Навигатор сайта (путь к странице)
Бабич Лариса Анатоліївна Народилася 19 березня 1968 року в Новоукраїнському р-ні Кіровоградської області. У 1985 р. закінчила Новоукраїнську середню школу № 4 і вступила на історичний факультет Кіровоградського державного педагогічного інституту. У 1990 р. отримала спеціальність вчителя історії та німецької мови. Свою педагогічну діяльність Лариса Анатоліївна розпочала в Бандурівській неповній середній школі, де викладала історію. З 1991 р. Лариса Анатоліївна працює в Олександрівській загальноосвітній школі І–ІІІ ст. № 3, спочатку вихователем, а згодом заступником директора з виховної роботи. З 1994 року працює вчителем історії, має вищу кваліфікаційну категорію. За час роботи в школі вчителька виявила ґрунтовний рівень знань, високий професіоналізм. Вона володіє ефективними формами і методами навчання, розвиває творчі здібності учнів. Її вихованці були переможцями районних, регіональних та обласних олімпіад з історії та права. Вчитель стала призером районного конкурсу «Вчитель року-2005». Л. А. Бабич нагороджена грамотами обласного та районного відділів освіти, Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України (2007 р.).
Бак Тетяна Анатоліївна Народилася 18 жовтня 1964 р. Після закінчення Олександрівської восьмирічної школи № 3 у 1980 р. вступила на відділ обслуговуючої праці і креслення Корсунь-Шевченківського педагогічного училища, в якому навчалася до 1984 р. Спочатку працювала вихователем Родниківської середньої школи, а з 1985 р. Тетяна Анатоліївна – вчитель Олександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 3. Т. А. Бак працює над проблемою «Формування творчих здібностей дітей на уроках обслуговуючої праці». Вчитель розвиває творчу уяву, фантазію учнів, формує естетичний смак, виховує повагу до традицій нашого народу. Неодноразово проводила районні та обласні семінари вчителів трудового навчання, нагороджена грамотами районного відділу освіти та управління освіти Кіровоградської обласної державної адміністрації. Її вихованці є переможцями районних олімпіад з трудового навчання, проводили в школі виставки робіт та фестивалі дитячої творчості. В 2006 році вчитель отримав звання «Старший вчитель». Тетяна Анатоліївна брала участь у шкільному та районному конкурсах «Вчитель року-2003» і стала призером та лауреатом премії Б. М. Кузика.
БезсмолаТетяна Іванівна Народилася 16 серпня 1953 р. у смт Олександрівка Кіровоградської області. Свою педагогічну діяльність розпочала у 1970 р. на посаді старшої піонервожатої Новоосотської восьмирічної школи. З 1972 р. працювала старшою піонервожатою в Олександрівській середній школі № 1. Після закінчення історичного факультету Полтавського педагогічного інституту ім. В. Г. Короленка Тетяна Іванівна викладає географію в Олександрівській школі № 3. Тетяна Іванівна – вчитель вищої кваліфікаційної категорії, «Старший вчитель». Т. І. Безсмола є керівником районного методичного об’єднання вчителів географії. На уроках застосовує нетрадиційні форми і методи роботи, використовує опорні логічні схеми, вчить самостійно працювати з довідковим матеріалом, розвиває творчі здібності учнів. Досвід роботи вчителя над проблемою «Прийоми зацікавлення учнів на уроках географії» вивчався районним відділом освіти. Творчі напрацювання Т. І. Безсмолої рекомендовано для впровадження в роботу вчителями району. Учні Тетяни Іванівни стають призерами районних і обласних олімпіад з географії, ними зібрано багатий краєзнавчий матеріал. У 2001 році стала лауреатом премії Б. М. Кузика. У 2006 році у співавторстві з Кузиком Борисом Миколайовичем видала навчальний посібник з географії рідного краю "Стежинами рідного краю".
Береза Наталія Андріївна Народилася 23.11.1968 року в селі Триліси Олександрівського району Кіровоградської області. У 1990 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут імені О. С. Пушкіна та отримала спеціальність «вчитель математики і фізики». Наталія Андріївна в Олександрівській школі І–ІІІ ст. № 3 працює з 2007 року та має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І категорії». Н. А. Береза є керівником районного методичного об’єднання вчителів фізики. Вчитель на уроках створює такі навчальні ситуації, які сприяють розвитку логічного мислення, уваги, пам’яті, критичного мислення.
