Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Корисні посилання

Погода

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Офіційний сайт Олександрівської філії КЗ "Олександрівське НВО №1"
Засідання творчої групи вчителів-логопедів PDF Друк e-mail
Неділя, 21 лютого 2016, 13:23
 18 лютого в Олександрівському НВК №3 було проведено засідання творчої групи вчителів – логопедів Олександрівського районного логопедичного пункту.
У роботі творчої групи взяли участі завідувач Олександрівської ПМПК Пахомова Світлана Олександрівна, заступник директора з виховної роботи Олександрівського НВК №3 Брайко Лариса Дмитрівна та вчителі-логопеди Ситник Світлана Олександрівна та Шпильова Оксана Віталіївна.
Під час засідання творчої групи на тему: «Логопедичні ігри та вправи на розвиток слухового сприймання» вчителі-логопеди розглянули такі питання:
1. Логопедичні ігри та вправи на розвиток слухового сприймання в добукварний період. Вчитель-логопед Шпильова О.В.
2. Логопедичні ігри та вправи на розвиток слухового сприймання в букварний період. Вчитель-логопед Мороз Л. М.
Вчитель-логопед Ситник Світлана Олександрівна під час відкритого заняття практично продемонструвала закріплення вимови звука «р» у текстах та розмовній мові, складання розповіді за малюнком (з допомогою запитань), звуковий аналіз слів. Під час роботи діти першого класу взяли участь в конкурсі «Найрозумніший», де показали добрі результати та отримали призи.
 
 
 
Нестандартна педагогічна рада-конференція «Організація навчальної діяльності та захист творчих методик при викладанні предметів інваріантної складової» PDF Друк e-mail
Четвер, 18 лютого 2016, 21:54
 17 лютого 2016 року в Олександрівському НВК №3 відбулося засідання педагогічної ради у формі конференції на тему: «Організація навчальної діяльності та захист творчих методик при викладанні предметів інваріантної складової».
Педагогічна рада проходила в кабінеті фізики, де нещодавно було встановлено нове мультимедійне обладнання. На конференції педагоги різних фахів, використовуючи інтерактивну дошку, продемонстрували свої творчі методики, які направлені на удосконалення організації навчальної діяльності.
Бабич Лариса Анатоліївна, вчитель історії вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель, продемонструвала свої напрацювання з проблеми: «Розвиток критичного мислення». Педагог зазначила, що впровадження методів критичного мислення в процесі вивчення історії допоможе вчителю активізувати пізнавальну діяльність учнів, а розв’язання проблемних завдань з історії сприятиме розвитку критичного мислення та формуванню вмінь приймати оптимальні рішення. Методика розвитку критичного мислення заснована на творчому співробітництві учня та вчителя, на розвитку в учнів аналітичного підходу до будь-якого матеріалу. Вона націлена на постановку проблеми й пошуку її розв’язку.
Лушпай Лариса Миколаївна, бібліотекар навчально-виховного комплексу, працює над проблемою: «Роль бібліотеки в організації навчальної діяльності та при викладанні предметів інваріантної складової». Традиційні види роботи вже не є актуальними, тому у своїй роботі бібліотекар звертається до нових форм і методів роботи: інформаційних хвилинок, інтегрованих уроків, проектної діяльності, заочних мандрівок тощо.
Детальніше...
 
Нормативно-правові аспекти реєстрації ЗНО 2016 PDF Друк e-mail
Понеділок, 01 лютого 2016, 16:06
 
Увага ЗНО! PDF Друк e-mail
Понеділок, 01 лютого 2016, 16:09
 
УВАГА!!! Реєстрація на ЗНО - 2016 PDF Друк e-mail
Понеділок, 01 лютого 2016, 16:03
 
« ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець »

Сторінка 44 з 60Створено за підтримки Щура В.О.
Редизайн Гуртового С.О.
© 2017 - 2019