Навигатор сайта (путь к странице)

Головна Новини

Меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Країна спортивних розваг PDF Друк e-mail
Середа, 05 червня 2019, 21:04

В Олександрівській філії КЗ «Олександрівське НВО» №1 започатковано нову традицію: проведення спортивно-родинного свята "Країна спортивних розваг". За 2 дні до завершення навчального року вчителі, учні, батьки та працівники школи подарували собі море позитивних емоцій, у черговий раз продемонструвавши єдність шкільної родини.

Розпочалось свято веселою шкільною руханкою (Токаренко О.В.), яку під бадьору скандинавську мелодію дружно виконали учні з 1 по 10 клас разом зі своїми класними керівниками. Під час проведення змагання «Тато, мама і я – спортивна сім’я», в якому взяли участь збірні команди 1 – 4 класів (А проти Б), спортивний азарт та емоції не залишили байдужими жодного, хто був присутній на святі. Для учнів 5 – 6 класів цікавими були «Веселі старти», а старшокласників згуртувала гра у волейбол. Неочікуваною  та непередбачуваною для дітей стала гра в малюкбол, адже на спортмайданчик вийшли 2 команди вчителів та працівників школи, капітанами яких були завідувач філії та заступник з навчально-виховної роботи. Тоді в старшокласників виникла ідея зіграти у волейбол проти дорослих. І хоча команда дітей і стала переможеною, це аж ніяк не вплинуло на їх настрій.

На завершення спортивно-родинного свята працівники кухні пригощали всю шкільну родину смачним козацьким кулішем, а гарний настрій, позитивні емоції ще довго вирували в душі кожного учасника дійства.


Переглянути фото


 
 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019