БрайкоЛариса Дмитрівна Народилася 1 лютого 1972 р. у с. Бірки Олександрівського р-ну Кіровоградської області. У 1989 р. із золотою медаллю закінчила Бірківську середню школу, склала вступні іспити і стала студенткою факультету української мови та літератури Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О. С. Пушкіна. Свою педагогічну діяльність молода талановита вчителька розпочала у 1996 р. викладачем рідної мови Ставидлянської школи, втілила в життя свою дитячу мрію. З 1997 р. працює вчителем української мови та літератури, а з 2000 р. ще й заступником директора з виховної роботи Олександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 3. У 2006 році стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу заступників директорів з виховної роботи. У 2006 році стала лауреатом премії Б. М. Кузика. Молода, енергійна, вона завжди в творчому пошуку. Виховує в учнів любов до предмета, рідного краю, проводить шкільні свята. Педагогічне кредо Лариси Дмитрівни: «Щоб дати учням іскринку знань, учителеві потрібно ввібрати ціле море світла».
ВариводаТетяна Іванівна Народилася 3 жовтня 1975 року в м. Нова Одеса Миколаївської області. У 1992 році закінчила з відзнакою Олександрівську загальноосвітню школу І–ІІІ ст. № 3. З 1992 до 1996 р. навчалася в Кіровоградському державному педагогічному інституті імені Володимира Винниченка та отримала спеціальність вчителя початкових класів. Свою педагогічну діяльність розпочала вчителем трудового навчання в Кримківській загальноосвітній школі І–ІІІ ст. З 2005 року Тетяна Іванівна працює психологом в Олександрівській Зш І–ІІІ ст. № 3. Закінчила Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки.
Винник Валентина Миколаївна Народилася 31 жовтня 1978 року в смт Олександрівка Кіровоградської області. В 1995 році закінчила Олександрівську школу № 1 та вступила до Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. У 2000 році отримала диплом про вищу освіту за спеціальністю «Історія та народознавство». З 2000 року розпочала свою педагогічну діяльність у Красносілків-ській загальноосвітній школі. З 2007 року працює на посаді вихователя Олександрівської ЗшІ–ІІІ ст. № 3.
Вихрист Наталія Василівна Народилася 6 червня 1973 р. у с. Соснівка Олександрівсько-го р-ну Кіровоградської області. У 1990 р. закінчила Олександрівську загальноосвітню школу № 3. Свою педагогічну діяльність розпочала на посаді старшої піонервожатої Триліської середньої школи. Закінчила педагогічний факультет Кіровоградського державного педагогічного інституту імені Володимира Винниченка. З 2003 р. працює на посаді вихователя та вчителя початкових класів Олександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 3.
Вихрист Наталія Олексіївна Народилася 30 вересня 1960 р. у смт Олександрівка Кіровоградської області. У 1982 р. закінчила філологічний факультет Харківського педагогічного університету ім. Максима Горького і одержала призначення на роботу в Охочинську середню школу Новодолазько-го р-ну Харківської області учителем української мови та літератури. Згодом викладала рідну мову та літературу в середній школі № 29 м. Кіровограда. З 1984 до 1992 р. працювала вчителем та директором школи у смт Усть-Камчатськ Камчатської області. У Олександрівській загальноосвітній школі І–ІІІ ст. № 3 працює з 1992 року. У 1996 р. була учасником районного конкурсу «Вчитель року». Наталія Олексіївна – досвідчений учитель. Вона виявляє високий рівень педагогічної майстерності, постійно застосовує нестандартні форми і методи проведення уроків. З 2001 р. очолює шкільне методичне об’єднання вчителів гуманітарного циклу. Учитель вищої кваліфікаційної категорії, у 1999 р. нагороджена Грамотою Міністерства освіти України. Її кредо: «Учитель мусить бути творцем. Навчаючи інших, потрібно вчитися самому, постійно перебуваючи в педагогічному пошуку». У 2007 році стала лауреатом премії Б. М. Кузика.
Воєводіна Наталія Петрівна Народилася 9 червня 1970 р. у смт Олександрівка Кіровоградської області. У 1987 р. закінчила Олександрівську середню школу № 1 та вступила на природничий факультет Мелітопольського державного педагогічного інституту. Після закінчення вузу отримала спеціальність вчителя географії та біології середньої школи і розпочала свою педагогічну діяльність вчителем географії Родниківської середньої школи. У Олександрівській загальноосвітній школі І–ІІІ ст. № 3 працює з 1994 року. В своїй роботі використовує різноманітні форми і методи навчання. Наталія Петрівна навчає вмінню глибоко розуміти екологічні проблеми, прищеплює дітям любов до природи. Її вихованці беруть активну участь в обласних та всеукраїнських акціях, зльотах, екологічних конкурсах.
