Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


День святого Валентина PDF Друк e-mail
Четвер, 14 лютого 2019, 22:06

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, тому що люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – любов. Сьогодні в кожного  на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Всі закохані мають чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу людину.

В Олександрівській філії  це свято завітало до кожного класу. Працювала святкова скринька. Було зібрано багато «валентинок», а потім відправлено їх адресатам.

Завершився день конкурсно – розважальною програмою «Серця двох», яку підготували для вихованців 8-11 класів педагог - організатор Вихрист В.А. зі шкільним парламентом. На конкурсній основі була обрана «Ідеальна пара  Валентин та Валентина» (Червоненко Аліна та Панку Дмитро), «Найромантичніша пара» (Кудіна Настя та Кондрашенко Сергій), «Найвеселіша пара» (Кигим Каріна та Левенець Богдан), «Найвигадливіша пара» (Хмильовський Станіслав та Волосян Анастасія), «Пара глядацьких симпатій» (Курганський Денис та Козяр Валерія). А також проводилися конкурси для болільників, які активно приймали участь, щоб допомогти своїй парі отримати найбільше балів. Свято пройшло цікаво і весело.


Переглянути фото


 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019