Навигатор сайта (путь к странице)

Головна Адміністрація

Меню

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Адміністрація
директор PDF Друк e-mail

   ЛИТВИН Людмила Іванівна

 
Народилася 14 січня 1970 р. у смт Олександрівка Кіровоградської області.
У 1985 р. закінчила Олександрівську восьмирічну школу № 3, і а у 1987 р. — Олександрівську середню школу № 1.
У1987 р. розпочала свою педагогічну діяльність на посаді старшої піонервожатої Олександрівської середньої школи № 1.
3 1987 до 1994 р. навчалася на історичному факультеті Кіровоградського педагогічного університету імені Володимира Винниченка та отримала спеціальність вчителя історії та народознавства.
3 1995 до 2001 р. працювала на посаді заступника директора з виховної роботи Олександрівської загальноосвітньої школи І— IIIст. № 2. У 2001 р. очолила Олександрівську загальноосвітню школу І —IIIст. № 3.
У своїй роботі директор приділяє увагу розвитку творчих здібностей дітей та педагогів. У 2005 р. нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України. Людмила Іванівна Литвин — учитель історії вищої кваліфікаційної категорії, «Старший учитель», а у 2007 р. нагороджена спільною Грамотою Кіровоградської обласної ради та обласної державної адміністрації.
За підтримки колишнього учня Б. М. Кузика у школі було відкрито унікальний музейно-історичний комплекс, який складається з 16 кабінетів на честь колишніх учителів, у центрі якого є Музей Вчителя.
За впровадження нових якісних підходів в управлінні та організації навчально-виховного процесу школи Людмила Іванівна була відзначена срібною та золотою премією Б. М. Кузика.
Вихованці Людмили Іванівни з 2005 року є переможцями обласних експедицій «Краса і біль України», «Історія міст і сіл».
З 2004 р. у співавторстві з Б. М. Кузиком видала ряд книг та навчальних посібників для учнів та вчителів: «Олександрівські університети. Історія Олександрівської загальноосвітньої школи І—III ст. № 3» (2004), навчальний посібник «До цілющих джерел рідної землі», методичний посібник «Краєвид» (2006), навчальний посібник для учнів 7-8 класів «Джерело вічності. Основи православної культури» (2007), “Олександрівські університети. 2-ге вид” (2008), навчальний посібник для 9-го класу “Благовіст. Основи православної етики” (2009).
 
заступник директора із виховної роботи PDF Друк e-mail

 БРАЙКО Лариса Дмитрівна

Народилася 1 лютого 1972 р. у с. Бірки Олександрівського р-ну Кіровоградської області.
У 1989 р. із золотою медаллю закінчила Бірківську середню школу, склала вступні іспити і стала студенткою факультету української мови та літератури Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О. С. Пушкіна. Свою педагогічну діяльність молода талановита вчителька розпочала у 1996 р. викладачем рідної мови  Ставидлянської школи, втілила в життя свою дитячу мрію. 
           3 1997 р. працює вчителем української мови та літератури, а з 2000 р. ще й заступником директора з виховної роботи Олександ-рівської загальноосвітньої школи І—IIIст. № 3.
У 2006 році стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу заступників директорів з виховної роботи. 
          У 2006 році стала лауреатом премії Б. М. Кузика.
Молода, енергійна, вона завжди в творчому пошуку. Виховує в учнів любов до предмета, рідного краю, проводить шкільні свята. Педагогічне кредо Лариси Дмитрівни: «Щоб дати учням іскринку знань, учителеві потрібно ввібрати ціле море світла».
 
заступник директора із навчально-виховної роботи PDF Друк e-mail

ЛУШПАЙ Світлана Петрівна

Народилася 9 листопада 1971 р. у с. Вищі Верещаки Олександрівського р-ну Кіровоградської області.
У 1993 р. закінчила природничий факультет Черкаського державного педагогічного інституту ім. 300-річчя возз'єднання України   Росією і отримала спеціальність учителя хімії та обслуговуючої праці. У 1992 р. розпочала свою педагогічну діяльність учителем хімії Вищеверещацької середньої школи.
Світлана Петрівна продовжила сімейну традицію. її мати, Людмила Іванівна Лушпай, — учитель фізики, директор Вищеверещацької загальноосвітньої школи, сестра Лариса також закінчила педагогічний інститут.
 3 2002 р. Світлана Петрівна — учитель хімії вищої кваліфікаційної категорії, заступник директора з навчально-виховної роботи Олександрівської загальноосвітньої школи І—IIIст. № 3. В своїй роботі Світла­на Петрівна керується принципами доброти, щирості, відвертості, завжди при­ходить на допомогу колегам. її учні неодноразово ставали переможцями район­них та регіональних олімпіад з хімії.
 У 2004 р. році стала лауреатом премії Б. М. Кузика.
 

Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2014 - 2017