Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Тиждень правового виховання PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 грудня 2017, 11:00

З 04.12 по 08.12.2017 року в Олександрівській філії КЗ « Олександрівське НВО №1» проходив тиждень правового виховання. Протягом тижня були проведені такі заходи: У понеділок, 4 грудня, проведена тематична лінійка « Знай свої права, пам’ятай свої обов’язки»  

6 грудня відбулася зустріч начальника відділу «Олександрівське бюро правової допомоги» Чорного Івана Васильовича з учнями 9-х класів, який розповів про надання правової безоплатної допомоги, пояснив повноваження відділу та звернув увагу на права і обов’язки підлітків.  Учні залишилися задоволеними, тому що дізналися багато нового та цікавого з курсу «Правознавства».

У четвер, 7 грудня бібліотекар Лушпай Л. М., провела заочну мандрівку «Країна Правознавія» для учнів молодшої ланки.

8 грудня серед учнів 9-х  класів  учителем правознавства  Винник В.М.  проведено « Турнір правознавців».Командам  було запропоновано конкурси:

1.Знайомство.
2.Юридичний марафон
3.Конкурс капітанів
4.Чорний ящик
5.Як я знаю законодавство України
6.Конкурс детективів
7.Юридична консультація

Захід було спрямовано на розширення знань учнів про  права, свободи та обов’язки людини та громадянина, про органи державної влади України,  їх функції та повноваження, а також виховання в учнів почуття патріотизму, поваги до рідних, однокласників, учителів.  Змістом заходу було передбачено розвивати в учнів пам'ять, увагу, кмітливість; навчати їх швидко аналізувати проблему, ухвалювати рішення.


Переглянути фото


 

 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019