Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Пам'ятаємо! Перемагаємо! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 07 травня 2021, 14:23
 ПАМ’ЯТЬ

І живуть у пам’яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,

Котрим не судилось розцвісти,

Закликають мир ясний і спокій,

Як зіницю ока, берегти.

   В. Симоненко

У Олександрівській філії КЗ «Олександрівське НВО №1»  під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті  та примирення.

Для дошкільнят групи «Веселята» були проведені  уроки  пам’яті «Героїчне минуле», на яких продовжували формувати в дітей уявлення про поняття «держава», «рідна земля»; знайомити з героїчним минулим українського народу,  учити шанувати ветеранів війни, шанобливо ставитися до народної пам’яті.

Бібліотекар Чипіга О.Б. провела виховну годину з учнями 6-А класу на тему «Грізними стежинами війни», та учнями 8-А класу було переглянуто відеоролик «А журавлі сумно курличуть з неба», підготувала  бібліотечну виставку.

      Класні керівники провели виховні години. Було організовано вітання ветерана війни Опанасенка Петра Тимофійовича.

Заключною частиною став відеоролик від 10 класу «Ніколи знову»ета  якого: виховувати у дітей почуття патріотизму; поважне ставлення  до історичної пам’яті свого народу. www.facebook.com/melliessko/videos/1130197534132756

Україна не хоче руйнувати, а хоче Створювати і Будувати! Ні – війні! Нехай буде Мир! Любімо одне одного!

 Так сталося, що цьгоріч 9 травня ми відзначали не тільки День Перемоги, але й День матері. Мама - найсвятіше слово для усіх . Саме вона, МАМА, дає нам життя. Вона - берегиня роду людського. Ми усім завдячуємо мамі.

         Учні Олександріської філії теж вшанували жінку –матір, жінку – берегиню, жінку- порадницю.

         Класні керівники 1-4 класів та педагог-організаторпровели  квест на тему «Компліменти для мами».

         З  учнями 5-9 класів були проведені виховні години, присвячені Дню Матері.

         Був створений  відеоролик «Мамо, тобі низенько вклонюсь»за участі учнів 10 класу та учасників шкільного хору «Цвіт калиновий» (керівник Н.Журило) www.facebook.com/melliessko/videos/1129410497544793

 

               

 

 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019