Навигатор сайта (путь к странице)

Головна Діброва А.Д.

Меню

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Вчитель хімії
225Діброва Алла Дмитрівна
Дата народження: 27. 07. 1969 р.
Освіта: вища
Навчальний заклад: Черкаський
державний педагогічний інститут
Спеціальність: учитель хімії і біології
Стаж роботи: 23 роки
Категорія: І категорія
Нагороди: Почесні Грамоти обласного
та районного відділів освіти і науки України
 
Педагогічне кредо: Нікому не можна дати освіту на засадах якоїсь окремої науки незалежно від інших наук.
 
Самоосвітня проблема: Розвиток креативного мислення учнів та їх пізнавальної активності шляхом використання елементів інтеграції на уроках хімії
Мета моєї педагогічної діяльності - формування системно-цілісного погляду на світ, виховання любові до хімії.
 
- стимулювати і організовувати розумову діяльність учнів;
- спонукати учнів до творчості;
- креативно оцінювати, осмислювати, застосовувати здобуті знання.
 
 
 


Опис досвіду PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 грудня 2014, 12:59

  Багато десятиліть чуємо, що урок – найважливіша форма навчально-виховного впливу на учнів. За моїм глибоким переконанням, дійсно, воно так є. Але я за такі уроки, коли вчитель стимулює пошук, коли він cтає керівником навчально-пізнавального процесу і органічно поєднує навчання з вихованням. Я за такі уроки, коли вчитель є патріотом не тільки свого предмета, а й постійно здійснює міжпредметні зв’язки. Такий учитель стимулює і організовує розумову діяльність учнів школи шляхом порівнянь, зіставлень, протиставлень. Я за урок, добре продуманий і за формою, і за змістом, на якому учні – активні учасники навчального процесу, на якому присутня наука. Я за творчість, тому що тільки творчий вчитель може спонукати учнів до творчості.

Сучасній людині необхідно вміти не тільки опановувати інформацію, але й креативно її оцінювати, осмислювати, застосовувати. І тому у свою практичну діяльність я почала вводити елементи інтеграції.

        Суть інтеграції полягає в об’єднанні в єдине ціле розрізнених частин, глибоке взаємопроникнення, злиття в одному навчальному матеріалі узагальнених знань в тій чи іншій області. Інтеграція навчання здійснюється шляхом реалізації внутрішньокурсових, внутрішньопредметних та міжпредметних зв’язків.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 3Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019