Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Безпечне використання мережі Інтернет PDF Друк e-mail
П'ятниця, 26 лютого 2021, 09:12

На виконання наказу завідувача відділу освіти Олександрівської селищної ради  Кропивницького району Кіровоградської областівід 19.02.2021р. №01-23/216101 «Проведення заходів щодо безпечного використання мережі Інтернет» з метою підвищення освіченості дітей і молоді з питань безпечного використання цифрових технологій, із 23 по 26 лютого в Олександрівській філії позапланово проходить тиждень безпечного Інтернету. На сьогодні уже було проведено ряд заходів, спрямованих на захист дітей у цифровому середовищі.

       Учні початкових класів мали змогу помандрувати цікавою країною Казкарією. Під час подорожі вони ознайомилися із героями казок, які не дотримувались правил користування Інтернетом та потрапили у прикрі історії.

       Класні керівники 5-8 класів залучили дітей до участі у квесті. Були проведені години спілкування на тему «Ми за безпечний Інтернет».

      Учні переглянули відеоролики «Безпечний Інтернет» та онлайнскрайбінг про Інтернетта безпеку в Інтернеті.

       Старшокласники взяли участь у диспуті «Безпечний Інтернет. Що це?» Також переглянули відеоролики та склали свої правила Безпеки в Інтернеті.

           

 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019