Навигатор сайта (путь к странице)

Головна Левенець Л.В.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Вчитель математики
Левенець Людмила Вікторівна

Дата народження: 24. 01. 1976 р.

Освіта: вища
Навчальний заклад: Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка
 
Спеціальність: вчитель математики та фізики
Категорія: вища категорія
Стаж роботи: 18 років
 
Нагороди: 
 
Педагогічне кредо:
 
Самоосвітня проблема:
 
 
 
 
 
 
 
 


СУЧАСНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА УРОКАХ МАТЕМАТИКИ PDF Друк e-mail
Понеділок, 16 лютого 2015, 21:25
 Якість сучасної освіти, тобто відповідність вимогам суспільства, визначається не стільки тим, що дитина знає і чого вона навчилася в школі, скільки здібностями і вміннями здобувати нові знання та використовувати їх у нових умовах. Процес навчання – це не автоматичне „вкладання” в голову учня навчального матеріалу. Цей процес потребує напруженої розумової праці, особистої активності дитини в ньому. Пояснення і демонстрація самі по собі ніколи не дають справжніх стійких знань. Цього можна досягти лише за допомогою нових технологій навчання, в процесі яких учні залучаються до пізнавально-навчальної діяльності. До таких технологій належать інтерактивні, проектні, інформаційні, модульно-розвивальні тощо.
І. Інтерактивні та проектні технології
• Робота в парах.
• Ротаційні (змінювані) трійки. .
• Два – чотири – всі разом.
• Карусель.
• Робота в малих групах.
• Акваріум.
• Обговорення проблеми в загальному колі.
• Мозковий штурм.
• Навчаючи вчусь.
• Метод реклами
• Метод презентації.
II. Модульно-розвивальні технології
Основним структурним елементом модульно-розвивальної системи навчання є модуль – самостійний, функціонально орієнтований етап процесу навчання, що має власне програмно-цільове та методичне забезпечення.
 
 
 
УРОК СИСТЕМАТИЗАЦІЇ ТА УЗАГАЛЬНЕННЯ ЗНАНЬ ПО ТЕМІ „КВАДРАТНІ РІВНЯННЯ” PDF Друк e-mail
Середа, 28 січня 2015, 21:17
 Тема: Урок систематизації та узагальнення знань по темі „Квадратні рівняння”.
 Мета: Систематизувати знання учнів по темі „Квадратні рівняння”. Усувати помилки, які допускають усні під час розв’язування вправ і задач, які зводиться до квадратних рівнянь.

Розливальна мета: Розвивати знання учнів про рівняння, формувати навики розв’язку лінійних, квадратних, дробово-раціональних рівнянь.

Виховна мета: Сприяти розвитку всесторонньо розвинутої особистості, вихованню етичних норм, гуманізму, активної життєвої позиції.

Тип уроку. Урок узагальнення і систематизації знань. 

Хід уроку

 І. Мотивація навчальної діяльності учнів.

  Перш ніж почати урок, я хочу щоб ви послухали діалог „Секрет юного бізнесмена” і розгадали секрет нашого уроку – його тему.

Діалог:

В школі в тихому кутку,

На підлозі і на стелі

Торгувались два веселі,

Два юних бізнесмени.

-         Це я не продаю!

-         Що куплю, на цім стою!

-         Я сказав, що не продам

-         Я тобі по пиці дам!

Тут учитель підійшов.

І в кутку він їх знайшов

І сказав:

- Ти не здирай

А візьми і так віддай!

Бо за добрі твої справи,

Добре знай, завжди йдуть справи!

Будеш перший у змаганні

-         Тож секрет мій – рівняння!

Отже, сьогодні на уроці мова піде про рівняння, і ми з вами попробуємо систематизувати свої знання про всі види рівняння, які ми вивчали.

ІІ. Тема уроку. Урок систематизації та узагальнення знань по темі „Квадратні рівняння”.

 

ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів.

 

переглянути весь матеріал...

 
Здоровий спосіб життя. Правила та рекомендації. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 січня 2015, 21:14
 Мета :

освітня – ознайомлення учнів з основними поняттями здорового способу життя;

виховна – виховання почуття відповідальності за власне здоров’я та розуміння важливості здорового способу життя.

 

Лише у сильному, здоровому тілі дух зберігає рівновагу, і характер розвивається у всій своїй могутності.

