Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Корисні посилання

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Офіційний сайт Олександрівської філії КЗ "Олександрівське НВО №1"
Інформація про вшанування Героїв Небесної Сотні PDF Друк e-mail
Неділя, 21 лютого 2016, 13:53
 19 лютого перший урок педагоги Олександрівського НВК №3 присвятили вшануванню подвигу Героїв Небесної Сотні.
За формою уроки були різними, проте за змістом – єдині: вшанувати світлу пам’ять невинно убієнних патріотів, які мужньо стали на захист основоположних прав людини, за честь та гідність українців; виховувати патріотичну свідомість школярів, розвивати бажання стати гідними громадянами України.
Для учнів 8 – 11 класів заступник директора з виховної роботи Брайко Л.Д. провела урок-реквієм «Герої не вмирають».
Стіна пам’яті Небесної сотні (Прапор України, надписи «Сам не знаю, де погину…», список прізвищ Героїв, символіка Майдану – український прапор, шини, рушник, виконання школярами Гімну України разом із відеотрансляцією виконання Гімну на Майдані під час Революції Гідності налаштували учнів на емоційне сприйняття заходу.
У ході уроку-реквієму учні пригадали хронологію подій Революції Гідності, переглянули кадри документальної хроніки подій того періоду, читали поезії, запалили свічку Пам’яті, під гімн вшанування Героїв Майдану «Пливе кача» пом’янули хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за незалежність України.
На зустріч із старшокласниками було запрошено учасника акцій на підтримку Революції Гідності, депутата Олександрівської районної ради Корнуту І.Д.
Іван Дмитрович у своєму виступі звернувся до молодого покоління із закликом шанувати пам’ять полеглих різних історичних подій нашої держави: Голодомору 1932-33рр, Битви під Крутами, героїв Небесної Сотні та тих, хто загинув у боротьбі за свободу і суверенність нашої держави. Побажав усім присутнім світлих і мирних днів.
Бібліотекар закладу Лушпай Л.М. для учнів 5-х класів (вч. Бабич Л.А., Личак В.І.) провела відкриту виховну годину «Вони у нашій пам’яті назавжди».
Цього ж дня до третьокласників (вчителі Чернишенко Л.О., Подкопаєва С.В.) завітали провідні бібліотекарі дитячої районної бібліотеки Литвин Наталія Григорівна та Баклан Світлана Андріївни, які провели бібліотечний урок «Згадаємо Небесну Сотню по іменах».
 
 
 
Урок мужності у 3-Б класі «Небесна сотня дивиться на нас» PDF Друк e-mail
Неділя, 21 лютого 2016, 13:49
 19.02 2016 року в 3-Б класі Олександрійського НВК №3 відбувся урок мужності на тему: «Небесна сотня дивиться на нас». Метою заходу було формування в учнів громадянської позиції, розуміння єдності і цілісності України, її багатонаціонального народу, виховання шанобливого ставлення до Героїв Небесної сотні.
Розпочався урок виконанням Гімну України. Під час проведення уроку мужності класний керівник Подкопаєва Світлана Володимирівна змістовно й цікаво розповіла дітям про Революцію Гідності. Показала презентацію про події дворічної давності. Учні підготували та продекламували вірші присвячені Героям Небесної сотні. Висловлюючи пошану та подяку сміливцям, діти схилили голови у Хвилині мовчання.
 
 
 
Засідання творчої групи вчителів-логопедів PDF Друк e-mail
Неділя, 21 лютого 2016, 13:23
 18 лютого в Олександрівському НВК №3 було проведено засідання творчої групи вчителів – логопедів Олександрівського районного логопедичного пункту.
У роботі творчої групи взяли участі завідувач Олександрівської ПМПК Пахомова Світлана Олександрівна, заступник директора з виховної роботи Олександрівського НВК №3 Брайко Лариса Дмитрівна та вчителі-логопеди Ситник Світлана Олександрівна та Шпильова Оксана Віталіївна.
Під час засідання творчої групи на тему: «Логопедичні ігри та вправи на розвиток слухового сприймання» вчителі-логопеди розглянули такі питання:
1. Логопедичні ігри та вправи на розвиток слухового сприймання в добукварний період. Вчитель-логопед Шпильова О.В.
2. Логопедичні ігри та вправи на розвиток слухового сприймання в букварний період. Вчитель-логопед Мороз Л. М.
Вчитель-логопед Ситник Світлана Олександрівна під час відкритого заняття практично продемонструвала закріплення вимови звука «р» у текстах та розмовній мові, складання розповіді за малюнком (з допомогою запитань), звуковий аналіз слів. Під час роботи діти першого класу взяли участь в конкурсі «Найрозумніший», де показали добрі результати та отримали призи.
 
