Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


А сотня відлетіла в небеса PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 лютого 2021, 08:03

 Усі ми – громадяни прекрасної, щедрої, багатої, вільної та пісенної держави. З давніх-давен і до сьогодні інші країни посягали на нашу незалежність та волю, тому книга історії Української держави переповнена трагічними сторінками.

        20 лютого в Українівшановують подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

       Із 15.02 по 19.02 в Олександрівській філії проходив тиждень пам’яті Героїв Небесної Сотні. Протягом тижня було проведено ряд заходів.

Педагог- організатор Зеленчук Т.П. з учнями початкових класів долучилися до Всеукраїнської акції « Ангели пам’яті».

За ініціативи членів шкільного парламенту дітей було створено відео, присвячене кривавим подіям Майдану.

Класні керівники провели години пам'яті.

Підсумком тижня Пам’яті була зустріч із нашими земляками, які бачили ті події не з екранів телевізорів, а були там, на Майдані, Сухоносом П.П. та Кравченком Ю.В.

Для перегляду відео перейдіть за посиланням: www.facebook.com/aliona.cat.77/videos/1081119282373915

 

   
        
 Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019