Навигатор сайта (путь к странице)

Головна Адміністрація

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Адміністрація
директор PDF Друк e-mail

   ЛИТВИН Людмила Іванівна

 
Народилася 14 січня 1970 р. у смт Олександрівка Кіровоградської області.
У 1985 р. закінчила Олександрівську восьмирічну школу № 3, і а у 1987 р. — Олександрівську середню школу № 1.
У1987 р. розпочала свою педагогічну діяльність на посаді старшої піонервожатої Олександрівської середньої школи № 1.
3 1987 до 1994 р. навчалася на історичному факультеті Кіровоградського педагогічного університету імені Володимира Винниченка та отримала спеціальність вчителя історії та народознавства.
3 1995 до 2001 р. працювала на посаді заступника директора з виховної роботи Олександрівської загальноосвітньої школи І— IIIст. № 2. У 2001 р. очолила Олександрівську загальноосвітню школу І —IIIст. № 3.
У своїй роботі директор приділяє увагу розвитку творчих здібностей дітей та педагогів. У 2005 р. нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України. Людмила Іванівна Литвин — учитель історії вищої кваліфікаційної категорії, «Старший учитель», а у 2007 р. нагороджена спільною Грамотою Кіровоградської обласної ради та обласної державної адміністрації.
За підтримки колишнього учня Б. М. Кузика у школі було відкрито унікальний музейно-історичний комплекс, який складається з 16 кабінетів на честь колишніх учителів, у центрі якого є Музей Вчителя.
За впровадження нових якісних підходів в управлінні та організації навчально-виховного процесу школи Людмила Іванівна була відзначена срібною та золотою премією Б. М. Кузика.
Вихованці Людмили Іванівни з 2005 року є переможцями обласних експедицій «Краса і біль України», «Історія міст і сіл».
З 2004 р. у співавторстві з Б. М. Кузиком видала ряд книг та навчальних посібників для учнів та вчителів: «Олександрівські університети. Історія Олександрівської загальноосвітньої школи І—III ст. № 3» (2004), навчальний посібник «До цілющих джерел рідної землі», методичний посібник «Краєвид» (2006), навчальний посібник для учнів 7-8 класів «Джерело вічності. Основи православної культури» (2007), “Олександрівські університети. 2-ге вид” (2008), навчальний посібник для 9-го класу “Благовіст. Основи православної етики” (2009).
 
заступник директора із виховної роботи PDF Друк e-mail

 БРАЙКО Лариса Дмитрівна

Народилася 1 лютого 1972 р. у с. Бірки Олександрівського р-ну Кіровоградської області.
У 1989 р. із золотою медаллю закінчила Бірківську середню школу, склала вступні іспити і стала студенткою факультету української мови та літератури Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О. С. Пушкіна. Свою педагогічну діяльність молода талановита вчителька розпочала у 1996 р. викладачем рідної мови  Ставидлянської школи, втілила в життя свою дитячу мрію. 
           3 1997 р. працює вчителем української мови та літератури, а з 2000 р. ще й заступником директора з виховної роботи Олександ-рівської загальноосвітньої школи І—IIIст. № 3.
У 2006 році стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу заступників директорів з виховної роботи. 
          У 2006 році стала лауреатом премії Б. М. Кузика.
Молода, енергійна, вона завжди в творчому пошуку. Виховує в учнів любов до предмета, рідного краю, проводить шкільні свята. Педагогічне кредо Лариси Дмитрівни: «Щоб дати учням іскринку знань, учителеві потрібно ввібрати ціле море світла».
 
заступник директора із навчально-виховної роботи PDF Друк e-mail

ЛУШПАЙ Світлана Петрівна

Народилася 9 листопада 1971 р. у с. Вищі Верещаки Олександрівського р-ну Кіровоградської області.
У 1993 р. закінчила природничий факультет Черкаського державного педагогічного інституту ім. 300-річчя возз'єднання України   Росією і отримала спеціальність учителя хімії та обслуговуючої праці. У 1992 р. розпочала свою педагогічну діяльність учителем хімії Вищеверещацької середньої школи.
Світлана Петрівна продовжила сімейну традицію. її мати, Людмила Іванівна Лушпай, — учитель фізики, директор Вищеверещацької загальноосвітньої школи, сестра Лариса також закінчила педагогічний інститут.
 3 2002 р. Світлана Петрівна — учитель хімії вищої кваліфікаційної категорії, заступник директора з навчально-виховної роботи Олександрівської загальноосвітньої школи І—IIIст. № 3. В своїй роботі Світла­на Петрівна керується принципами доброти, щирості, відвертості, завжди при­ходить на допомогу колегам. її учні неодноразово ставали переможцями район­них та регіональних олімпіад з хімії.
 У 2004 р. році стала лауреатом премії Б. М. Кузика.
 

Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2014 - 2017