Навигатор сайта (путь к странице)

Головна Левенець Л.В. МАТЕМАТИКИ ОЧИМА ДІТЕЙ

Меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


МАТЕМАТИКИ ОЧИМА ДІТЕЙ PDF Друк e-mail
Четвер, 26 листопада 2015, 09:03
   Практичні цілі навчання математики полягають в тому, що школа повинна підготувати своїх вихованців до життя і звернути особливу увагу на ті питання навчальної програми, з якими учні зустрінуться в подальшому житті.

    Відомо, що математика – наука, яка «призводить розум в порядок», розвиває логічне мислення, просторову уяву, особливо на уроках геометрії. Тому перед вчителем математики стоїть дуже важливе завдання – виховувати в учнів творчість, фантазію, розширювати світогляд.

    Одним із видів позакласної роботи з математики серед школярів середньої ланки є складання казки. Робота з казкою має бути спрямована не лише на розвиток лексично і синтаксично грамотного мовлення, але в першу чергу на розвиток логічного мислення, фантазії, формування творчості дітей на основі математичного матеріалу.

        
«Країна Дробляндія»

Далеко-далеко за морями була країна Дробляндія. Це була незвичайна країна, там жили тільки дроби. В них було своє царство: школи, магазини, пошти.

         Якось до школи прийшов невідомий гість. Це був неправильний дріб. У школі він нікому не сподобався, тому що він погано себе поводив, бешкетував, набридав вчителям, все робив навпаки.

          Одного дня він підійшов до дівчинки і почав тягати її за косички, перекривляти, дразнити. Дівчинка не розгубилась і не образилась, а підійшла до нього і навчила його як стати правильним.

Після цього в школу тільки потрапляв неправильний дріб, його відразу виправляли на неправильний. І все було чудово.

 
Казку склала
учениця 6-А класу
Пархоменко Вікторія
 
 

«Заморський гість»

Одного разу в королівство прийшов лист, в якому писалось про те, що скоро до них приїде заморський гість. Всі почали готуватись до його приїзду, прикрашали царство квітами, готували смачні страви. Особливо чекала на гостя принцеса, яка цілими днями чепурилась біля дзеркала. Вона була дуже гарною і вродливою.

І ось настав цей день. Заморський гість приїхав. Він був у чорному вбранні, із закритим обличчям, що його ніхто не міг розгледіти. Мовчки зайшов у свою кімнату і з неї не виходив.

Принцеса завітала до гостя в кімнату, там вона дізналась, що він – неправильний дріб і йому потрібна допомога.

В царстві жив один чаклун, який був дуже розумний. Він неправильний дріб перетворив у правильний. І тоді заморський гість став таким як всі, що жили в цьому царстві.

 
Казку склала
учениця 5 класу
Товкун Анна
 

«Планета Математика»

Колись давно була одна планета – Математика. На ній була незвичайна природа. Було багато квітів і різноманітних дерев, яких немає на планеті Земля. На цій планеті було багато королівств, але найголовнішим було Дробове королівство.

Одного разу королева  Одиниця покликала до палацу своїх трьох синів. Першого сина звали Десятковий Дріб, другого – Звичайний Дріб, а третій мав ім’я Мішаний Дріб.

Королева вирішила, що хтось із її синів має стати королем Дробового королівства. Одиниця задумала провести конкурс між синами і почала задавати запитання. Виявилось, що всі сини були однаково розумні і тоді мати сказала: «хто першим одружиться, той і буде королем».

Хлопці поїхали на різні кінці планети. Десятковий Дріб та Звичайний Дріб так і не знайшли собі наречених і з сумом на душі повернулись в королівство. Третій син Мішаний Дріб відправився на іншу планету під назвою земля, в прекрасну країну Україна. Він подорожував і побачив милу дівчину Анну. Вони закохались і повернулись в Дробове королівство та стали правити ним. Одиниця була щаслива за них і знала, що ніхто краще не впорається з королівством, ніж Мішаний Дріб.

Одного разу, коли Анна поїхала в гості на Україну планета Математика зникла. Але вона залишилась на завжди в серці Анни. Дівчина вирішила навчати всіх цієї прекрасної науки.

А зараз ми вивчаємо математику в школі.

 
Казку склала
Левенець Карина
 

« Пригоди Мішаного»

Одного разу в дитячому садочку була тиха година. Всі маленькі дроби відпочивали, а один на ім’я Мішаний не міг заснути. До нього підійшла вихователька і сказала: «мішаний, закрий оченята і назви п’ять дробів».він закрив очі і ніби потрапив до Африки. Там наш дріб побачив п’ятьох своїх товаришів. Тільки почав рахувати, а вони розбіглися в різні боки. Мішаний так стомився, бо не знав як їх заспокоїти. Він кричав їм навздогін, але вони не чули. Нарешті дроби зупинились і стали в одну рівну лінію. Мішаний почав їх рахувати: « Один, два, три, чотири, а де ж подівся п’ятий?». А п’ятий тишком-нишком підкрався до тих чотирьох, переплутав їх місцями, а сам втік. Дроби швидко його наздогнали, тому що бачили куди він попрямував. Мішаний їх порахував. А потім чує крізь сон: « Тиха година скінчилася, пора вставати!»

 
Казку склала
учениця 6-А класу
Орлик Софія
 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019