Навигатор сайта (путь к странице)

Головна Новини

Меню

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


«Від сім’ї до шкільної родини йде життя дитини». PDF Друк e-mail
Понеділок, 27 січня 2014, 21:29

     Декада з 16.09 по 27.09 пройшла під гаслом «Від сім’ї до шкільної родини йде життя дитини».

     Розпочалася декада традиційною для школи загальношкільною лінійкою «Павлиський добротворець», яку підготували і провели заступник директора з виховної роботи Чепурнова О.П. та вчитель історії Бабич Л.А.

     Учні школи детально ознайомилися з життям та педагогічним шляхом В.О.Сухомлинського, його найважливішими педагогічними досягненнями.

     У цей день в шкільному методичному кабінеті була поновлена виставка „В.О.Сухомлинський – педагог, творець і мислитель” та куточок В.О.Сухомлинського, в якому зібрано матеріали роботи школи по вивченню та впровадженню його досвіду та план заходів щодо відзначення річниці В.О.Сухомлинського в навчальному закладі.

     Протягом декади також функціонувала виставка дитячих та дослідницьких робіт (керівник Товкун І.В.) проведено конкурс «Проба пера» (Товкун І.В., вч.поч.класів), виставка малюнків до казок В.О.Сухомлинського „Казка – думки початок). Проведено конкурс на кращу розробку «в «зеленому» класі» та літературний конкурс для учнів 1-4 класів «Я складаю казку». В рамках декади був проведений усний журнал на тему «Шана педагогу-творцю». Вчителями початкових класів проведено уроки мислення та доброти, поновлено в кабінетах початкових класів куточки Казки. Бібліотекарем Лушпай Л.М. були проведені бібліотечні уроки.

     Поєднанню тематики В.О.Сухомлинського стало проведення традиційної декади шкільної родини, у ході якої відбулися      

- Осінній вернісаж-ярмарок «Радість дарує життя (1 -11 кл.);

- Конкурс на кращий твір про школу (поезія, оповідання, нарис) 5-11 кл.;

- Відзначення Дня партизанської слави ;

- Відзначення Дня школи:

     Учні навчального закладу були активними в проведених заходів. Змістовними і яскравими були композиції осіннього вернісажу-ярмарку «Радість дарує життя». Цікавим для учнів було те, що вилучені кошти вони могли витратити на потреби класу.

     До Дня партизанської слави за ініціативи вчителя математики Левенець Л.В. та бібліотекаря Лушпай Л.М. з учнями 5-6 класів було проведено зустріч із випускником нашої школи, учасником партизанського руху Рулою В.Г.

     Насиченим на заходи був і День школи. Через шкільний радіовузол прозвучало вітання від дирекції школи, надруковані листівки від шкільних організацій. Активну участь учні 5 – 11 класів взяли у конкурсі газет-автопортретів класу. За участь у кожному конкурсі учні навчального закладу були відзначені шкільними грамотами.

Перейти до фото...

 

 Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019