Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


День писемності та мови PDF Друк e-mail
П'ятниця, 09 листопада 2018, 16:38

9 листопада – День писемності та мови. Стало вже добро  традицією    учнів та вчителів української мови писати Всеукраїнський радіодиктант. Цього року писали дев»ятикласники разом з учителем української мови та літератури Вихрист Н.О. Написання диктанту ось уже кілька років поспіль не просто традиція, а загальнонаціональне свято , яке об»єднує українців у всьому світі.

Прислухаються до голосу першого каналу « Українського радіо» люди різного віку, професій, соціального статусу. Кожен хоче спробувати свої сили у перевірці грамотності та найбільше - доторкнутися до священного дійства – відчути себе справжнім українцем, великою нацією, адже диктант єднає всіх нас!

Мова- це одна із ознак нації. Кожна людина, яка  вважає себе справжнім громадянином держави, повинна любити та поважати свою мову.

Бібліотекар  та вчитель української мови і літератури Лушпай Л.М. оформила виставку «З історії мови». Для учнів 8-А класу провела інформаційну хвилинку «Мова – найцінніший скарб народу». Учні дізналися про ченця Києво-Печерської лаври Нестора Літописця; про те, чому саме 9 листопада ми відзначаємо день писемності та мови; згадали трагічні сторінки, які довелось пережити українській мові.   Для учнів 8-Б класу був проведений конкурс «Моя чарівна, рідна і свята». Учні  змагалися за звання кращого знавця мови. Під час конкурсної програми діти розшифровували вірші, говорили скоромовки, давали відповіді на питання. Учениці Лушпай О. та Кудіна  А. подарували всім пісню із репертуару Н.Бучинської «Мова єднання». Компетентне журі у складі завідувача філії Брайко Л.Д., заступника з навчально-виховної роботи Пипті С.П. та вчителя української мови і літератури Вихрист Н.О. підвели підсумки та визначили переможців. 

 


Переглянути фото


 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019