Глушина Надія ЛеонідівнаНародилася 24 грудня 1960 р. у смт Олександрівка Кіровоградської області. У 1985 р. закінчила філологічний факультет Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О. С. Пушкіна і одержала спеціальність вчителя російської мови та літератури. З 1985 р. викладає російську мову та зарубіжну літературу в Олександрівській школі № 3. У своїй роботі застосовує методи компаративного аналізу та креативного навчання, що сприяє розвитку творчих здібностей школярів. Педагогічним кредо вчителя є слова О. М. Толстого: «В людині закладені безмежні джерела творчості, інакше б вона не стала людиною». Має вищу кваліфікаційну категорію. Н. Л. Глушина очолює шкільну творчу групу вчителів гуманітарного циклу та є членом обласної творчої групи вчителів-словесників з проблеми: «Пошуки шляхів аналізу художнього твору». Надія Леонідівна нагороджена грамотами Міністерства освіти. В 2000 р. її нагороджено знаком «Відмінник освіти України» та присвоєно звання «Старший вчитель». У 2001 р. її працю відзначено премією Б. М. Кузика. У 2004 р. стала призером районного та лауреатом обласного конкурсу «Вчитель року».
Діброва Алла Дмитрівна Народилася 27 липня 1969 р. у смт Олександрівка Кіровоград-ської області. З 1991 р. після закінчення Черкаського державного педагогічного інституту ім. 300-річчя возз’єднання України з Росією працює вчителем хімії Олександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 3, має першу кваліфікаційну категорію. За час роботи в школі показала себе творчим, знаючим учителем. Алла Дмитрівна любить дітей, користується повагою колег та учнів, бере активну участь в організації і проведенні позакласних та позашкільних заходів. Її учні є переможцями районних і регіональних олімпіад з хімії та біології. Проводить засідання предметного гуртка, на яких впроваджує новітні технології навчання та виховання учнів. Своєю роботою і щирістю намагається зрозуміти душу дитини, виховати в ній паростки добра і людяності. Нагороджена грамотою відділу освіти Олександрівської районної державної адміністрації.
Дустмурадова Ділором Саідмуратівна Народилася 12 червня 1986 р. в с. Лозуватка Компаніївсько-го р-ну Кіровоградської області. З 1992 до 2001 р. навчалася в Лозуватській ЗШ, а з 2001 до 2003 р. – в Лебединській ЗШ № 2, яку закінчила зі срібною медаллю. З 2003 до 2008 р. навчалася в Кіровоградському ДПУ ім. Володимира Винниченка за спеціальністю «Російська мова та зарубіжна література», також отримала спеціалізацію «Практичний психолог в закладах освіти». З 4 вересня 2008 р. – соціальний педагог в Олександрівській ЗШ № 3.
Журило Наталія Василівна Народилася 6 грудня 1970 р. у смт Олександрівка Кіровоград-ської області. У 1988 р. з відзнакою за вивчення музики, іноземної мови та російської літератури закінчила Олександрівську середню школу № 1. У тому ж році вступила на музично-педагогічний факультет Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О. С. Пушкіна. У 1993 р. здобула освіту у вищому навчальному закладі й розпочала свою педагогічну діяльність вчителем музики Олександрів-ської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 3. Наталія Василівна впроваджує активні форми музичної освіти: керує хоровим колективом «Цвіт калиновий», вокальною групою «Розмай», які перемагали на районних оглядах вокальних і хорових колективів. У 2003 р. шкільний хор «Цвіт калиновий» став дипломантом обласного конкурсу «Золотий Орфей». Н. В. Журило невтомно виявляє талановитих дітей, розвиває їхні здібності, вчить розуміти музику, створювати в уяві цілісні музичні образи. Має вищу кваліфікаційну категорію. У 2005 році стала лауреатом премії Б. М. Кузика, цього ж року стала переможцем обласного конкурсу «Вчитель року» в номінації «Вчитель музики» та лауреатом всеукраїнського професійного конкурсу.
