Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Вікторина Дорожні знаки PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 вересня 2019, 09:30

Відповідно до наказу начальника відділу освіти Олександрівської державної адміністрації із 09 вересня до 13 вересня 2019 року в Олександрівській філії був проведений Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай!»

Протягом Тижня проводились різноманітні заходи.

Розпочався Тиждень з  інформаційної хвилинки  «Безпека на дорозі – запорука твого життя», яку підготувала заступник завідувача філії  з виховної роботи Лушпай Л.М.  Учні мали змогу ознайомитись із правилами безпеки пішоходів та водіїв під час дорожнього руху.

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому вчителем основ здоров’я Закревською О.О.  10 вересня було проведено вуличний марафон «Дорожні знаки та їх значення». Завдання якого:  нагадати учням про необхідність   спільних дій у сфері дорожньої безпеки та знання дорожніх знаків. Захід мав на меті привернути увагу учнів до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

Учні початкової ланки стали учасниками квесту «Сторінками правил дорожнього руху», який організували та провели вчителі Костенко Т.П., Котенко Н.А., Чернишенко Л.О., Подкопаєва С.В., Коніченко Ю.О., Корольова Л.С. Діти в цікавій рухливій формі отримали для себе дуже корисну інформацію.

Не стояли осторонь і учні 1-их класів (класні керівники Халаїм Г.В., Чепурнова О.П.)  та вихованці ДНЗ (вихователі Кузнєцова С.М., Гетьманець Т.М.)  Вони взяли участь у грі «Ішли друзі по дорозі».

12 вересня була проведена зустріч працівників з учнями 9-их класів (класні керівники Бабич Л.А., Личак В.І.

Завершився Тиждень годиною спілкування «Азбука доріг. Школа Світлофора», яку провели класні керівники 1-11 класів


Переглянути фото


 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019