Навигатор сайта (путь к странице)

Головна Левенець Л.В.

Меню

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Вчитель математики
Левенець Людмила Вікторівна

Дата народження: 24. 01. 1976 р.

Освіта: вища
Навчальний заклад: Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка
 
Спеціальність: вчитель математики та фізики
Категорія: вища категорія
Стаж роботи: 18 років
 
Нагороди: 
 
Педагогічне кредо:
 
Самоосвітня проблема:
 
 
 
 
 
 
 
 


Фрагмент уроку PDF Друк e-mail
Четвер, 26 листопада 2015, 11:11
 
Робота з обдарованими дітьми PDF Друк e-mail
Четвер, 26 листопада 2015, 09:16
Картка обдарованої дитини
 

 I. Відомості про учня

 Прізвище, ім'я, по батькові     Каражбей Анастасія
 Навчальний заклад  Олександрівський НВК №
 Дата народження    22 січня 1998
 Домашня адреса  смт Олександрівка
 Номінація (сфера обдарованості)  математика
 Вчителі   Левенець Л.В.
 
 
 
 
  II. Відомості про особисті досягнення учня (участь у змаганнях, олімпіадах, конкурсах тощо)
 
№ п/п
Назва змагання

Рівень(районний, обласний, всеукраїнський)

Результат
Рік
Нагорода
1.
Олімпіада
районний
ІІ
2011-2012
Грамота РВО
2.
Захист творчих проектів в МАН
обласний
лауреат
2011-2012
Грамота МАН
 
 
 
 
 
Детальніше...
 
МАТЕМАТИКИ ОЧИМА ДІТЕЙ PDF Друк e-mail
Четвер, 26 листопада 2015, 09:03
   Практичні цілі навчання математики полягають в тому, що школа повинна підготувати своїх вихованців до життя і звернути особливу увагу на ті питання навчальної програми, з якими учні зустрінуться в подальшому житті.

    Відомо, що математика – наука, яка «призводить розум в порядок», розвиває логічне мислення, просторову уяву, особливо на уроках геометрії. Тому перед вчителем математики стоїть дуже важливе завдання – виховувати в учнів творчість, фантазію, розширювати світогляд.

    Одним із видів позакласної роботи з математики серед школярів середньої ланки є складання казки. Робота з казкою має бути спрямована не лише на розвиток лексично і синтаксично грамотного мовлення, але в першу чергу на розвиток логічного мислення, фантазії, формування творчості дітей на основі математичного матеріалу.

Детальніше...
 
ШМО опис досвіду PDF Друк e-mail
Понеділок, 16 березня 2015, 21:34
 Якщо людина не знає, до якої
мети вона рухається, для неї
жоден вітер не буде попутним.
Сенека
 
Свого часу К.Ушинський писав: "... у вихованні все повинно ґрунтуватися на особистості вихователя, тому що виховна сила виливається тільки з живого джерела людської особистості. Ніякі статути і програми, ніякий штучний організм закладу, як би хитро він не був придуманий, не може замінити особистості в справі виховання". Ці слова залишаються актуальними й нині, в умовах сьогодення.
Які нові якості повинен мати педагог XXI століття?
По-перше, він повинен бути підготовлений до нової професійної ролі. Мова про те, що він не може вже бути абсолютним носієм знань. Він не може бути наглядачем за учнем. Він повинен бути людиною, що супроводжує процес самопізнання і саморозвитку дитини.
Основна роль учителя природничо-математичного циклу сьогодні – не лише дати певну суму знань з математики, фізики, хімії, біології, географії учневі, а й навчити його вчитися, самостійно здобувати знання, застосовувати їх на практиці, тобто формувати компетентності як загальну здатність, що базується на знаннях, досвіді та цінностях особистості.
По-друге, учитель повинен бути готовим до сучасної соціальної ролі, тобто формувати самодостатню людину, конкурентноспроможного фахівця.
Окрім того, учитель повинен бути готовим до професійних технологій, до нових технологій навчальної діяльності. Це, безумовно, інформатизація, комп'ютеризація. Перехід до профільної школи ставить цілу низку нових вимог до педагога. Тут він повинен бути готовим варіювати зміст, вимоги, підходи до викладання предмета. Отже, сучасність ставить високі вимоги до професійності вчителя, тому він повинен бути готовим до змін, відкритим до новацій. Щоб виховати учня-творця, педагог сам повинен стати творцем, дослідником, новатором. На формування якісно нового педагога налаштована вся система методичної роботи, тобто система взаємозалежних дій та заходів, спрямованих на всебічне підвищення кваліфікації професійної майстерності кожного вчителя. Тому можна визначити, що робота методичного об’єднання займає важливе місце в підвищенні професійної компетентності педагога, бо саме під час засідань МО (методичного об’єднання) кожний учитель набуває  навичок самоаналізу своєї діяльності, що сприяє активізації й прискоренню процесу удосконалення педагогічної майстерності вчителя.
З цією метою можна використовувати як традиційні, так і нетрадиційні форми та методи науково-методичної роботи, а саме: Засідання ШМО
• Ділові педагогічні ігри
• Лекції
• Консультації
Детальніше...
 
Система уроків із геометрії в 7 класі по темі: «Взаємне розміщення прямих на площині» PDF Друк e-mail
Понеділок, 16 березня 2015, 21:28
 

 

ІІ. ВЗАЄМНЕ РОЗМІЩЕННЯ ПРЯМИХ НА ПЛОЩИНІ  (12 год)

1.

Суміжні кути, їх властивості

2.

Розв’язування вправ

3.

Вертикальні кути. Кут між двома прямими, що перетинаються

4.

Перпендикулярні прямі. Перпендикуляр. Відстань від точки до прямої

5.

Паралельні прямі, їх властивості

6.

Кути, утворенні при перетині двох прямих січною. Ознаки паралельності прямих

7.

Розв’язування вправ

8.

Властивості кутів, утворених при перетині паралельних прямих січною

9.

Розвязування вправ. Самостійна робота

10.

Узагальнення і систематизації знань, умінь та навичок

11.

Контрольна робота №2

12.

Корекція знань, умінь та навичок

 
 
 
« ПочатокПопередня1234НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 4Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019