Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Чарівна осінь PDF Друк e-mail
Четвер, 29 листопада 2018, 11:47

29 листопада 2018року  Гетьманець Т.А. було проведено в дошкільній групі інтегроване заняття по ознайомленню з природою, розвитку мовлення та аплікації.Метоє заняття є узагальнення знаннь дітей про зміни, що відбувається восени. Розкрити зв'язок  між ними  та умовними періодами осені - рання, золота, пізня. Викликати бажання бачити красу землі, милуватися нею.

Викликати інтерес до створення яскравої роботи; розвивати вміння охайно обводити та вирізати шаблон  по контуру; вчити прикрашати дерево дрібними квадратиками 1*1 кольорового паперу. Розвивати естетичний смак; викликати бажання приймать участь в творчій діяльності. Виховувати любов до природи та бережливе ставлення до неї.

Матеріал: зразок з зображенням осіннього дерева, шаблон дерева, клей, пензлик, підставка для пензлика, олівець, кольорові смужки, клейонки, серветки, музичний запис.

Попередня робота: екскурсія в осінній парк, збір листя для гербарію, читання художньої літератури,  розгляд художніх картин про осінь , вивчення пісень про осінь.

На занятті діти відгадували загадку про осінь, слухали легенду про неї та пригадували, з чого починається осінь, які зміни відбуваються в природі. Діти з цікавістю грали в гру:  «Осінь-господиня». Після гри малята стали помічниками осені та прикрашали кожен своє дерево яскравими фарбами, використовуючи нетрадиційну  техніку: тичок. Під знайому музику  про осінь діти з захопленням прийнялись до роботи. Заняття було цікавим. Вихователем були використані ігрові, наочні та словесні методи, які відповідали тим цілям, для досягнення яких вони застосовувались. Були враховані вікові особливості дітей групи під час проведення заняття.


Переглянути фото


 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019