Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Корисні посилання

Голосування

Оцініть наш сайт
 

Цікаві посилання


school1.olexandrivka.info

Олександрівський РЦДЮТ

Олександрівка Кіровоградської області

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Головні новини
Люди з обмеженими можливостями мають такі самі права як і всі PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 грудня 2023, 14:18


  З 11 по 15 грудня в Олександрівській філії було проведено Тиждень інклюзії.
    Соціальним педагогом було проведено просвітницький захід "Толерантне ставлення до людей з обмеженими можливостями". У ході бесіди було обговорено такі терміни: толерантність, люди з обмеженими можливостями, люди з особливими освітніми потребами та толерантне ставлення до таких людей. Діти 5-го класу постійно доповнювали думки соціального педагога та навіть показували мову жестів, яку вони вивчили вдома з батьками.
 
День знайомств! PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 грудня 2023, 11:59
16 грудня в Олександрівській філії КЗ "Олександрівський ліцей №1" відбулося знайомство майбутніх першокласників зі школою, класом та вчителькою Котенко Н.А.
Діти були в захваті : грали в ігри, малювали малюнки, складали слова. До майбутніх школяриків завітали прибульці з іншої планети та зі своїми завданнями жабка-чарівниця, яка принесла побажання для дітей.
Детальніше...
 
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції PDF Друк e-mail
Четвер, 14 грудня 2023, 13:10

      14 грудня ми відзначаємо сумну дату в новітній українській історії – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. День встановлений в Україні згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.    

  Чорнобильська катастрофа – найбільша за всю історію ядерної енергетики.  Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.

Детальніше...
 
Мої права на життя без насилля PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 грудня 2023, 14:58

 

До Міжнародного дня прав людини соціальним педагогом Білоус В.В. було проведено просвітницько-профілактичний захід на тему “Мої права на життя без насильства”. У рамках заходу було висвітлено питання базових прав людини та різниця між правами та обов'язками. Також було проведено дискусію щодо алгоритму дій, якщо дитина зіткнулася чи стала свідком насильства.
 
Толерантність врятує світ PDF Друк e-mail
Четвер, 07 грудня 2023, 00:00
 
Практичним психологом Тищенком О.О. з учнями 5-Б класу проведено заняття "Толерантність врятує світ" до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"       
Толерантність - це уваження до людської індивідуальності, визнання основоположних прав і свобод людини, прийняття та правильне розуміння різноманіття культур та форм самовираження. 
Детальніше...
 
«16 днів проти насилля» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 грудня 2023, 10:21

В рамках акції «16 днів проти насилля» в Олександрівській філії КЗ «Олександрівський ліцей № 1» пройшли заходи щодо протидії булінгу : зустріч з  інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області старшим лейтенантом поліції Ярославою Мовчан , тренінги, дискусії з переглядом фільмів. Класні керівники 1-11 класів провели виховні заходи, години спілкування та уроки толерантності присвячені проблематиці прав людини. Шкільний бібліотекар - Чипіга О.Б. організувала виставку навчальної та довідкової літератури у шкільній бібліотеці з питань запобігання насиллю та гендерній дискримінації.

Детальніше...
 
Всесвітній день української хустки PDF Друк e-mail
Четвер, 07 грудня 2023, 13:18

  Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки.

  Започатковане свято для того, аби об’єднати жінок різного віку та національності для збереження українських традицій. З давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка. Різних кольорів, з різними візерунками та китицями, українські хустки багаті душею та символізмом, просякнуті історією та культурною самобутністю.

Детальніше...
 
День святого Миколая 2023 PDF Друк e-mail
Середа, 06 грудня 2023, 15:30

День святого Миколая – це одне з найсвітліших, найшанованіших свят, яке приносить у кожну домівку добро, щирість, радість, надію та сподівання на диво.

  Цього дня учні молодших класів Олександрівської філії КЗ «Олександрівський ліцей №1» стали учасниками чарівної казки, де головними героями були Ангелята, Зіроньки, Чортенята, Котигорошко й, звісно, сам Святий Миколай. Дітвора потішила Чудотворця своїми успіхами, чемністю та вихованістю, а Миколай дітей — солодкими подарунками.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 67Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019