Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Вікторина Дорожні знаки PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 вересня 2019, 09:30

Відповідно до наказу начальника відділу освіти Олександрівської державної адміністрації із 09 вересня до 13 вересня 2019 року в Олександрівській філії був проведений Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай!»

Протягом Тижня проводились різноманітні заходи.

Розпочався Тиждень з  інформаційної хвилинки  «Безпека на дорозі – запорука твого життя», яку підготувала заступник завідувача філії  з виховної роботи Лушпай Л.М.  Учні мали змогу ознайомитись із правилами безпеки пішоходів та водіїв під час дорожнього руху.

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому вчителем основ здоров’я Закревською О.О.  10 вересня було проведено вуличний марафон «Дорожні знаки та їх значення». Завдання якого:  нагадати учням про необхідність   спільних дій у сфері дорожньої безпеки та знання дорожніх знаків. Захід мав на меті привернути увагу учнів до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

Учні початкової ланки стали учасниками квесту «Сторінками правил дорожнього руху», який організували та провели вчителі Костенко Т.П., Котенко Н.А., Чернишенко Л.О., Подкопаєва С.В., Коніченко Ю.О., Корольова Л.С. Діти в цікавій рухливій формі отримали для себе дуже корисну інформацію.

Не стояли осторонь і учні 1-их класів (класні керівники Халаїм Г.В., Чепурнова О.П.)  та вихованці ДНЗ (вихователі Кузнєцова С.М., Гетьманець Т.М.)  Вони взяли участь у грі «Ішли друзі по дорозі».

12 вересня була проведена зустріч працівників з учнями 9-их класів (класні керівники Бабич Л.А., Личак В.І.

Завершився Тиждень годиною спілкування «Азбука доріг. Школа Світлофора», яку провели класні керівники 1-11 класів


Переглянути фото


 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019