценова - Світлана В’ячеславівна.
Гори свіча за тих, кого немає.
Гори за тих, хто жертвував життям.
Хто не зважаючи на холод,
вперед ішов, країну захищав.
Хто кинув рідний дім, родину...
Ішов у бій, щоб були ми живі.
Хто дух віддав за щастя України.
Яка ще досі у безжаліснім вогні.
Гори свіча за наших та майбутніх.
Гори, за сильних, мужніх, та живих.
За тих, в кого не опускались руки...
За тих, хто є майбутнім на Землі!
 
 
 Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019