Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


День пам'яті Героїв Крут PDF Друк e-mail
П'ятниця, 29 січня 2021, 08:55

Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами.

Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.

Сьогодні ми вшановуємо юних Героїв Крут, які понад сторіччя тому зробили неможливе - на чотири доби зупинили більшовицьку армію, яка сунула на Київ, щоб задушити молоду Українську державу. Вище за власне життя молоді українці поставили свободу і гідність, Незалежність своєї держави.

В Олександрівській філії КЗ «Олександрівське НВО №1» учні 10 класу підготували відео, в якому згадують історію боротьби, коли, за різними оцінками, від 70 до 100 молодих українських хлопців віддали свої життя за самостійність і свободуУкраїни.

Педагог-організатор Зеленчук. Т.П провела виховну годину в 7-Б класі, де  діти мали можливість переглянути страшні кадри тієї битви, у відео презентації «Пам’ять про Крути» та вшанувати пам’ять хвилиною мовчання.

Бібліотекар Чипіга. О.Б провела виховну годину в 6-А класі та підготувала  тематичну виставку біля бібліотеки на тему «Крути бій за майбутнє».

Для перегляду відео перейдіть за посиланням:www.facebook.com/aliona.cat.77/videos/1066985537120623

Покладання квітів з нагоди вшанування пам'яті Героїв Крут.

.

   

 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019