Навигатор сайта (путь к странице)

Головна Новини

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Новини
ОП 2021 PDF Друк e-mail
П'ятниця, 17 вересня 2021, 13:55

На виконання наказу директора КЗ «Олександрівське НВО №1» «Про проведення тижня з охорони праці» від 09 вересня  2021 року № 210 з 13 по 17 вересня 2021 року в Олександрівській філії КЗ «Олександрівське НВО №1» проходив тиждень охорони праці.  Мета проведення Тижня охорони праці: комплексне розв’язання питань забезпечення умов виховання, навчання і праці учасників освітнього процесу та активізація діяльності закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.
Для проведення тижня з охорони праці було створено комісію, головою якої призначено заступника завідувача з навчально-виховної роботи Пиптю С.П.

 

Детальніше...
 
ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ 2021 PDF Друк e-mail
П'ятниця, 17 вересня 2021, 13:40

  На виконання наказу начальника відділу освіти Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області Тимка С.М. від 18 серпня 2021року №133 «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності в закладах освіти у 2021-2022н.р.» з метою вдосконалення роботи щодо збереження життя і здоров’я дітей  із 13 по 17 вересня в Олександрівській філії пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Вивчаємо! Знаємо! Виконуємо!»

         Протягом Тижня проводились заходи згідно затвердженого графіка.

13.09.2021 року  представники учнівського самоврядування підготували та провели інформаційну хвилинку «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!» Бібліотекар філії Чипіга О.Б. підготувала книжкову виставку «Безпека у твоєму житті».

Протягом Тижня були проведені творчі конкурси: складання казок,  оповідань, а також конкурси малюнків, аплікацій.

   Класні керівники навчального закладу провели виховні години на теми : «Про здоровя своє дбайте – правила руху вивчайте!», «Безпека руху – це життя!»

   Педагог- організатор Марієнко О.А. та вчителі початкових класів з учнями підготували та провели квест «Правила безпеки».

 

Детальніше...
 
Тиждень фізкультури та спорту 2021 PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 вересня 2021, 10:50

З 06.09. по 10.09. в нашій філії пройшов тиждень фізкультури та спорту, який був організований вчителями фізичної культури Токаренко О.В. та Сухенко Ю.Г.

  Усі учні мали змогу взяти участь у різноманітних змаганнях.

06.09. відбулися «Cool Games» - цікаві ігри між п’ятими та шостими класами.

07.09. – 08.09. змагання з футболу та волейболу між учнями 7-11 класів.

09.09. – 10.09. учні молодших класів залюбки змагалися в естафетах.

   Гарний настрій та багато позитивних емоцій отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували спортивні здібності, згуртованість та дружбу.

 Тиждень був цікавий та насичений.

Детальніше...
 
Шкільний Парламент PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 вересня 2021, 10:19
  8 вересня відбулися вибори Голови шкільного парламенту. Серед чотирьох учасників, перемогу здобула учениця 9-Б класу - Дубина Анастасія.
  Вітаємо з перемогою!

 

 
1 вересня 2021 PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 вересня 2021, 11:01

    Осінь завжди приносить низку свят, серед яких найяскравіше - День знань.

   1 вересня у нашій філії відбулося свято Першого дзвоника. Святкова лінійка розпочалася традиційним покладанням квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченка та пам'ятника Першій вчительці. А відкрила урочисту лінійку завідувач Олександрівської філії КЗ "Олександрівське НВО №1" Брайко Л.Д., яка тепло привітала всіх зі святом. 
   На святі були присутні гості, які привітали шкільну родину з початком навчального року : Тимко С.М. - начальник відділу освіти Олександрівської селищної ради Кропивницького району та Брайко В.В. - секретар Олександрівської селищної ради.
  Одинадцятикласники подарували невеличкі солодкі подарунки першокласникам та вразили всіх присутніх своїм флешмобом.
   Свято було незабутнім. Навчальний рік розпочато!
 
Герої не вмирають! PDF Друк e-mail
Субота, 28 серпня 2021, 12:30

 Він пішов захищати Україну, а повернувся у вічність...

   Сьогодні, 28 серпня, педагогічний  і трудовий колективи вшановували пам'ять випускника Олександрівської філії Олександра Куценова, який разом із побратимами загинув під Іловайськом.
    Вічна пам'ять. Герої не вмирають! 
Детальніше...
 
Випускний вечір PDF Друк e-mail
Субота, 26 червня 2021, 10:32

Неймовірно зворушливим та щемним був сьогодні випускний вечір.

Не впізнавали ми у цих вишуканих юних леді й джентльменах учорашніх заклопотаних одинадцятиків.
Якже тільки швидко летять роки! Здається, ще вчора ці діти були такими малими, безтурботними, з веселими бісиками в очах, а сьогодні на нас дивилась цілеспрямована, розумна, талановита, впевнена в собі молодь.
Нехай же щастить вам, діти, на вашій самостійній життєвій дорозі! Будьте наполегливими й трудолюбивими в досягненні своєї мети, дивіться сміливо в майбутнє, дерзайте, творіть, і не забувайте свою рідну альма-матер, яка дала вам крила в самостійне життя!
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 53Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019