Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


День святого Валентина PDF Друк e-mail
Четвер, 14 лютого 2019, 22:06

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, тому що люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – любов. Сьогодні в кожного  на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Всі закохані мають чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу людину.

В Олександрівській філії  це свято завітало до кожного класу. Працювала святкова скринька. Було зібрано багато «валентинок», а потім відправлено їх адресатам.

Завершився день конкурсно – розважальною програмою «Серця двох», яку підготували для вихованців 8-11 класів педагог - організатор Вихрист В.А. зі шкільним парламентом. На конкурсній основі була обрана «Ідеальна пара  Валентин та Валентина» (Червоненко Аліна та Панку Дмитро), «Найромантичніша пара» (Кудіна Настя та Кондрашенко Сергій), «Найвеселіша пара» (Кигим Каріна та Левенець Богдан), «Найвигадливіша пара» (Хмильовський Станіслав та Волосян Анастасія), «Пара глядацьких симпатій» (Курганський Денис та Козяр Валерія). А також проводилися конкурси для болільників, які активно приймали участь, щоб допомогти своїй парі отримати найбільше балів. Свято пройшло цікаво і весело.


Переглянути фото


 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019