Іващенко Григорій Тарасович Народився 28 листопада 1951 р. у с. Івангород Олександрівського р-ну Кіровоградської області. У 1969 р. закінчив Івангородську середню школу і був призваний до лав Радянської Армії. З 1972 р. працював у Івангородській середній школі військовим керівником та вчителем математики. У 1977 р. заочно закінчив фізико-математичний факультет Черкаського державного педагогічного інституту і отримав спеціальність вчителя математики та креслення. У 1978 р. очолив педагогічний колектив Івангородської середньої школи. Він проявив високу виконавчу дисципліну, вміння організувати роботу педагогічного колективу, утверджував у свідомості колег та вихованців розуміння відповідальності за доручену справу. З 1982 до 1987 р. Григорій Тарасович працював дільничним інспектором у справах неповнолітніх Олександрівського районного відділу внутрішніх справ. У 1987 р. повернувся до викладацької роботи. Працював на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи Новоосотської восьмирічної школи. З 1990 р. викладає математику та інформатику в Олександрівській загальноосвітній школі І–ІІІ ст. № 3. За плідну багаторічну працю Григорій Тарасович Іващенко нагороджений грамотами Міністерства освіти і науки України, обласного та районного відділів освіти, має звання «Старший вчитель», учитель вищої категорії.
Коваль Світлана Анатоліївна Народилася 3 листопада 1964 р. у смт Олександрівка Кіровоградської області. У 1982 р. закінчила Олександрівську середню школу № 2 і продовжила навчання в Олександрійському педагогічному училищі ім. Василя Сухомлинського. Свою педагогічну діяльність розпочала на посаді вихователя Олександрівської школи-інтернату. У 1994 р. здобула вищу освіту в Кіровоградському державному педагогічному інституті ім. Володимира Винниченка. У Олександрівській загальноосвітній школі І–ІІІ ст. № 3 працює педагогом-організатором, а з 2005 року – вихователем ГПД. Світлана Анатоліївна вміло організовує дитячий колектив. Вона керує шкільною командою дружини юних пожежних «Факел», яка у 2003 р. стала переможцем районного та призером обласного конкурсів.
Котенко Наталія Анатоліївна Народилася 18 липня 1962 р. У 1979 р. закінчила Олександрівську середню школу № 1. У 1986 р. завершила навчання на педагогічному факультеті Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О. С. Пушкіна. З 1986 р. працює вихователем та вчителем молодших класів Олександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 3. Глибоко знаючи особливості психології молодших школярів, Наталія Анатоліївна у своїй роботі використовує різні форми і методи навчання. На уроках вчителька спонукає учнів до мислення, прищеплює любов до рідної мови. За нелегку працю на педагогічній ниві Наталія Анатоліївна відзначена Почесною грамотою управління освіти Кіровоградської обласної державної адміністрації.
Курганський Микола Вікторович Народився 14 серпня 1988 р. в с. Стебня Черкаської області. У 2003 р. закінчив Триліську ЗШ І–ІІІ ст. № 3, а у 2005 р. – Олександрійський коледж імені Василя Сухомлинського за спеціальністю «Початкове навчання». З 2005 до 2007 р. викладав фізичну культуру у початкових та старших класах Олександрівської ЗШ І–ІІІ ст. № 3. Велику увагу приділяв розвитку фізичної культури школи. Проводив заняття з баскетболу. Молодий педагог усі свої вміння прикладав для створення оптимальних умов під час проведення уроків та позакласних занять. Шкільна баскетбольна команда школи, яку тренував Микола Вікторович, у 2006 році отримала першість серед шкіл району. У 2007 році Микола Вікторович був призваний до лав Збройних сил України.
Левенець Людмила Вікторівна Народилася 24 січня 1976 року в с. Бовтишка Олександрів-ського району. У 1993–1998 рр. навчалася в Кіровоградському ДПУ імені Володимира Винниченка за спеціальністю «Математика та фізика». З 1998 року працювала в місті Кіровограді в СШ № 29 вчителем математики. З 2003 до 2005 р. – учитель математики та фізики Олександрівської філії Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування. З 2 вересня 2008 року – вчитель математики та фізики в Олександрівській ЗШ І–ІІІ ст. № 3.
Лень Ірина Олександрівна Народилася 2 квітня 1985 року в смт Олександрівка Кіровоградської області. У 2002 році закінчила Олександрівську ЗшІ–ІІІ ст. № 3 із золотою медаллю. У 2006 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка за спеціальністю «Викладач української мови та літератури». З 2007 р. працює на посаді педагога-організатора Олександрівської ЗШ І–ІІІ ст. № 3.
Литвин Альона Василівна Народилася 7 травня 1981 р. у смт Олександрівка Кіровоград-ської області. У 2003 р. закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка і отримала спеціальність вчителя української мови, української та зарубіжної літератури. Того ж року розпочала свою трудову діяльність учителем трудового навчання в Олександрівській загальноосвітній школі І–ІІІ ст. № 3. З 2006 р. працює на посаді вчителя української мови та літератури. У 2004 р. Альона Василівна стала переможцем районного конкурсу молодих учителів. У 2008 році молодому вчителю встановлено ІІ кваліфікаційну категорію.
