Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Всеукраїнська акція "Нагодуй птахів взимку" PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 грудня 2020, 12:30

 

Зима - улюблена багатьма з нас пора року, з якою асоціюється сніг, ялинка, новорічні свята та казкові зимові пейзажі. Саме зима - пора року, коли пернаті друзі потребують нашої допомоги, щоб вижити в голодні часи, оскільки, в холодну пору під сніговим покривом залишається велика частина раціону птахів. Більшість з них не заготовляють собі їжу на зиму і шукають його практично постійно, скрізь, де це можливо.
Найбільш традиційним способом підгодівлі зимуючих птахів є організація годівниць. "Пташині їдальні" приносять користь не лише природі, а й самій людині.
По-перше, птахи, яких ви приваблюєте до свого саду, знищують шкідників-комах. Думаю, всі добре знають гарне українське прислів'я "Де багато пташок-там нема комашок".
По-друге, за птахами дуже цікаво та приємно спостерігати.
Здобувачі освіти 1-Б, 4-А, 5-Б і 6-А класів Олександрівської філії КЗ "Олександрівське НВО №1" разом з класними керівниками та вчителем біології Пиптею Світланою Петрівною долучилися до Всеукраїнської акції "Нагодуй птахів узимку" і організували акцію "Годівничка-це просто і корисно!". Діти творчо та з натхненням підійшли до цієї акції. З гарним настроєм,ентузіазмом та  цікавими ідеями виготовляли годівнички різної форми, аби птахам було затишно і вони відчували себе в безпеці. "Будівельними матеріалами" стали пластикові пляшки, сітки,  старий посуд тощо. 
Потім, учні насипали в годівнички різноманітного (смачного і корисного для птахів) корму і почепили їх на деревах в нашому шкільному саду.
Діти з великим захопленням і радістю спостерігали, як птахи зліталися до своїх "їдалень" і клювали насіння, цвірінькаючи при цьому, ніби висловлюючи свою вдячність.
 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019