Навигатор сайта (путь к странице)

Головна Новини

Меню

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Перший урок «Україна – єдина» в Олександрівському НВК №3 PDF Друк e-mail
Четвер, 04 вересня 2014, 20:49

          Змістовно й організовано підійшли педагоги Олександрівського НВК №3 до проведення першого в навчальному році уроку під однією назвою «Україна – єдина країна».

Так на уроці в 1-А класі (вч.Вихрист Н.В., Корольова Л.С.) використані інтерактивні  «Знайомство», «Мікрофон», «Подорож до символів України», «Мандрівка країною знань», робота в парах «Складання з пазлів прапора України», «Карти України» тощо.

            Протягом уроку в 1-Б класі  (вч. Коніченко Ю.О.) переважали ігрові форми роботи,  наймолодші учні розповідали вірші, які готували до свята Наприкінці уроку першокласники отримали пам’ятку для учня, а також разом із батьками обвели свої долоньки і підписали аркуші.

Під час  проведення уроку вчителька 2-А класу Чернишенко Л.О. використала різноманітні види робіт: доповнення рядків вірша про Україну, добираючи риму; роботу з картою України, викладання на набірному полотні речення «Україна - єдина», міні-тест «Символи України», гру «Кола по воді», бліц-турнір, музичну руханку тощо.

У 3-А класі (вч. Котенко Н.А.) та 3-Б класі (вч. Варивода Т.А.) в ході уроку учні брали участь у конкурсі на кращого читця віршів про Україну, обговорювали казки й легенди про рідний край, працювали над прислів’ями, Складали вірші за поданим початком, розгадували кросворди. Використовуючи контури  карти України третьокласники протягли руку миру й дружби. Вчителі використала різноманітне тематичне обладнання.

На уроці в 4-А класі (вчитель Халаїм Г.В.) були присутні батьки, гості, соціальний педагог. Урок пройшов цікаво, діти декламували вірші про Україну, українську мову, про мир, готували інформацію про державні символи України – Гімн, Герб, Прапор, пригадували і розповідали прислів’я про Україну, відповідали на запитання вчителя.

Девізом першого уроку в 4-Б класі (вч.Чепурнова О.П.) стали рядки «Я люблю Україну, найкращу, єдину!».  Вчитель поставила за мету сформувати в учнів уявлення про регіони країни ; розширити й поглибити поняття «Я – громадянин України»; розвиток мовлення, розширення світогляду;  вироблення громадських якостей, патріотизму, людяності, національної гордість. Четвертокласники відгадували загадки, прислів’я, відповідали на питання вікторини, складали тематичний віночок. Протягом уроку звучали грам записи пісень про Україну.

Незвичайним був для п'ятикласників цей перший урок. Адже вони поповнили ряди учнів середньої ланки. Для них, як для першачків, був новий клас та нова вчителька. Саме вона, Максимова В.О., провела перший урок на тему "Україна - єдина країна, а ми - єдиний класний колектив". Під час уроку класний керівник прищеплювала любов до рідного краю, разом з дітьми склали пам'ятку "Риси патріота", провели гру "Розкажи про друга" та з'ясували, що вони - частинка України, її надія та майбутнє, те, заради чого варто жити.    

У 6-А класі (кл.кер Мовчан А.В.) був проведений перший урок на тему «Є край, де найкращі у світі пісні, і цвітом чарує калина, де сонечко вперше всміхнулось мені, - це дім мій – моя Україна».

Під час проведення уроку діти мандрували Україною за такими маршрутами:

1.     Рідний край, Україна, Батьківщина.

2.     Державні символи України

3.     Народні символи країни

4.     Мій край – моя історія жива

5.     Пройди лабіринт

На уроці були використані такі форми та методи навчання:

-          читання поезій учнями та вчителями

-          дослідження екскурсоводів

-          вправа «Склади слово із букв» (ПАТРІОТ)

-          гра –пазл «Склади географічну карту України» (на швидкість)

-          вправа «Мої асоціації» (дібрати асоціації до слова «Україна»)

-          вправа «Назвіть риси характеру справжнього патріота» (зображення україночки)

-          цікавий диктант «Що я знаю про свою Батьківщину»

-          розповідь учителя про історію нашої держави, символіку України

-          прослуховування гімну та пісні Н.Май  «Квітуча Україна»

Перший урок у 6-Б класі проходив у вигляді мандрівки. На дошці класний керівник Воєводіна Н.П. розмістила символіку держави, маршрути, прислів’я, вірші, малюнки.

У ході уроку діти декламували вірші, загадки, державні та народні символи України. На зупинці «Народна скарбничка» шестикласники       доповнювали прислів’я, називали видатних історичних та культурних діячів країни, заповнювали схеми, підбираючи синоніми до слів «Україна», «Батьківщина», «рідний край».

На уроці, крім учнів, були присутні 10 батьків. Урок пройшов у дружній, теплій атмосфері.

У 7 та 9-му класах (кл.керівники Діброва А.Д. та Левенець Л.В.) пройшов урок-гра під назвою «Кіровоградщина – мій рідний край». Під час 3-ох турів «Вірю-невірю», «Свій вибір», «Що? Де? Коли?» звучали питання, що стосувались славетних людей Кіровоградщини, символіки, історичної назви обласного центру. Школярі декламували вірші про Кіровоград та Олександрівку, слухали пісні про рідний край.

Тема уроку у 8-Б класі (кл.керівник Глушина Н.Л.) звучала так: "Ми - нація єдина, твої ми діти, Україно!" Під час уроку були використані державні символи, елементи народної символіки, записи пісень про Україну. Учні читали вірші про свою країну, складали асоціативні кущі "Батьківщина", "Україна", "Рідний край". В ході  уроку звучали легенди про рослини-символи, розповідь про найвидатніших українців, був проведений конкурс "Дерево мудрості", "Мовознавство для допитливих" та вікторина "Чи знаєте ви Україну?"

Патріотизмом  та небайдужістю до сьогоднішніх подій був пройнятий урок у 10 класі (кл. керівник Вихрист Н.О.). В ході уроку учні здійснили екскурс в минуле нашої держави, згадали віхи становлення України, хвилиною мовчання згадали героїв Небесної сотні та всіх тих, хто загинув під час АТО. Із захопленням та гордістю слухали учні розповідь Наталії Олексіївни про випускників НВК №3, які беруть участь в АТО. В кінці уроку учні висловили свої роздуми про Україну, про ті події, які відбуваються зараз в державі.

До найстарших школярів – одинадцятикласників на урок завітали директор навчального закладу Литвин Л.І. разом із заступником голови РДА Кириченком В.С. Класний керівник 11 класу Бабич Л.А. зі своїми учнями ретельно готувались до уроку й усі присутні (а це самі учні, гості, численні батьки) отримали велике задоволення від проробленої роботи. Одинадцятикласники переглядали тематичне відео «Красивий кліп про Україну», працювали над символікою держави, характеристикою території. Учні підготували виступи про відносини із сусідською Росією. Крім того, дізнались про видатних українців із проекту «Великі українці», провели флеш-моб «Поетичний проект», визначали ментальні риси українців. До майбутніх випускників з напутнім словом звернувся заступник голови РДА Кириченко В.С.

Усі уроки були пройняті піднесеним почуттям патріотизму, любові до рідного краю.

 

 Перейти до фото...

 Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019