Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Людина починається з добра PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 листопада 2018, 10:58

Сьогодення потребує не лише добрих справ, а й милосердя, чуйності, толерантності, співчуття. Саме такі якості намагаються виховувати в учнів школи наші педагоги. Це стане для дитини одним з головних уроків для отримання високого звання – “ЛЮДИНА”. В Олександрівській філії з 13 по 16 листопада пройшов Тиждень милосердя й доброти під назвою «Людина починається з добра». Ряд цікавих, виховних і пізнавальних заходів було проведено:

 
  • акція « Скарбничка добрих справ» (1-11 класи);
  • створення колективних листівок - побажань «Я поділюся з тобою добротою» (1-9 класи);
  • колективна творча справа «Допомога нашим друзям – птахам» (виготовлення годівничок, 1-6 класи);
  • веселі перерви для молодших школярів «Даруй добро…» ( флеш-моб для учнів 1-4 класів);
  • фотовиставка домашніх улюбленців « Якщо друг у тебе є, життя радісним стає» ( 1 -8 класи).

Активними учасниками  фотовиставки стали учні 1-4 класів.

Оригінальна у виготовлені годівничок була учениця 6-Б класу Бортник Каріна.

Учні школи долучилися до акції  « Скарбничка добрих справ».

Вони зібрали одяг, іграшки для дітей, які їх потребують .

Товкун Інна Вікторівна разом зі своїми вихованцями виготовили «Квіти побажань» і дарували їх учням, вчителям, батькам та гостям школи. 

Добрі справи мають стати доброю традицією, яку потрібно підтримувати і зробити кредом свого життя кожному громадянину нашої Батьківщини. Не залишайтеся байдужими! Будьте добрими, милосердними! 

 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2014 - 2017