 
 
Майстер-клас в дошкільній групі з аромотерапії, кольоротерапії та музикотерапії PDF Друк e-mail
Неділя, 21 лютого 2016, 13:29
 18.02.2016 року на базі дошкільної групи Олександрійського НВК № 3 відбулося засідання майстер класу вихователів ДНЗ на тему: «Використання кольоротерапії, музикотерапії, аромотерапії для створення атмосфери душевного комфорту», в якому взяли участь методист Тищенко М.Г., вихователі дошкільних груп НВК району, вихователі та методисти ДНЗ Олександрівського району. В роботі майстер класу взяла участь директор Олександрівського НВК № 3 Литвин Л.І.
Під час роботи вихователі Кузнєцова С.М. і Гетьманець Т.А. провели з вихованцями дошкільної групи заняття на тему: «Подорож до Жовтої країни». З Світланою Миколаївною діти відправилися в подорож на жовту галявину, де виконали ритмічну гімнастику під музику та завдання по фізкультурі. На жовтій галявині діти зустрілися з джмеликом та почули чудову казку про жовтий колір.
З Тетяною Анатоліївною діти грали в рухливу гру «Бджілки», відгадували на смак фрукти та овочі. Вихователь залучала дітей до активної мовленнєвої діяльності, познайомила з лікарською рослиною – безсмертник. В кінці заняття дітей пригостили вітамінним чаєм з ромашкою.
По завершенню заняття учасники майстер класу обговорили побачене.
Марія Григорівна звернула увагу на те, що заняття проведене, як інтегроване. Були поєднані різні види занять, а саме: фізкультура, розвиток мови та природа. На протязі всього заняття був використаний один колір – жовтий. Ірина Володимирівна зазначила, що для заняття правильно підібрана музика, використані елементи релаксації. Діти чули спокійний голос вихователів та відповідали на запитання. Приймак Валентина Іванівна зазначила, що заняття проведено методично правильно, витримано час кожної частини заняття. Всі діти були активними, з гарним настроєм завершилася робота майстер класу.
 
 
 
Нестандартна педагогічна рада-конференція «Організація навчальної діяльності та захист творчих методик при викладанні предметів інваріантної складової» PDF Друк e-mail
Четвер, 18 лютого 2016, 21:54
 17 лютого 2016 року в Олександрівському НВК №3 відбулося засідання педагогічної ради у формі конференції на тему: «Організація навчальної діяльності та захист творчих методик при викладанні предметів інваріантної складової».
Педагогічна рада проходила в кабінеті фізики, де нещодавно було встановлено нове мультимедійне обладнання. На конференції педагоги різних фахів, використовуючи інтерактивну дошку, продемонстрували свої творчі методики, які направлені на удосконалення організації навчальної діяльності.
Бабич Лариса Анатоліївна, вчитель історії вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель, продемонструвала свої напрацювання з проблеми: «Розвиток критичного мислення». Педагог зазначила, що впровадження методів критичного мислення в процесі вивчення історії допоможе вчителю активізувати пізнавальну діяльність учнів, а розв’язання проблемних завдань з історії сприятиме розвитку критичного мислення та формуванню вмінь приймати оптимальні рішення. Методика розвитку критичного мислення заснована на творчому співробітництві учня та вчителя, на розвитку в учнів аналітичного підходу до будь-якого матеріалу. Вона націлена на постановку проблеми й пошуку її розв’язку.
Лушпай Лариса Миколаївна, бібліотекар навчально-виховного комплексу, працює над проблемою: «Роль бібліотеки в організації навчальної діяльності та при викладанні предметів інваріантної складової». Традиційні види роботи вже не є актуальними, тому у своїй роботі бібліотекар звертається до нових форм і методів роботи: інформаційних хвилинок, інтегрованих уроків, проектної діяльності, заочних мандрівок тощо.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець »

Сторінка 41 з 58Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019