Навигатор сайта (путь к странице)

Головна Новини

Меню

Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Новини
Безпечний інтернет PDF Друк e-mail
Вівторок, 23 березня 2021, 22:42

Відповідно до листа департаменту освіти і науки  обласної державної адміністрації від 22 лютого 2021 року №35-12/4080/0.35 «Про проведення заходів щодо безпечного використання мережі Інтернет в Олександрівській філії КЗ «Олександрівське НВО №1» протягом березня місяця були проведені такі заходи:

     1.  Класні керівники 10-го та 11-го класів переглянули та обговорили відеоролик «Чому виникає залежність від соціальних мереж?»

     2. Із учнями 5-9 класів були проведені класні години «Безпечний інтернет – безпечне середовище», переглянули відеоролики.

     3.  Соціально-психологічна служба провела тренінги «Я та мережа «Інтернет»

Детальніше...
 
Вони для нас виборюють життя PDF Друк e-mail
П'ятниця, 12 березня 2021, 15:22
Сьогодні, 12 березня , в Олександрівській філії КЗ " Олександрівське НВО 1" з учнями 10 класу провели захід "Вони для нас виборюють життя".
Болюча тема - російсько-українська війна , яка триває вже сьомий рік і герої ,які першими стали на захист своєї Батьківщини.
ДОБРОВОЛЬЦІ - це люди , які стовідсотково створені із любові до своєї Країни. Бо тільки справжня любов може спонукати людину залишити свої справи , свою сім'ю ,своє навчання і йти захищати свій рідний край.
ДОБРОВОЛЬЦІ - їх подвиг і мужність врятували нашу країну і нас з вами.Вони перші прийняли на себе все пекло війни.
14 березня - День Українського Добровольця і вся країна віддає шану їхньо му подвигу і героїзму.
Детальніше...
 
ІІ етап мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 березня 2021, 15:13
Відбувся ІІ етап мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
У кожного великого народу є своя знакова постать. Такою постаттю для українців був і залишається Тарас Григорович Шевченко – справжній митець, людина незвичайної долі і неймовірного таланту, що здобула світову славу.
З метою популяризації творчої спадщини генія світового значення та утвердження його духовних заповідей, з нагоди 207-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря серед здобувачів освіти 9-11 класів закладів загальної середньої освіти відбувся конкурс, який проходив у два етапи. Під час І етапу учні писали твори на вільну тему про Т.Г.Шевченка.
09 березня 2021 року за сприяння депутата Олександрівської селищної ради Сергія Савченка в актовій залі відділу освіти Олександрівської селищної ради відбувся фінальний (ІІ) етап конкурсу, в якому взяли участь 5 переможців шкільного конкурсу:
- Ірина Гуровська, учениця 10 класу Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Мовчан А.В.);
Детальніше...
 
207 років від дня народження Тараса Шевченка PDF Друк e-mail
Середа, 10 березня 2021, 14:36

Шевченківські дні в Олександрівській філії 

Для перегляду відео перейдіть за посиланням:www.facebook.com/larisa.brayko/videos/3469289163171356
Детальніше...
 
Свято 8 березня PDF Друк e-mail
Понеділок, 08 березня 2021, 08:00

З ледь відчутним весняним подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів до нас приходить чудове жіноче свято – 8 Березня.
Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня цікаво, тепло, весело пройшло свято у нашій філії. Порадували своїми привітаннями учні навчального закладу. Лунали слова-привітання рідним вчителям та всім працівникам школи.
 Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

Для перегляду відео привітання від шкільного парламенту та учнів одинадцятого класу перейдіть за посиланням:www.facebook.com/aliona.cat.77/videos/1089725088180001  

www.facebook.com/100012865150531/videos/1124823271289834

 
Безпечне використання мережі Інтернет PDF Друк e-mail
П'ятниця, 26 лютого 2021, 09:12

На виконання наказу завідувача відділу освіти Олександрівської селищної ради  Кропивницького району Кіровоградської областівід 19.02.2021р. №01-23/216101 «Проведення заходів щодо безпечного використання мережі Інтернет» з метою підвищення освіченості дітей і молоді з питань безпечного використання цифрових технологій, із 23 по 26 лютого в Олександрівській філії позапланово проходить тиждень безпечного Інтернету. На сьогодні уже було проведено ряд заходів, спрямованих на захист дітей у цифровому середовищі.

Детальніше...
 
День рідної мови PDF Друк e-mail
Понеділок, 22 лютого 2021, 08:38

До Дня рідної мови учні 10 класу разом із учителем Мовчан А. В. провели виховний захід, присвячений Дню рідної мови. Свято відбулося у формі гри, під час якої дітей запросили в кав'ярню "Пузата хата". Здобувачі освіти ознайомилися з меню, яке запропонував учитель. Воно містило безліч страв (вправ "Мовне асорті", "Фонетичний лимонад", "Фразеологічне лате",  кава "Американо", салати "Експрес" і "Гострий язичок", десерти "Морозиво з орфографічною начинкою" і "Шоколадна морфологія". Діти "смакували" різними мовними завданнями, відповідали на запитання, декламували поезії, співали, куштували цукерки.

Учитель 2-Б класу разом із дітьми підготували відео, присвячене Дню ідної мови, яке можна переглянути на сторінці Фейсбук за посиланням www.youtube.com/watch

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 50Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019