Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Офіційний сайт Олександрівської філії КЗ "Олександрівське НВО №1"
Проведення дня пам’яті, приуроченого 30-ій річниці Чорнобильської трагедії PDF Друк e-mail
Середа, 27 квітня 2016, 09:42
 Цього року вся світова спільнота схиляє голови перед пам’яттю загиблих в найстрашнішій техногенній катастрофі ХХ століття.
Найжахливіша за всю історію людства аварія, що трапилась у ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, стала свідченням того, до якої біди можуть призвести людська недбалість, безвідповідальність, байдужість, а ще – свідченням надзвичайної мужності і самопожертви пожежних, які ціною власного життя уберегли від ще страшніших наслідків не тільки саму станцію, а й всю Європу.
26 квітня 2016 року, в рамках відзначення 30-их роковин Чорнобильської трагедії, в Олександрівському НВК №3 були проведені заходи по вшануванню загиблих на Чорнобильській атомній електростанції . У закладі пройшов день цивільної оборони, в рамках якого відбулися виставка малюнків та плакатів на тему: «Чорнобиль – біль України», загальношкільні радіопередачі «Причини та наслідки вибуху 4-го енергоблоку», а також навчальні тренування по евакуації з приміщення школи та показові виступи рятувальників Олександрівської ДПРЧ-29, які продемонстрували школярам способи роботи в надзвичайних ситуаціях.
З метою вшанування пам’ятті загиблих, які ліквідували катастрофу на 4-ому енергоблоці, у закладі було проведено мітинг-реквієм, на якому учні згадували імена героїв ЧАЕС, їх безсмертний подвиг . Загалом, діти переглянули відеофільми про хід подій на станції 26 квітня 1986 року, отримали інформацію, про причини та наслідки Чорнобильської катастрофи, а також про теперішнє життя на берегах Прип’яті, про екологічну ситуацію, що склалася в Україні внаслідок вибуху ядерного реактора.
 
 
Обласний зліт молодих учителів PDF Друк e-mail
Четвер, 14 квітня 2016, 08:01
 
Мої перші педагогічні успіхи
  Здається ще вчора я була звичайною студенткою КДПУ ім.В.Винниченка, а сьогодні працюю соціальним педагогом а Олександрівському НВК №3. Моя робота пов’язана з дітьми соціальних категорій, які потребують підтримки та допомоги.
   Моїм першим успіхом стала перемога врайонному конкурсі молодих вчителів «Шанс», яка привела мене до участі в 45-му обласному зльоті молодих вчителів, який проходив з 30 березня по 1 квітня та був присвячений 25-й річниці Незалежності України.
  Наш зліт розпочався у Кіровограді в обласній державній адміністрації, де ми мали змогу зустрітися з керівництвом обласної ради та облдержадміністрації, керівниками управління освіти і науки ОДА, КОІППО, педуніверситету, обкому профспілки, ознайомилися з досвідом МАН та Кіровоградського навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв).
  Обласний звіт продовжив свою роботу у південній Пальмірі Украйни – місті Одесі. Учасники зльоту здійснили екскурсію містом, під час якої ознайомилися з пам’ятними місцями,об’єктами історії міста, відвідали Національний Академічний театр опери та балету.
   Родзинкою обласного зльоту молодих вчителів стало визначення «Міс і Містер освітянин -2016». Продемонструвавши свою педагогічну майстерність, творчість та ерудицію, здобула в запеклій боротьбі титул «Міс глядацьких симпатій».
  Зарядившись творчою атмосферою зльоту, невичерпною енергією молодих колег, неповторним духом патріотизму та наснаги, молоді спеціалісти повернулися додому «сіяти розумне, добре, вічне» в душах молодого покоління.
 
 
Польсько-український проект PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 березня 2016, 21:20
 17-18 березня у м. Черкаси проходила конференція лідерів Клубів громадського діалогу польсько-українського проекту «Суспільне сприяння реформі самоврядування в Україні. Українська мережа клубів громадського діалогу», в якій взяли участь директор Олександрівського НВК №3 Л.І. Литвин та заступник директора з навчально-виховної роботи цього ж навчального закладу Л.Д. Брайко – представники новоствореного клубу громадського діалогу в селищі Олександрівка. У роботі конференції взяли участь керівник проекту, директор Щецинського навчального центру Фундації розвитку місцевої демократії (Польща) Пшемислав Фенрих, експерт з активізації громадськості та маркетингу територій Анджей Смолінські, у співпраці з МГО «Інститут демократії імені Пилипа Орлика» (Україна), який представляла Оксана Колісник (м.Черкаси-Київ). У конференції брали участь представники створених та діючих у рамках проектів 2014 та 2015 року клубів громадського діалогу, лідери клубів, діяльність яких заплановано започаткувати у 2016 році в різних областях України.
Детальніше...
 
Конкурс "Шанс" PDF Друк e-mail
Четвер, 14 квітня 2016, 07:57
 14 березня 2016 року пройшов традиційний районний конкурс «Шанс», метою якого стало відкриття та підтримання талановитих і неординарних молодих педагогів, надати впевненості у правильності вибору професії у непростих умовах модернізації освітньої галузі.
У конкурсі взяла участь молодий спеціаліст Зінченко Оксана Олександрівна - соціальний педагог Олександрівського НВК№3..
До учасників конкурсу зі словами підтримки звернувся начальник відділу освіти районної державної адміністрації С.М. Тимко.
Зінченко О.О. презентувала власний урок, за допомогою якого показала свої педагогічні здібності по його проведенню, максимально розкрила можливості сучасного уроку, який базується на національній свідомості та патріотизмі. Також представила світ своїх захоплень, який розкрив багатогранну особистість вчителя, його неординарність, власне, його талант з бісероплетіння, вишивання хрестиком, віршування, випіканням . Адже тільки яскрава, творча особистість може закохати дітей у свій предмет, спонукає дітей до творчості.
За підсумками всіх етапів конкурсу та рішенням журі серед 5 молодих спеціалістів перемогу здобула соціальний педагог Олександрівського НВК №3 Зінченко Оксана Олександрівна, яка була нагороджена грамотою відділу освіти Олександрівської районної державної адміністрації.
 
 
«Т.Шевченко – це Україна, а Україна – це ми» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 11 березня 2016, 21:20
    Прийшла весна. Все навколо оживає. Люди радіють сонцю й теплу. З’являються перші провісники весни: підсніжники та проліски .
В цей час все людство вшановує пам'ять Великого Кобзаря, геніального письменника, художника та Пророка Тараса Григоровича Шевченка.
9 березня 2016 року у шкільній бібліотеці був проведений комбінований урок на тему: «Т.Шевченко – це Україна, а Україна – це ми» для учнів 2-Б класу. (Бібліотекар Лушпай Л.М. та класний керівник Коніченко Ю.М.) Протягом уроку дітям була представлена презентація про життєвий шлях Кобзаря, учні читали поезії Т.Шевченка, слухали пісні на слова Тараса Григоровича у виконанні Лушпай Л.М.
  10 березня 2016 року бібліотекар НВК Лушпай Л.М. провела годину пам'яті «Весна починається з Шевченка» для учнів 3-А класу (класний керівник Чернишенко Л.О.). Учні отримали цікаву інформацію про життя та творчість письменника, читали вірші Т.Шевченка. Вшанували пам'ять Кобзаря покладанням квітів до пам’ятника, який знаходиться на території НВК.
 
 
 
« ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець »

Сторінка 42 з 60Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019