 
Герберт Спенсер

Дорогі діти! Сьогодні класна година буде присвячена такій важливій, значимій для всіх темі, як здоров'я, адже здоров'я – одна з основних умов щастя людини. Зберегти здоров'я на довгі роки допоможе дотримання правил здорового способу життя, і про них я хочу вам розповісти. Під час сьогоднішньої бесіди ви дізнаєтеся про те, що благотворно і негативно впливає на здоров'я людини, а я відповім на ваші питання про правила ведення здорового способу життя.

Більшість людей мало знають про своє тіло, особливості його будови і функції і про здоров'я – головну цінність людини. Через це людина здійснює безліч помилок, деколи фатальних, яких легко можна уникнути, якщо знати себе. Людина володіє величезними можливостями для адаптації до зовнішнього середовища, в той же час вона дуже вразлива, схильна до чисельних небезпек і захворювань. Сучасна медицина нестримно розвивається, але її увага направлена в основному на лікування вже хворої людини до її максимально можливого одужання, а питання профілактики, тобто запобігання захворюванням – це завдання кожного з нас .

переглянути весь матеріал...

 

 

 
Звіт про курсову перепідготовку PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 грудня 2014, 21:09
Головне – навчити дітей мислити
Б. Брехт
 
Є дві мови в світі, які однакові для всіх –
це мова музики і мова математики
 
Дата курсів:
17.11.2014 – 28.11.2014 р.
 
Тема курсів:
«Робота зі здібними та математично обдарованими учнями в контексті підготовки до виконання олімпіад них завдань»
 
Науковий керівник :
Голодюк Лариса Степанівна - заступник директора з науково-методичної діяльності, кандидат педагогічних наук.
 
Куратор курсів:
Ткаченко Любов Афанасіївна, методист науково-методичної лабораторії природничо-математичних дисциплін (математика)
 
За час перебування на курсах опрацювала програму, якою передбачено 72 год навчального часу:
• Соціально-гуманітарна підготовка ;
• Науково-теоретична ;
• Методична і фахова підготовка.
А саме прослухала такі лекції:
- Україна в світових інтеграційних процесах
- Психолого-педагогічні аспекти сучасного уроку.
- Організація роботи з охорони праці.
- Модернізація освіти: стан і аспекти.
- Технологія нейрон-лінгвістичного програмування в педагогічному процесі.
- Мовно-комунікативна компетенція вчителя.
Детальніше...
 
Єдиний урок здоровя «Стоп радон!» PDF Друк e-mail
Четвер, 04 грудня 2014, 21:03
Тема:     «Стоп радон!»

Мета: актуалізувати відчуття важливості здоров’я та необхідності дбайливого і відповідального ставлення до нього; показати учням небезпеки, що пов’язані з радоном, та корисні застосування цього радіоактивного газу; формувати в учнів уявлення про те, що власна поведінка і спосіб життя є найважливішим фактором, який впливає на здоров’я людини; виховувати дисциплінованість та відповідальність.

Обладнання: мультимедійна презентація; періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва; фізична карта Кіровоградської області.

 Хід уроку
 
І. Організаційний момент
 
 
 
ІІ. Вступне слово вчителя
 
     Із року в рік все більше молоді, яка бере відповідальність за себе та своє життя, орієнтується на здоровий спосіб життя, спрямовує свої зусилля на збереження та зміцнення власного здоров’я. Адже саме здоров’я є тим ключем, який відкриває нові можливості чогось прагнути і досягати, омріювати і здійснювати, реалізовувати та розвивати себе, встановлювати орієнтири майбутнього. До того ж 2012 рік оголошено Роком спорту і здорового способу життя.

 

ІІІ. Повідомлення теми і завдань уроку

  Тема нашого уроку «Стоп радон!». Під час уроку ви дізнаєтесь про радіоактивний елемент – газ радон; разом ми з’ясуємо особливості та небезпеки радонового забруднення на Кіровоградщині; охарактеризуємо вплив радону на здоров’я людини і визначимо, що треба зробити для того, щоб уникнути радонового ураження.

    Окрім небезпечних радон має і корисні застосування, які ми теж розглянемо. У нашій області стартував проект «Стоп радон!», з основними етапами реалізації якого ми ознайомимось. 

переглянути весь конспект... 

 
« ПочатокПопередня1234НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 4



Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019