Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Країна спортивних розваг PDF Друк e-mail
Середа, 05 червня 2019, 21:04

В Олександрівській філії КЗ «Олександрівське НВО» №1 започатковано нову традицію: проведення спортивно-родинного свята "Країна спортивних розваг". За 2 дні до завершення навчального року вчителі, учні, батьки та працівники школи подарували собі море позитивних емоцій, у черговий раз продемонструвавши єдність шкільної родини.

Розпочалось свято веселою шкільною руханкою (Токаренко О.В.), яку під бадьору скандинавську мелодію дружно виконали учні з 1 по 10 клас разом зі своїми класними керівниками. Під час проведення змагання «Тато, мама і я – спортивна сім’я», в якому взяли участь збірні команди 1 – 4 класів (А проти Б), спортивний азарт та емоції не залишили байдужими жодного, хто був присутній на святі. Для учнів 5 – 6 класів цікавими були «Веселі старти», а старшокласників згуртувала гра у волейбол. Неочікуваною  та непередбачуваною для дітей стала гра в малюкбол, адже на спортмайданчик вийшли 2 команди вчителів та працівників школи, капітанами яких були завідувач філії та заступник з навчально-виховної роботи. Тоді в старшокласників виникла ідея зіграти у волейбол проти дорослих. І хоча команда дітей і стала переможеною, це аж ніяк не вплинуло на їх настрій.

На завершення спортивно-родинного свята працівники кухні пригощали всю шкільну родину смачним козацьким кулішем, а гарний настрій, позитивні емоції ще довго вирували в душі кожного учасника дійства.


Переглянути фото


 
 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019