Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Корисні посилання

Голосування

Оцініть наш сайт
 

Погода

Цікаві посилання


school1.olexandrivka.info

Олександрівський РЦДЮТ

Олександрівка Кіровоградської області

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Головні новини
Міжнародний день захисту дітей PDF Друк e-mail
Середа, 01 червня 2022, 12:13

 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. Його мета - привернути увагу суспільства до проблем, з якими стикаються дітлахи. 

Свято було засноване в 1949 році, вперше його відзначали в 1950-му. В офіційному українському календарі воно з'явилося в 1998 році. У 2022 році в Україні цей день особливо важливий, оскільки в нашій країні йде повномаштабна війна, в якій страждають, закрема, й діти.

Діти -  квіти життя, і  лише ми - дорослі, можемо забезпечити їм щасливе та безтурботне дитинство з мирним небом над головою!

З Днем захисту дітей!

 
Пам'ятка-допомога постраждалим від сексуального насильства під час війни PDF Друк e-mail
П'ятниця, 29 квітня 2022, 09:38

Пам'ятка є супроводом-допомогою для людей (жінки, чоловіки, діти), які пережили сексуальне насильство на війні, що стали свідком цього воєнного злочину,або їм довірилася людина, яка через це пройшла.

Детальніше...
 
Рекомендації щодо дій у разі виявлення різних видів небезпеки PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 квітня 2022, 19:18

Чи знає кожен із нас, як діяти у разі надзвичайної ситуації? Чи знаєте ви правила, які можуть зберегти ваше життя, життя учнів, співробітників,  рідних і близьких?  Чи не розгубитеся ви у разі надзвичайної  ситуації, знаючи правила, якщо практично ніколи не тренувалися?Саме від умінь та навичок учасників освітнього процесу залежить їхнє життя та здоров’я, а також тих людей, котрі в цей час знаходяться поруч.

Детальніше...
 
Поради: як допомогти дитині у стані стресу PDF Друк e-mail
Четвер, 07 квітня 2022, 16:41

Дорослим слід навчити малюка правильно користуватись диханням під час мовлення. Логопедичні дихальні вправи використовуються з метою вироблення цілеспрямованого струменя повітря, необхідного для вимови звуків.Перед початком дихальної гімнастики необхідно провітрити приміщення. Під час виконання логопедичних дихальних вправ потрібно стежити, щоб дитина дихала діафрагмально. Під час вдиху живіт випинається вперед, плечі не піднімаються. Під час видиху живіт втягується.

Детальніше...
 
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! (ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПОРАДНИК) PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 лютого 2022, 10:00

Шановні діти, батьки, вчителі! У цей нелегкий час для нас, українців, варто зберігати спокій, контроль над собою. Ми разом! ЗСУ зараз роблять все можливе, щоб ми були у безпеці! 

Детальніше...
 
ДЕНЬ ЄДНАННЯ! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 лютого 2022, 11:12

 16 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ЄДНАННЯ!

З метою консолідації українського суспільства та зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз 16 лютого в Олександрівській філії в День єднання було піднято Державний Прапор України над навчальним закладом як символ патріотизму, по класах проведено онлайн-флешмоби патріотичної тематики.
Детальніше...
 
ДЕНЬ БЕЗПЕКИ В ІНТЕРНЕТІ! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 11 лютого 2022, 09:19

День безпеки в Інтернеті

Щорічно другого дня іншої неділі лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету   ( Safer Internet Day)  
під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне та позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді .
 
Детальніше...
 
ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ! PDF Друк e-mail
Вівторок, 08 лютого 2022, 09:41

У РАМКАХ ТИЖНІ ЗНАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТІДІЯЛЬНОСТІ НА ТЕМУ:
«Здоров'я – запорука успіху!» з учнями Олександрівської філії КЗ "Олександрівський ліцей № 1" проведено бесіду. І знову ж таки упевнюємося в тому, що здоров'я – основна складова успішного майбутнього. 
Здоровий спосіб життя – це система поведінки людей, яка спрямована на постійне фізичне удосконалення, культуру харчування та взаємних стосунків, повноцінну сімейну життя, високу творчу активність, високоморальне відношення до довкілля, людей і самих себе.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 51Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019