Халаїм Галина В'ячеславівна
Дата народження: 31. 08. 1970 р.
Освіта: вища
Навчальний заклад: Кіровоградський педагогічний інститут ім. О.С.Пушкіна
Спеціальність: вчитель початкових класів
Стаж роботи: 24 роки
Категорія: вища
Нагороди: Грамота обласного управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації, 2002 р.
Самоосвітня проблема: "Активізація пізнавальної діяльності учнів в процесі розвитку критичного мислення"
Педагогічне кредо: “Любити дітей і навчати їх любити себе, своїх близьких і весь світ”
|
“Совість у людини - головне” |
|
|
|
П'ятниця, 13 лютого 2015, 20:16 |
Тема: “Совість у людини - головне”
(Всеволод Нестайко “Руденький”)
Мета:
· удосконалювати навички читання тексту через вибіркове, рольове та інтонаційне читання;
· вчити аналізувати, переказувати прочитані твори;
· оцінювати вчинки дійових осіб, зіставляти зміст твору з малюнком;
· розвивати зв’язне мовлення учнів;
· виховувати кращі людські якості: чесність щирість, людяність, співчуття.
Обладнання: підручник О.Я.Савченко “Читанка”, ілюстрації для парної роботи.
Методи і прийоми: розповідь, бесіда, самостійна робота (парна, групова), передбачення.
Тип уроку: комбінований з елементами критичного мислення.
Хід уроку
І. Організація класу:
Встаньте, діти, всі рівненько.
Посміхніться один до одного рівненько.
Посміхніться й до гостей.
Привітайтесь“Добрий день!”
- Діти, а яким би ви хотіли бачити сьгоднішній урок? (цікавим, …)
|
Детальніше...
|
|
Розвиток критичного мислення на уроках у 4 класі |
|
|
|
Середа, 04 лютого 2015, 19:56 |
Тема: Розвиток критичного мислення на уроках у 4 класі
Мета: вчити дітей використовувати метод піктограм і метод невербальних асоціацій для вивчення віршів напам'ять; розвивати зорову пам'ять, фантазію; формувати вміння створювати в уяві мультфільм для відтворення словникових слів; розвивати уяву; розширювати словниковий запас; виховувати почуття віри в самого себе; давати можливість кожному відчути смак перемоги над собою вчорашнім.
Обладнання: серії малюнків, набір паличок (сірників), комп'ютер.
І. Організація класу до уроку
Вправи ритмотерапії «Привітання з рухами»
(Учитель і діти вибивають ритм.)
- Я всміхаюсь сонечку!
- Здрастуй золоте!
- Я всміхаюсь квіточкам!
- Хай вони ростуть!
- Я всміхаюсь дощику!
- Лийся, мов з відра!
- Друзям усміхаюсь я.
- Зичу їм добра!
|
Детальніше...
|
Прикметник. Загальне поняття про прикметник (питання, значення, роль у реченні) |
|
|
|
Вівторок, 03 лютого 2015, 19:51 |
Тема: Прикметник. Загальне поняття про прикметник (питання, значення, роль у реченні).
Мета:
· розширити та поглибити знання учнів про прикметник, розкрити його значення та роль у мовленні;
· вчити визначати прикметник за питаннями;
· вправлятися у поточному доборі прикметників;
· розвивати зв’язне мовлення, уміння працювати самостійно;
· виховувати повагу до думки іншого, любов до рідної мови.
Обладнання: картки із завданнями для групової роботи, гілочка росту.
Форма організації уроків з даної теми: групова (групи сформовані учителем)
Хід уроку
І Організація класу
1. Вступне слово вчителя:
Весела пісенька дзвіночка
Покликала нас на урок.
Я бачу ваші милі личка
І очі з безліччю думок.
|
Детальніше...
|
Зв’язок прикметників з іменниками |
|
|
|
Вівторок, 27 січня 2015, 19:48 |
Тема: Зв’язок прикметників з іменниками.
Мета:
- формувати уміння встановлювати зв’язок між словами в реченні;
- вправляти у доборі прикметників до іменників;
- розширювати уявлення про пряме і переносне значення слів;
- вдосконалювати вміння розрізняти прикметники серед інших частин мови;
- розвивати зв’язне мовлення, увагу, спостереження.
Обладнання: гілочка росту.
Хід уроку
І.Організаційний момент.
Складання девізу:
-розгадай зашифровку і прочитай девіз уроку:
все -ний -щий і на Грамот-
тяму- видю- -щий
(Грамотний – видющий і на все тямущий.)
ІІ.Повторення вивченого.
1.Перевірка домашнього завдання.
2.Індивідуальне опитування(картки)
а)списування речення, встановлюючи прикметники;
б)визначити головні члени речення.
3.Каліграфічна хвилинка.
Урок продовжимо без зупинки
з каліграфічної хвилинки.
*В теплий вирій путь далека пролягла у сизій млі!
|
Детальніше...
|
Змінювання прикметників за числами у сполученні з іменниками |
|
|
|
П'ятниця, 23 січня 2015, 19:46 |
Тема: Змінювання прикметників за числами у сполученні з іменниками.
Мета:
· вчити учнів змінювати прикметники за числами;
· розпізнавати число прикметників за закінченням;
· удосконалювати вміння ставити питання від іменника до прикметника;
· розвивати вміння робити висновки й узагальнення;
· виховувати любов та дбайливе ставлення до природи.
Обладнання: ілюстрації із зображенням птахів, роздавальний матеріал.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Всі почули ви дзвінок –
Він покликав на урок.
Кожен з вас приготувався,
На перерві постарався.
Тож і ми часу не гаймо,
Наш урок розпочинаймо.
ІІ. Актуалізація знань про птахів.
1. Сьогодні до нас завітали цікаві тварини.
Гра “Дешифрувальник”
На уроці “Я і Україна” ми звами вивчали птахів. Якими прикметниками можемо назвати групи, на які діляться птахи? (Дикі, свійські, перелітні, зимуючі).
|
Детальніше...
|
|
|
|
|
Сторінка 2 з 3 |