Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


День святого Валентина PDF Друк e-mail
Четвер, 14 лютого 2019, 22:06

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, тому що люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – любов. Сьогодні в кожного  на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Всі закохані мають чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу людину.

В Олександрівській філії  це свято завітало до кожного класу. Працювала святкова скринька. Було зібрано багато «валентинок», а потім відправлено їх адресатам.

Завершився день конкурсно – розважальною програмою «Серця двох», яку підготували для вихованців 8-11 класів педагог - організатор Вихрист В.А. зі шкільним парламентом. На конкурсній основі була обрана «Ідеальна пара  Валентин та Валентина» (Червоненко Аліна та Панку Дмитро), «Найромантичніша пара» (Кудіна Настя та Кондрашенко Сергій), «Найвеселіша пара» (Кигим Каріна та Левенець Богдан), «Найвигадливіша пара» (Хмильовський Станіслав та Волосян Анастасія), «Пара глядацьких симпатій» (Курганський Денис та Козяр Валерія). А також проводилися конкурси для болільників, які активно приймали участь, щоб допомогти своїй парі отримати найбільше балів. Свято пройшло цікаво і весело.


Переглянути фото


 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019