Навигатор сайта (путь к странице)

Головна Новини

Меню

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Родинне свято гарбузової каші PDF Друк e-mail
П'ятниця, 12 жовтня 2018, 10:01

В рамках проведення декади,  приуроченій 100-річчю від дня народження В.О. Сухомлинського, Чернишенко Л.О. разом зі своїми вихованцями організували і провели родинне свято гарбузової каші. Учні 2-А класу старанно готувалися : виготовили аплікації з природних матеріалів,  цікаві вироби з гарбуза, витинанками прикрасили вікна класу.

Свято розпочалося танком « Барви осені». До школи завітала Осінь

(Левченко Поліна), яка гралася з дітьми в різноманітні ігри, співала пісні, завітала на город, де Гарбуз (Атамась Женя) обирав «Міс-овочів». Цікаву інформацію про гарбузову кашу учасники дізналися від господині

(Михайлюк Руслани, 6-А кл.) та Кота Грамотія (Харченко Владислава , 6-А кл.). Загадки про овочі лунали від ярмаркувальників Токар А. (6-А кл.) та Цимбал В. (6-А кл.).

Учасниками цікавих сценок стали другокласники Форанець А., Михайлова С., Гетьман К., Шуляк У., Пиптя А., Кравченко А., Горбань О., Поддячний Р. На завершення святкового дійства батьки пригощали всіх учасників смачною гарбузовою кашею та гарбузовими смаколиками.

Активну участь в організації свята взяли мами наших вихованців: Гетьман О.П., Левченко Л.В., Пиптя С. П., Шуляк І. Г., Атамась І. С.   


Переглянути фото


 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2014 - 2017