Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Чарівна осінь PDF Друк e-mail
Четвер, 29 листопада 2018, 11:47

29 листопада 2018року  Гетьманець Т.А. було проведено в дошкільній групі інтегроване заняття по ознайомленню з природою, розвитку мовлення та аплікації.Метоє заняття є узагальнення знаннь дітей про зміни, що відбувається восени. Розкрити зв'язок  між ними  та умовними періодами осені - рання, золота, пізня. Викликати бажання бачити красу землі, милуватися нею.

Викликати інтерес до створення яскравої роботи; розвивати вміння охайно обводити та вирізати шаблон  по контуру; вчити прикрашати дерево дрібними квадратиками 1*1 кольорового паперу. Розвивати естетичний смак; викликати бажання приймать участь в творчій діяльності. Виховувати любов до природи та бережливе ставлення до неї.

Матеріал: зразок з зображенням осіннього дерева, шаблон дерева, клей, пензлик, підставка для пензлика, олівець, кольорові смужки, клейонки, серветки, музичний запис.

Попередня робота: екскурсія в осінній парк, збір листя для гербарію, читання художньої літератури,  розгляд художніх картин про осінь , вивчення пісень про осінь.

На занятті діти відгадували загадку про осінь, слухали легенду про неї та пригадували, з чого починається осінь, які зміни відбуваються в природі. Діти з цікавістю грали в гру:  «Осінь-господиня». Після гри малята стали помічниками осені та прикрашали кожен своє дерево яскравими фарбами, використовуючи нетрадиційну  техніку: тичок. Під знайому музику  про осінь діти з захопленням прийнялись до роботи. Заняття було цікавим. Вихователем були використані ігрові, наочні та словесні методи, які відповідали тим цілям, для досягнення яких вони застосовувались. Були враховані вікові особливості дітей групи під час проведення заняття.


Переглянути фото


 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019