Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА! PDF Друк e-mail
Вівторок, 07 грудня 2021, 08:57

Волонтерський рух — благодійна діяльність, яку здійснюють люди без заробітної плати, без просування по службі, а заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому. День волонтера було засновано ще 1985 року за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. В сучасній Україні волонтерський рух розпочався у 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів.

Учасники освітнього процесу Олександрівської філії також беруть активну участь у волонтерській діяльності. Зокрема, у жовтні учні писали листи, створювали малюнки, які відправили бійцям, що знаходяться на передовій ООС. В даний час учні 5-9 класів плетуть 2 маскувальні сітки, які надалі передадуть нашим бійцям разом із власноруч створеними учнями 5-Б класу ангелами милосердя. 

Бібліотекарем закладу Чіпігою Оленою Борисівною, волонтером, членом МВ «Спілка учасників АТО та ООС та волонтерів «Нескорені» 6 грудня проведено виховний захід із старшокласниками, під час якого вона розповіла ученикам про волонтерський рух, який здійснюється на Олександрівщині.

Волонтери – це всі небайдужі, які вибрали нелегкий шлях допомоги.  Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019