Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


09.11-13.11Тиждень української писемності та мови PDF Друк e-mail
Середа, 18 листопада 2020, 10:02

"Рідна мова - мова солов'їна"

Для кожної людини, яка любить свою країну, яка вважає себе громадянином своєї держави, важливе місце в житті відіграє мова.

9 листопада 1997 р. ,в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця,  був виданий указ Президента України"Про День української писемності та мови".

В ньому сказано про те, що за ініціативою громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в об’єднанні українського суспільства встановлено в Україні День української писемності та мови.

     З того часу, щороку 9 листопада ми святкуємо День української писемності та мови.

     Уже стало стадицією саме в цей день писати Всеукраїнський радіодиктант єдності.

    Незважаючи на те, що Олександрівська філія перебуває на дистанційній формі навчання, здобувачі освіти 9-Б класу на чолі із завідувачем філії Брайко Л.Д. долучилися до написання радіодиктанту.

   Здобувачі освіти 10 класу Толошна  В. та Кигим К. декламували поезії про мову, а Лушпай О. виконала пісню «Мова єднання». Дівчатка це усе записали на відео, а їх учитель української мови та літератури виклала відео у соціальні мережі. www.facebook.com/100013369935084/videos/1089313984857589 
 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019