Навигатор сайта (путь к странице)

Головна Методична скарбниця

Меню

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Методична скарбниця


Система уроків з використанням елементів інтеграції на тему: «Властивості кислот і основ» Хімія 8 клас PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 грудня 2014, 09:22
  Розробила вчитель хімії
Діброва Алла Дмитрівна
 
Номер уроку
        

                           Тема уроку

1
 Фізичні та хімічні властивості кислот
2

Хлоридна кислота: властивості, одержання, застосування

3
Фізичні та хімічні властивості основ
4

Реакція нейтралізації. Розкладання нерозчинних основ у процесі нагрівання

5
Поняття про амфотерні основи. Використання основ
6

Практична робота «Розв'язування експериментальних задач»

 
УРОК № 1

Тема. Фізичні та хімічні властивості кислот

Мета: ознайомити учнів з фізичними й хімічними властивостями кислот; розширити знання учнів про реакції заміщення й обміну на прикладі хімічних властивостей кислот, їх взаємодії з металами, основними оксидами, основами й солями; розвивати навички складання рівнянь хімічних реакцій на прикладі хімічних властивостей кислот; виховувати витримку, силу волі, креативність.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Форми роботи: розповідь учителя, демонстраційний експеримент, лабораторні досліди, робота з опорною схемою.

Міжпредметні зв’язки: хімія, світова література, основи здоров’я.

Обладнання: Періодична система хімічних елементів Д. І. Менделєєва, таблиця розчинності, ряд активності металів, хімічні реактиви.

                                             ХІД УРОКУ

І. Організація класу
ІІ. Мотивація навчальної діяльності учнів , актуалізація опорних знань

На початку уроку я хочу прочитати вам уривок з твору

Л. Керрола «Аліса в Країні чудес»: «За кілька кроків від неї сидів на гілці Чеширський кіт.

-         Скажіть, будь ласка, куди мені звідси йти?

-         А куди ти хочеш потрапити?–спитав кіт у відповідь.

-          Мені все одно…– сказала Аліса.

-         Тоді все одно куди йти, - зауважив кіт».

Детальніше...
 
СИСТЕМА УРОКІВ АЛГЕБРИ для 8-го класу на тему : «Квадратні рівняння» PDF Друк e-mail
  

СИСТЕМА УРОКІВ АЛГЕБРИ

для 8-го класу

на тему : «Квадратні  рівняння»


                                                                                        

розробила

Вчитель

                                                                                                 ЧОРНА  А.А.

 

 

 

 

З М І С Т


 Урок 1. Означення квадратного рівняння. Неповні квадратні рівняння, їх розв`язування.

 Урок 2. Розв`язування неповних квадратних рівнянь.

 Урок 3. Формула коренів квадратного рівняння.

 Урок 4. Розв`язування повних квадратних рівнянь.

 Урок 5. Теорема Вієта.

 Урок 6. Розв`язування квадратних рівнянь.

 Урок 7. Розв`язування задач за допомогою квадратних рівнянь. Самостійна робота.

 Урок 8. Узагальнення та систематизація знань.

 Урок 9. Контрольна робота.

Детальніше...
 
ВИХОВНИЙ ЗАХІД З МАТЕМАТИКИ PDF Друк e-mail

ВИХОВНИЙ  ЗАХІД  З МАТЕМАТИКИ

“Математичний  Брейн-ринг”

 розробила

вчитель математики

 

вищої кваліфікації

 

Чорна А.А.

Мета : повторити матеріал, вивчений у попередніх класах, в І семестрі; розвивати в учнів кмітливість, дотепність. Уміння знаходити вихід і нестандартно підходити до вирішення проблем; згуртовувати учнівський колектив; формувати навички змістовного проведення вільного часу.

Хід  роботи :

Обладнання: роздатковий матеріал (завдання командам); таблиці з написами конкурсів.

І конкурс “Найшвидший”.

Брейн-ринг” між командами “Ерудит” та “Інтелектуал”, 10 секунд на обдумування. Команда, яка готова, подає сигнал і відповідає.

Питання :

1.Як називаються  числа, які вживаються для лічби ? (N).

Детальніше...
 
Активізація пізнавальної діяльності учнів під час диференціації та самостійної роботи PDF Друк e-mail
Міністерство освіти та науки України
Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3

 

Активізація пізнавальної діяльності

учнів під час диференціації та

самостійної роботи

        Вчитель математики
вищої кваліфікації
Чорна А.А.
Щоб дитина була
зацікавлена в навчанні,
їй необхідне багате,
різноманітне, приваблююче,
інтелектуальне життя.
(Василь Сухомлинський)
 
      Перед учителем математики стоїть завдання не лише дати учням міцні знання, а і розвинути їх мислення, зацікавивши вивчення математики, активізувати їх пізнавальну діяльність привчати працювати самостійно, щоб закінчивши школу, вони могли самостійно підвищувати свою кваліфікацію в майбутній трудовій діяльності.
Найчастіше діти йдуть до школи для спілкування з друзями, учителем. Найвищу радість і задоволення вони відчувають від праці, яка дає їм можливість розкривати себе, свої здібності, можливості. Тому зміст навчальної дисципліни – це  лиш матеріал, вивчення якого допоможе розкритися особистості дитини.
     Найбільша цінність – це особистість дитини; все, що робиться, робиться для неї, для її навчання, виховання, розвитку. А розкрити особистість учня можна, якщо вчитель іде на урок не лише зі знаннями навчального матеріалу, методів і прийомів навчання, набором задач і вмінням їх майстерно розв’язувати, але і різноманітними та цікавими способами організації праці учнів.
Пошук і вибір форми організації діяльності на уроці  тісно пов’язані з роботою з формування навичкою спостереження аналізу, узагальнення, конкретизації, вміння будувати гіпотези, робити висновки, відстоювати свою точку зору, оперувати не тільки маленькими “порціями” навчального матеріалу, але й знаннями, отриманими під час теми цілком.
Детальніше...
 





Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019