Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Країна спортивних розваг PDF Друк e-mail
Середа, 05 червня 2019, 21:04

В Олександрівській філії КЗ «Олександрівське НВО» №1 започатковано нову традицію: проведення спортивно-родинного свята "Країна спортивних розваг". За 2 дні до завершення навчального року вчителі, учні, батьки та працівники школи подарували собі море позитивних емоцій, у черговий раз продемонструвавши єдність шкільної родини.

Розпочалось свято веселою шкільною руханкою (Токаренко О.В.), яку під бадьору скандинавську мелодію дружно виконали учні з 1 по 10 клас разом зі своїми класними керівниками. Під час проведення змагання «Тато, мама і я – спортивна сім’я», в якому взяли участь збірні команди 1 – 4 класів (А проти Б), спортивний азарт та емоції не залишили байдужими жодного, хто був присутній на святі. Для учнів 5 – 6 класів цікавими були «Веселі старти», а старшокласників згуртувала гра у волейбол. Неочікуваною  та непередбачуваною для дітей стала гра в малюкбол, адже на спортмайданчик вийшли 2 команди вчителів та працівників школи, капітанами яких були завідувач філії та заступник з навчально-виховної роботи. Тоді в старшокласників виникла ідея зіграти у волейбол проти дорослих. І хоча команда дітей і стала переможеною, це аж ніяк не вплинуло на їх настрій.

На завершення спортивно-родинного свята працівники кухні пригощали всю шкільну родину смачним козацьким кулішем, а гарний настрій, позитивні емоції ще довго вирували в душі кожного учасника дійства.


Переглянути фото


 
 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019