Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


День вишиванки PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 травня 2021, 11:38

Калина червоніє на столі,
А біля неї – жовті колосочки,
Мов пустотливі братики малі,
Це все – моя земля, моя Вкраїна,
Це рук моєї матері тепло,
І цей рушник, яким і дочку й сина
Благословляє мати на добро.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.


20 травня в Олександрівській філії КЗ «Олександрівське НВО №1» відбулися заходи до Деня вишиванки:

·        У дошкільній групі навчального закладу було проведено цікаве дійство «Вишиванка – символ Батьківщини».У святковій залі лунали українські пісні, вірші, діти водили хороводи, виконували українські таночки;

·        Шкільний хор «Цвіт калиновий» та вокальна група «Фантазери» (керівник Журило Н.В. ) підготували пісні про вишиванку ;

·        У фойє закладу відбулася виставка, підготовлена  бібліотекарем Чипігою О.Б. весільних рушників, вишиванок , та презентувала весільну гуцульську вишивку;

·        Учні 1-11 клас взяли участь у флешмобі. Після флешмобу класні керівники проводили класні години, та готували відеоролики. Також були підготовлені учнями та вчителями два відеоролики «Вишивана моя Україна».

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Усі матеріали можна переглянути за посиланням:www.facebook.com/groups/453867732546486/media

              

 
 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019