Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Вікторина Дорожні знаки PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 вересня 2019, 09:30

Відповідно до наказу начальника відділу освіти Олександрівської державної адміністрації із 09 вересня до 13 вересня 2019 року в Олександрівській філії був проведений Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай!»

Протягом Тижня проводились різноманітні заходи.

Розпочався Тиждень з  інформаційної хвилинки  «Безпека на дорозі – запорука твого життя», яку підготувала заступник завідувача філії  з виховної роботи Лушпай Л.М.  Учні мали змогу ознайомитись із правилами безпеки пішоходів та водіїв під час дорожнього руху.

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому вчителем основ здоров’я Закревською О.О.  10 вересня було проведено вуличний марафон «Дорожні знаки та їх значення». Завдання якого:  нагадати учням про необхідність   спільних дій у сфері дорожньої безпеки та знання дорожніх знаків. Захід мав на меті привернути увагу учнів до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

Учні початкової ланки стали учасниками квесту «Сторінками правил дорожнього руху», який організували та провели вчителі Костенко Т.П., Котенко Н.А., Чернишенко Л.О., Подкопаєва С.В., Коніченко Ю.О., Корольова Л.С. Діти в цікавій рухливій формі отримали для себе дуже корисну інформацію.

Не стояли осторонь і учні 1-их класів (класні керівники Халаїм Г.В., Чепурнова О.П.)  та вихованці ДНЗ (вихователі Кузнєцова С.М., Гетьманець Т.М.)  Вони взяли участь у грі «Ішли друзі по дорозі».

12 вересня була проведена зустріч працівників з учнями 9-их класів (класні керівники Бабич Л.А., Личак В.І.

Завершився Тиждень годиною спілкування «Азбука доріг. Школа Світлофора», яку провели класні керівники 1-11 класів


Переглянути фото


 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019