Литвин Людмила Іванівна Народилася 14 січня 1970 р. у смт Олександрівка Кіровоград-ської області. У 1985 р. закінчила Олександрівську восьмирічну школу № 3, а у 1987 р. – Олександрівську середню школу № 1. У 1987 р. розпочала свою педагогічну діяльність на посаді старшої піонервожатої Олександрівської середньої школи № 1. З 1987 до 1994 р. навчалася на історичному факультеті Кіровоградського педагогічного університету імені Володимира Винниченка та отримала спеціальність вчителя історії та народознавства. З 1995 до 2001 р. працювала на посаді заступника директора з виховної роботи Олександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 2. У 2001 р. очолила Олександрівську загальноосвітню школу І–ІІІ ст. № 3. У своїй роботі директор приділяє увагу розвитку творчих здібностей дітей та педагогів. У 2005 р. нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України. Людмила Іванівна Литвин – учитель історії вищої кваліфікаційної категорії, «Старший учитель», а у 2007 р. нагороджена спільною грамотою Кіровоградської обласної ради та обласної державної адміністрації. За підтримки колишнього учня Б. М. Кузика у школі було відкрито унікальний музейно-історичний комплекс, який складається з 14 кабінетів на честь колишніх учителів, у центрі якого є Музей Вчителя. За впровадження нових якісних підходів в управлінні та організації навчально-виховного процесу школи Людмила Іванівна була відзначена срібною та золотою премією Б. М. Кузика. Вихованці Людмили Іванівни з 2005 року є переможцями обласних експедицій «Краса і біль України», «Історія міст і сіл». З 2004 р. у співавторстві з Б. М. Кузиком видала ряд книг та навчальних посібників для учнів та вчителів: «Олександрівські університети. Історія Олек-сандрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 3» (2004), навчальний посібник «До цілющих джерел рідної землі», методичний посібник «Краєвид» (2006), навчальний посібник для учнів «Джерело вічності. Основи православної культури» (2007)., «Олександрівські університетети. Історія Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст..№3» (2009), «Благовіст. Основи православної етики» (2009).
Личак Валентина Іванівна Народилася 16 березня 1965 р. у смт Олександрівка Кіровоградської області. У 1983 р. вступила на факультет іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О. С. Пушкіна, який з відзнакою закінчила у 1988 р. Після закінчення вузу працювала в загальноосвітній школі на Полтавщині, потім у Соснівській загальноосвітній школі Олександрівського р-ну Кіровоградської області. З 2002 р. В. І. Личак – учитель іноземної мови вищої кваліфікаційної категорії Олександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 3, працює над проблемою «Впровадження активних форм роботи на уроках англійської мови». Її учні були призерами районних та регіональних олімпіад з іноземної мови. Стала призером шкільного і районного конкурсів «Учитель року», лауреатом премії Б. М. Кузика.
Лушпай Лариса Миколаївна Народилася 4 березня 1974 року в с. Івангород Олександрів-ського району Кіровоградської області. З 1981 до 1991 р. навчалася в Івангородській середній школі, яку закінчила з золотою медаллю. Продовжуючи сімейну традицію (мама, Ганна Якимівна Мельник, 35 років викладала українську мову та літературу, а сестра Людмила й зараз працює на освітянській ниві), вступила до Кіровоградського державного педагогічного інституту імені Володимира Винниченка на філологічний факультет. З 1996 до 2002 р. працювала керівником народної самодіяльної агітаційно-художньої бригади «Голос часу» в Олександрівському районному Будинку культури. З 2002 до 2008 р. – соціальний педагог в Олександрівській філії Кіровоградського ліцею побутового обслуговування. З 2008 р. – бібліотекар Олександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 3 та вчитель української мови та літератури.
Лушпай Світлана Петрівна Народилася 9 листопада 1971 р. у с. Вищі Верещаки Олександрівського р-ну Кіровоградської області. У 1993 р. закінчила природничий факультет Черкаського дер-жавного педагогічного інституту ім. 300-річчя возз’єднання України з Росією і отримала спеціальність учителя хімії та обслуговуючої праці. У 1992 р. розпочала свою педагогічну діяльність учителем хімії Вищеверещацької середньої школи. Світлана Петрівна продовжила сімейну традицію. Її мати, Людмила Іванівна Лушпай, – учитель фізики, директор Вищевереща-цької загальноосвітньої школи, сестра Лариса також закінчила педагогічний інститут. З 2002 р. Світлана Петрівна – учитель хімії вищої кваліфікаційної категорії, заступник директора з навчально-виховної роботи Олександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 3. В своїй роботі Світлана Петрівна керується принципами доброти, щирості, відвертості, завжди приходить на допомогу колегам. Її учні неодноразово ставали переможцями районних та регіональних олімпіад з хімії. У 2004 р. році стала лауреатом премії Б. М. Кузика.
