Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Години здоровя в дошкільній групі PDF Друк e-mail
Неділя, 10 лютого 2019, 08:16

Наша мета –дати елементарне  поняття про здоров’я.  Закріпити уявлення  про те, що найбільше багатство людини це - здоров’я;  формувати розуміння необхідності ранкової гімнастики, особистої гігієни, режиму дня, викликати інтерес до здорового і активного способу життя. Виховувати дбайливе ставлення до свого організму; розвивати пізнавальний інтерес до стану власного здоров’я.

Ознайомити дітей із небезпечними ситуаціями, які можуть виникнути, коли дитина на відпочинку в природі; формувати навички безпечних розваг, вміти обирати місця та іграшки для розваг, щоб це приносило радість, а не було причиною травмування. Розширити знання дітей про основні правила особистої безпеки під час зустрічі з незнайомцями (люди на вулиці, у дворі). Вчити дитину цінувати своє здоров’я, відповідно ставитися до своєї безпеки. Виховувати обережність, обачність, пильність. Все це проводять вихователі Кузнєцова С.М. та Гетьманець Т.А. під час бесід, занять, прогулянок, експериментів, ігор.

Під час бесід: «Вітаміни наші помічники»,«В природу із добром  іди» - діти закріплювали знання про зв'язок і взаємовплив людини та природи; розвивали здатність логічно мислити. Це допомагає виховувати прагнення до екологічно доцільної поведінки в природному середовищі;  вести здоровий спосіб життя. Тепер діти знають, що треба їсти тільки корисну їжу.

На  інтегрованому занятті з валеології та аплікації: «Коли овочі можуть допомогти, а коли можуть нашкодити нашому здоров’ю?» діти дізнались, що таке нітрати, в яких рослинах і де саме вони знаходяться, якої шкоди завдають здоров’ю.  Дізнались  про корись вітамінів для нашого організму.

На занятті: «Про здоров’я дбаю – хвороб уникаю» діти дізнавались про інфекційні захворювання, про спосіб профілактики та боротьби з вірусом грипу; діти познайомились з найпростішим видом самомасажу, оздоровчих вправах. Наші дітки прагнуть бути здоровими та веселими.  

Кожен день малята роблять ранкову гімнастику. На фізкультурі у дітей формується  позитивне ставлення до самих себе, виховується свідоме ставлення до власного здоров’я , бажання бути сильними, бадьорими, енергійними.


Переглянути фото


 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019