Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


День святого Валентина PDF Друк e-mail
Четвер, 14 лютого 2019, 22:06

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, тому що люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – любов. Сьогодні в кожного  на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Всі закохані мають чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу людину.

В Олександрівській філії  це свято завітало до кожного класу. Працювала святкова скринька. Було зібрано багато «валентинок», а потім відправлено їх адресатам.

Завершився день конкурсно – розважальною програмою «Серця двох», яку підготували для вихованців 8-11 класів педагог - організатор Вихрист В.А. зі шкільним парламентом. На конкурсній основі була обрана «Ідеальна пара  Валентин та Валентина» (Червоненко Аліна та Панку Дмитро), «Найромантичніша пара» (Кудіна Настя та Кондрашенко Сергій), «Найвеселіша пара» (Кигим Каріна та Левенець Богдан), «Найвигадливіша пара» (Хмильовський Станіслав та Волосян Анастасія), «Пара глядацьких симпатій» (Курганський Денис та Козяр Валерія). А також проводилися конкурси для болільників, які активно приймали участь, щоб допомогти своїй парі отримати найбільше балів. Свято пройшло цікаво і весело.


Переглянути фото


 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019