Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


09.11-13.11Тиждень української писемності та мови PDF Друк e-mail
Середа, 18 листопада 2020, 10:02

"Рідна мова - мова солов'їна"

Для кожної людини, яка любить свою країну, яка вважає себе громадянином своєї держави, важливе місце в житті відіграє мова.

9 листопада 1997 р. ,в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця,  був виданий указ Президента України"Про День української писемності та мови".

В ньому сказано про те, що за ініціативою громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в об’єднанні українського суспільства встановлено в Україні День української писемності та мови.

     З того часу, щороку 9 листопада ми святкуємо День української писемності та мови.

     Уже стало стадицією саме в цей день писати Всеукраїнський радіодиктант єдності.

    Незважаючи на те, що Олександрівська філія перебуває на дистанційній формі навчання, здобувачі освіти 9-Б класу на чолі із завідувачем філії Брайко Л.Д. долучилися до написання радіодиктанту.

   Здобувачі освіти 10 класу Толошна  В. та Кигим К. декламували поезії про мову, а Лушпай О. виконала пісню «Мова єднання». Дівчатка це усе записали на відео, а їх учитель української мови та літератури виклала відео у соціальні мережі. www.facebook.com/100013369935084/videos/1089313984857589 
 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019