Подкопаєва Світлана Володимирівна Народилася 14 січня 1969 р. Обираючи професію вчителя початкових класів, Світлана Володимирівна наслідувала приклад своєї матері, Марії Прокопівни Ведути. У 1990 р., після закінчення Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О. С. Пушкіна, почала свій трудовий шлях в Олександрівській середній школі № 1. Світлана Володимирівна – добра, привітна, щира, тому її люблять і діти, і колеги. На уроках застосовує різноманітні форми і методи роботи: слово вчителя, самостійне виконання завдань, індивідуальну роботу з кожною дитиною. У 1999 р. нагороджена грамотою районного відділу освіти. С. В. Подкопаєва – спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, завідує кабінетом патріотичного виховання.
СухенкоЮрій Григорович Народився 23 червня 1974 р. в с. Триліси Олександрівського р-ну Кіровоградської області. У 1991 р. закінчив Триліську середню школу і пішов до лав Збройних сил України. З 1995 до 2000 р. на-вчався в Кіровоградському державному педагогічному університеті ім. Володимира Винниченка та отримав спеціальність вчителя фізичної культури. Свою педагогічну діяльність розпочав у Триліській ЗШ. З 2006 р. працює на посаді вчителя фізичної культури та ДПЮ в Олександрівській ЗШ І–ІІІ ст. № 3. За час роботи в школі проявив себе вмілим організатором та спеціалістом. За два роки школа знову відновила свою першість серед шкіл району.
Терещенко Валентина Павлівна Народилася 1 січня 1957 р. у с. Галаганівка Чигиринського р-ну Черкаської області. Після закінчення восьмирічної школи продовжила навчання в Олександрійському педагогічному училищі. У 1982 р. завершила навчання в Кіровоградському педагогічному інституті ім. О. С. Пушкіна. З 1978 р. працює вчителем початкових класів Олександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 3. Валентина Павлівна очолює районну школу передового педагогічного досвіду, є головою шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів. Учитель досконало володіє методикою викладання в молодших класах, використовує найновіші досягнення педагогічної науки. В. П. Терещенко нагороджена грамотами Міністерства освіти, значком «Відмінник освіти України», має звання «Вчитель-методист». У 2002 р. за високу педагогічну майстерність В. П. Терещенко нагороджена премією Б. М. Кузика.
Ткаленко Раїса Федорівна Народилася 27 вересня 1955 р. у с. Іванівка Олександрівсько-го р-ну Кіровоградської області. Після закінчення Триліської середньої школи за рекомендацією Олександрівського райкому комсомолу працювала старшою піонервожатою Іванівської восьмирічної школи. У 1979 р. закінчила Олександрійське педагогічне училище і була призначена вчителем початкових класів Олександрівської восьмирічної школи № 3. У 2000 р. Раїса Федорівна працювала вчителем образотворчого мистецтва Олександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 3. З 2002 р. Р. Ф. Ткаленко – вихователь групи продовженого дня. Доброю, лагідною мамою називають діти свого вихователя. У групі завжди затишно. Казка, розповідь, гра – основа роботи педагога.
Товкун Інна Вікторівна Народилася 19 червня 1975 р. у м. Кіровограді. У 1997 р. закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка. До 2000 р. керувала дитячою художньою студією в Олександрівському районному Будинку культури. З 2000 до 2002 р. була керівником студії мод районного Будинку дитячої творчості та вчителем образотворчого мисте-цтва Олександрівської школи № 2. З 2002 р. Інна Вікторівна працює в Олександрівській загальноосвітній школі І–ІІІ ст. № 3, активно розвиває творчі здібності учнів. Роботи І. В. Товкун (батик та аплікації з пуху) відмічені дипломом на виставці мистецтва під час творчого звіту майстрів мистецтв та художніх колективів Кіровоградської області в національному Палаці «Україна» у 1999 р. Інна Вікторівна Товкун – один із авторів герба та прапора Олександрівського р-ну. У 2002 р. за високий професіоналізм та розвиток творчих здібностей нагороджена премією Б.М. Кузика. Нині І. В. Товкун керує шкільною дизайнерською студією «Зорецвіт». У 2008 році вчителю встановлено вищу кваліфікаційну категорію.
