Навигатор сайта (путь к странице)

Головна Новини

Меню

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


«Від сім’ї до шкільної родини йде життя дитини». PDF Друк e-mail
Понеділок, 27 січня 2014, 21:29

     Декада з 16.09 по 27.09 пройшла під гаслом «Від сім’ї до шкільної родини йде життя дитини».

     Розпочалася декада традиційною для школи загальношкільною лінійкою «Павлиський добротворець», яку підготували і провели заступник директора з виховної роботи Чепурнова О.П. та вчитель історії Бабич Л.А.

     Учні школи детально ознайомилися з життям та педагогічним шляхом В.О.Сухомлинського, його найважливішими педагогічними досягненнями.

     У цей день в шкільному методичному кабінеті була поновлена виставка „В.О.Сухомлинський – педагог, творець і мислитель” та куточок В.О.Сухомлинського, в якому зібрано матеріали роботи школи по вивченню та впровадженню його досвіду та план заходів щодо відзначення річниці В.О.Сухомлинського в навчальному закладі.

     Протягом декади також функціонувала виставка дитячих та дослідницьких робіт (керівник Товкун І.В.) проведено конкурс «Проба пера» (Товкун І.В., вч.поч.класів), виставка малюнків до казок В.О.Сухомлинського „Казка – думки початок). Проведено конкурс на кращу розробку «в «зеленому» класі» та літературний конкурс для учнів 1-4 класів «Я складаю казку». В рамках декади був проведений усний журнал на тему «Шана педагогу-творцю». Вчителями початкових класів проведено уроки мислення та доброти, поновлено в кабінетах початкових класів куточки Казки. Бібліотекарем Лушпай Л.М. були проведені бібліотечні уроки.

     Поєднанню тематики В.О.Сухомлинського стало проведення традиційної декади шкільної родини, у ході якої відбулися      

- Осінній вернісаж-ярмарок «Радість дарує життя (1 -11 кл.);

- Конкурс на кращий твір про школу (поезія, оповідання, нарис) 5-11 кл.;

- Відзначення Дня партизанської слави ;

- Відзначення Дня школи:

     Учні навчального закладу були активними в проведених заходів. Змістовними і яскравими були композиції осіннього вернісажу-ярмарку «Радість дарує життя». Цікавим для учнів було те, що вилучені кошти вони могли витратити на потреби класу.

     До Дня партизанської слави за ініціативи вчителя математики Левенець Л.В. та бібліотекаря Лушпай Л.М. з учнями 5-6 класів було проведено зустріч із випускником нашої школи, учасником партизанського руху Рулою В.Г.

     Насиченим на заходи був і День школи. Через шкільний радіовузол прозвучало вітання від дирекції школи, надруковані листівки від шкільних організацій. Активну участь учні 5 – 11 класів взяли у конкурсі газет-автопортретів класу. За участь у кожному конкурсі учні навчального закладу були відзначені шкільними грамотами.

Перейти до фото...

 

 Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2014 - 2017