Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


А сотня відлетіла в небеса PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 лютого 2021, 08:03

 Усі ми – громадяни прекрасної, щедрої, багатої, вільної та пісенної держави. З давніх-давен і до сьогодні інші країни посягали на нашу незалежність та волю, тому книга історії Української держави переповнена трагічними сторінками.

        20 лютого в Українівшановують подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

       Із 15.02 по 19.02 в Олександрівській філії проходив тиждень пам’яті Героїв Небесної Сотні. Протягом тижня було проведено ряд заходів.

Педагог- організатор Зеленчук Т.П. з учнями початкових класів долучилися до Всеукраїнської акції « Ангели пам’яті».

За ініціативи членів шкільного парламенту дітей було створено відео, присвячене кривавим подіям Майдану.

Класні керівники провели години пам'яті.

Підсумком тижня Пам’яті була зустріч із нашими земляками, які бачили ті події не з екранів телевізорів, а були там, на Майдані, Сухоносом П.П. та Кравченком Ю.В.

Для перегляду відео перейдіть за посиланням: www.facebook.com/aliona.cat.77/videos/1081119282373915

 

   
        
 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019