Токаренко Оксана Володимирівна Народилася 27 серпня 1977 р. в смт Олександрівка Кіровоградської області. У 1994 році закінчила Олександрівську ЗШ І–ІІІ ст. № 3 та вступила до Олександрійського училища культури на факультет хореографії, який закінчила в 1998 році. Свою педагогічну діяльність розпочала у 2000 року на посаді керівника хореографічної студії районного Будинку культури. З 2004 року призначена на посаду вчителя хореографії Олександрівської ЗШ І–ІІІ ст. № 3. У 2005 році вступила на факультет фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та почала викладати фізичну культуру. Оксана Володимирівна веде шкільну танцювальну студію «Візаж». Її хореографічні композиції прикрашають шкільні свята.
Халаїм Галина В’ячеславівна Народилася 31 серпня 1970 р. у смт Олександрівка Кіровоградської області. У 1991 р. закінчила факультет педагогіки і методики початкового навчання Кіровоградського державного педагогічного інститутуім. О. С. Пушкіна і отримала спеціальність вчителя початкових класів. З 1991 р. Галина В’ячеславівна – вчитель початкових класів Олександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 3. Педагог працює над проблемою «Ігрові форми роботи на уроках читання як засіб розвитку творчих здібностей молодших школярів». За роки роботи з учнями початкових класів проявила себе умілим організатором дитячого колективу та творчим учителем. На уроках застосовує ігрові прийоми розвитку швидкості читання, розвиває творчі здібності учнів при роботі з прислів’ями, загадками, ребусами, кросвордами, часто проводить нестандартні уроки: КВК, брейн-ринг, урок-подорож. У 2002 р. стала переможцем районного конкурсу «Учитель року» та лауреатом премії Б. М. Кузика. Завідує кабінетом на честь І. К. Сухини.
Чернишенко Володимир Петрович Народився 1 січня 1960 р. у с. Несваткове Олександрівського р-ну Кіровоградської області. З дитинства захоплювався технікою, а в дванадцять років вже впевнено керував автомобілем. У 1976 р. після закінчення Несватківської восьмирічної школи вступив на відділ трудового навчання та креслення Олександрійського педагогічного училища. У 1980 р. був направлений на роботу вчителем у Полтавську область. Після служби в Радянській Армії повернувся в рідне село. У 1982 р. працював учителем трудового навчання та креслення Івангородської середньої школи. З 1990 р. Володимир Петрович викладає трудове навчання та креслення в Олександрівській загальноосвітній школі І–ІІІ ст. № 3. Володимир Петрович завжди у вирі шкільних справ. Ніколи не відмовить у допомозі. Золотим рукам майстра завжди знайдеться діло.
Чернишенко Любов Олексіївна Народилася 16 січня 1960 р. у смт Олександрівка Кіровоградської області. Закінчила Олександрійське педагогічне училище, потім Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О. С. Пушкіна і отримала спеціальність вчителя російської мови та літератури. З 1980 р. працює в Олександрівській середній школі № 3. В різні роки працювала вчителем російської мови та зарубіжної літератури, вихователем, класоводом, заступником директора з виховної роботи, вчителем української мови і літератури, головою профспілки школи. Педагогічне кредо вчителя: «Усіляко і по-всякчас доносити до учнів чистоту, багатство, красу й велич української мови». Навчання дітей поєднує з розвитком їхніх творчих здібностей, виховує любов до художнього слова, народних звичаїв. Любов Олексіївна – керівник шкільної команди КВК «Єгорушки». Її творчість, винахідливість, талант організатора з кожним роком виявляються все яскравіше. Л. О. Чернишенко – режисер презентації книг Б. М. Кузика та В. В. Білошапки «У плині часу», «Олександрівський меридіан». Працю вчителя відзначено грамотами Міністерства освіти України (1990 р.), обласного та районного відділів освіти. У 2002 р. Л. О. Чернишенко нагороджена премією Б. М. Кузика. ратури, головою профспілки школи. Педагогічне кредо вчителя: «Усіляко і по-всякчас доносити до учнів чистоту, багатство, красу й велич української мови». Навчання дітей поєднує з розвитком їхніх творчих здібностей, виховує любов до художнього слова, народних звичаїв. Любов Олексіївна – керівник шкільної команди КВК «Єгорушки». Її творчість, винахідливість, талант організатора з кожним роком виявляються все яскравіше. Л. О. Чернишенко – режисер презентації книг Б. М. Кузика та В. В. Білошапки «У плині часу», «Олександрівський меридіан». Працю вчителя відзначено грамотами Міністерства освіти України (1990 р.), обласного та районного відділів освіти. У 2002 р. Л. О. Чернишенко нагороджена премією Б. М. Кузика.
