Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Чарівна осінь PDF Друк e-mail
Четвер, 29 листопада 2018, 11:47

29 листопада 2018року  Гетьманець Т.А. було проведено в дошкільній групі інтегроване заняття по ознайомленню з природою, розвитку мовлення та аплікації.Метоє заняття є узагальнення знаннь дітей про зміни, що відбувається восени. Розкрити зв'язок  між ними  та умовними періодами осені - рання, золота, пізня. Викликати бажання бачити красу землі, милуватися нею.

Викликати інтерес до створення яскравої роботи; розвивати вміння охайно обводити та вирізати шаблон  по контуру; вчити прикрашати дерево дрібними квадратиками 1*1 кольорового паперу. Розвивати естетичний смак; викликати бажання приймать участь в творчій діяльності. Виховувати любов до природи та бережливе ставлення до неї.

Матеріал: зразок з зображенням осіннього дерева, шаблон дерева, клей, пензлик, підставка для пензлика, олівець, кольорові смужки, клейонки, серветки, музичний запис.

Попередня робота: екскурсія в осінній парк, збір листя для гербарію, читання художньої літератури,  розгляд художніх картин про осінь , вивчення пісень про осінь.

На занятті діти відгадували загадку про осінь, слухали легенду про неї та пригадували, з чого починається осінь, які зміни відбуваються в природі. Діти з цікавістю грали в гру:  «Осінь-господиня». Після гри малята стали помічниками осені та прикрашали кожен своє дерево яскравими фарбами, використовуючи нетрадиційну  техніку: тичок. Під знайому музику  про осінь діти з захопленням прийнялись до роботи. Заняття було цікавим. Вихователем були використані ігрові, наочні та словесні методи, які відповідали тим цілям, для досягнення яких вони застосовувались. Були враховані вікові особливості дітей групи під час проведення заняття.


Переглянути фото


 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019