Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Меню

Продажа квартир на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже? Однокомнатная квартира на первом этаже. Полезные самоделки для дома. Самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Оформление покупки авто. Быстрое оформление договора купли продажи авто. Порядок оформления авто. Кредит на развитие бизнеса. Где взять кредит для бизнеса. Кредит на развитие малого бизнеса. Уроки создания сайта на joomla. Лучшие joomla уроки бесплатно. Joomla интернет магазин уроки.
Joomla seo плагины. Joomla seo оптимизация. Настройка seo joomla. Ремонт дома своими руками. Как начать строить дом своими руками. Строительство дома с нуля. Seo продвижение сайтов. Качественная seo оптимизация сайта. Seo оптимизация своими руками.

Корисні посилання

Голосування

Оцініть наш сайт
 

Цікаві посилання


school1.olexandrivka.info

Олександрівський РЦДЮТ

Олександрівка Кіровоградської області

Кнопка сайта

Олександрівська філія КЗ Олександрівське НВО №1

Статистика


Головні новини
ЗАНЯТТЯ "ЯК ПОДОЛАТИ ТРИВОЖНІСТЬ" PDF Друк e-mail
Середа, 15 листопада 2023, 14:08
Практичним психологом Олександрівської філії КЗ «Олександрівський ліцей №1» Тищенко О.О. з учнями 8-го класу проведено заняття «Як подолати тривожність». 
Детальніше...
 
Екстернатне навчання PDF Друк e-mail
Вівторок, 14 листопада 2023, 15:30
 
 
 
 
 
екскурсія до краєзнавчого музею с. Розумівка PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 листопада 2023, 13:01
Учні дев'ятих класів Олександрівської філії КЗ "Олександрівський ліцей #1" з метою вивчення історії рідного краю здійснили екскурсію до краєзнавчого музею с. Розумівка. Послухали цікаву розповідь про події пов'язані з Південним товариством декабристів (1821-1826 років), Української революції (1917-1923 років); познайомилися зі сторінками героїчного спротиву українського народу більшовицькій владі на прикладі особистості Чорного Ворона.
Детальніше...
 
Руханка PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 листопада 2023, 09:04
В рамках Всеукраїнського проєкту "Єдина Україна"  учні Олександрівської філії КЗ «Олександрівський ліцей №1 » долучились до онлайн руханки  з метою популяризації здорового способу життя. Вчитель фізичної культури Сухенко Ю.Г. та Токаренко О.В.
Детальніше...
 
Всеукраїнський урок з ментального здоров'я PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 листопада 2023, 08:47

 

Ментальне здоров'я є невід'ємною частиною щасливої ​​життя. Згідно з визначенням ВООЗ, ментальне здоров'я — це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у громадську життя.

Це означає, що ментальне здоров'я об'єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником. Воно є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. А з іншого боку — психічне здоров'я шкірного індивіда є важливим для всього суспільства.

 

 
Булінг: що потрібно знати і як діяти? PDF Друк e-mail
Четвер, 09 листопада 2023, 14:24

В Олександрівській філії КЗ «Олександрівський ліцей № 1» педагогом- організатором  були проведені  заняття з елементами тренінгу на тему: «Булінг: що потрібно знати і як діяти?»(для учнів 4 та 5-Б класів).  Діти дізналися, що таке булінг, які його види, куди звернутися в разі виникнення такого явища, як цькування. На тренінгу розглядали уявні ситуації, повязані з булінгом, причини виникнення, наслідки. Під час заходу учні переглянули відеоролики, вчилися розрізняти такі

Детальніше...
 
акція "Смілива гривня" PDF Друк e-mail
Вівторок, 07 листопада 2023, 13:27
За ініціативи Національного банку України учні Олександрівської філії КЗ " Олександрівський ліцей № 1" долучилися до участі у благодійній акції "Смілива гривня" та зібрали монети , які були передані на потреби ЗСУ.
Сьогодні монети, а завтра ракети!
Детальніше...
 
Благодійна акція «Кришечки збери –захиснику допоможи!» PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 листопада 2023, 14:33
Благодійна акція «Кришечки збери –захиснику допоможи!»
Учнівський та педагогічий колективи Олександрівської філії КЗ "Олександрівський ліцей №1"долучилися до участі у благодійній акції зі збору пластикових кришечок для переробки та виготовлення протезів та їх частин для військових, які постраждали під час війни .
Продовжуємо підтримувати та допомагати нашим Героям!
Разом до перемоги!
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 67Створено за підтримки Щура В.О.
© 2017 - 2019