Чорна Алла Анатоліївна Народилася 14 грудня 1971 р. у смт Олександрівка Кіровоградської області. У 1989 р. закінчила Вуктильську середню школу № 2 (Комі АРСР). У тому ж році вступила на фізико-математичний факультет Сиктивкарського державного університету. У 1990 р. продовжила навчання у Кіровоградському державному педагогічному інституті ім. Володимира Винниченка, який закінчила у 1996 р. і отримала спеціальність вчителя математики та інформатики. У 1996 р. розпочала свою педагогічну діяльність вчителем математики Олександрівської восьмирічної школи № 4. Алла Анатоліївна навчала дітей математиці в Бірківській загальноосвітній школі І–ІІІ ст. З 2000 р. А. А. Чорна працює вчителем математики Олександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 3, має вищу кваліфікаційну категорію, володіє методикою викладення предмета. Алла Анатоліївна працює над проблемою: «Самостійність та диференціація на уроках математики з використанням інтерактивних технологій навчання». Вчитель розробляє дидактичні матеріали, проводить нестандартні уроки та виховні заходи. Працює над розвитком мислення, пам’яті, уяви учнів, викликає інтерес до вивчення математики. У 2007 році стала призером всеукраїнського конкурсу. Її вихованці є неодноразовими переможцями районних та регіональних олімпіад з математики. Нагороджена грамотою відділу освіти Олександрівської РДА та управління освіти Кіровоградської обласної дер-жавної адміністрації.
Чорнобай (Морська) Валентина Григорівна Народилася 20 липня 1949 р. у с. Мазепинцях Білоцерківського р-ну Київської області. У 1969 р. розпочала свою педагогічну діяльність старшою піонервожатою на Київщині. У 1972 р. переїхала в Олександрівку, працювала старшою піонервожатою в Олександрівській восьмирічній школі № 4. У 1977 р. закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О. С. Пушкіна і почала викладати українську мову в Олександрівській восьмирічній школі № 3. На уроках використовує багатий народознавчий матеріал. Разом з учнями створила карту народних ремесел Олександрівського району, організувала літературно-драматичний гурток, обладнала в кабінеті етнографічний куточок та «Кобзареву світлицю». Педагогічне кредо педагога: «Вчити дітей бачити, мислити, відкривати і дивуватися». Валентина Григорівна – досвідчений педагог, творча особистість. Пише вірші, постійно друкується в районній газеті «Вперед». Вчитель за покликанням, доброзичлива і душевна людина – такою знають її учні та колеги. Вона виховала не одне покоління вчителів, які зараз працюють у школах району. Серед них Ірина Іванівна Сіра, Любов Петрівна Нестройна, Алла Анатоліївна Тимко. За сумлінну педагогічну працю В. Г. Чорнобай нагороджена знаком «Відмінник освіти України», медаллю «Ветеран праці», Грамотою Міністерства освіти і науки України.
Чумак Світлана Станіславівна Народилася 10 грудня 1985 р. в смт Олександрівка Кіровоград-ської області. У 2003 році закінчила Олександрівську ЗШ І–ІІІ ст. № 3 із золотою медаллю та вступила на факультет філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. У 2007 р., отримавши диплом бакалавра з відзнакою, розпочала свою педагогічну діяльність на посаді вчителя української мови та літератури та англійської мови в Олександрівській ЗШ І–ІІІ ст. № 3.
Шевченко Тетяна Петрівна Народилася 15 квітня 1979 р. в селі Михайлівка Черкаської області. У 1996 р. закінчила із золотою медаллю Олександрівську ЗШ № 2. У 2001 р. закінчила факультет початкових класів Кіровоградського державного університету імені Володимира Винниченка, а у 2004 р. – факультет іноземних мов цього вищого навчального закладу. Свою педагогічну діяльність розпочала на посаді педагога-організатора Олександрівської ЗШ І–ІІІ ст. № 3. З квітня 2006 р. працює на посаді вчителя іноземної мови Олександрівської ЗШ І–ІІІ ст. № 3. За час роботи на посаді крім викладання іноземної мови велику увагу приділяє підготовці шкільної команди інтелектуалів, які неодноразово були переможцями районного конкурсу. Молодий педагог, маючи неабиякі організаторські здібності, досконало освоїла методику організації літнього оздоровлення в школі та успішно застосовує її на практиці.
|