Навигатор сайта (путь к странице)

Головна

Випадкове зображення

sdc11956.jpg

Голосування

Оцініть наш сайт:
 

Цікаві посилання


school1.olexandrivka.info

Олександрівський РЦДЮТ

Олександрівка Кіровоградської області

Кнопка сайта

Олександрівський НВК №3

Статистика

Користувачі : 16
Зміст : 292
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 670261

Головні новини
Тест для батьків «Чи достатньо Ви контактні з дітьми?» PDF Друк e-mail
Написав Mr.Voxa   
Четвер, 14 квітня 2016, 07:54
 Мета: визначення рівня контактності батьків у спілкуванні з дітьми.
1. Як Ви вважаєте,чи є у Вашій родині взаєморозуміння?
2. Чи радяться з Вами діти з особистих питань,чи спілкуються душа в душу?
3. Чи цікавляться діти Вашою роботою?
4. Чи знаєте Ви друзів Ваших дітей?
5. Чи бувають вони у Вас вдома?
6. Чи беруть участь у господарських справах Ваші діти разом з Вами?
7. Чи перевіряєте Ви,як діти виконують уроки?
8. Чи є у Вас спільні з дітьми захоплення і заняття?
9. Чи беруть Ваші діти участь у підготовці до свят?
10. Чи віддаєте Ви перевагу проведенню відпустки разом з дітьми?
 
Обробка результатів тесту
Детальніше...
 
Психологічна просвіта (Бесіда для батьків) «Як допомогти дитині в період дорослішання» PDF Друк e-mail
Написав Mr.Voxa   
Четвер, 14 квітня 2016, 07:51
 Кожна людина у своєму житті пройшла через перехідний вік – критичний етап у процесі дорослішання ,що іноді називають підлітковим періодом. Тривалість перехідного періоду залежить від фізіологічних особливостей організму,від того,коли він досягає своєї зрілості. Зараз вчені стверджують ,що перехідний вік починається з 10-12 років.
Перехідний вік – це дуже бурхливий і повний несподіванок час. Саме на цьому етапі відбуваються емоційні ,соціальні і фізичні зміни,що шокують і доводять до відчаю багатьох батьків.
Не таємниця,що дорослі не завжди вміють встановлювати довірливі взаємини з дітьми, «обходити підводні камені» у вирішенні проблем. Найпоширенішими помилками батьків у взаєминах з дітьми є нав'язування власної думки або способу дії,зневажливе ставлення до оточення дитини,ігнорування проблем статевого дозрівання. Часом батьки забувають своє дитинство й себе в юності, й тому не розуміють власних дітей,їхніх вчинків.
Підлітковий період – це лише перехід від дитинства до дорослого життя. Не забувайте сіяти в серцях Ваших дітей відповідальність,самостійність,незалежність.
В цей період відбуваються емоційні зміни(хто я?; які мої цінності і переконання?); соціальні зміни (інтерес до протилежної статі,пошук нових друзів,настрій,думки,манера поведінки,яка постійно змінюється); фізіологічні (можуть відчувати страх в період статевого дозрівання і т.д.)
Детальніше...
 
Профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу «На порозі професійного вибору» PDF Друк e-mail
Написав Mr.Voxa   
Четвер, 14 квітня 2016, 07:47
 Мета: формування в учнів відповідального відношення до вибору професії;актуалізація проблеми успішного вибору професії; усвідомлення учнями відмінності між бажанням(Я-ХОЧУ)й можливостями людини (Я-МОЖУ) та врахування вимог соціального середовища (Я-ТРЕБА)
Обладнання: різнокольорові маркери,аркуші паперу ,стікери, ручки.
Цільова група : учні 11 класу.
 
Вибір професії – це складний і відповідальний крок у житті кожної людини. Вибір трудового професійного шляху має бути свідомим та самостійним. Тому,щоб Ваш вибір був вдалим,Вам потрібно попередньо отримати відповідний рівень знань та умінь,мати уявлення про світ професій,вміти аналізувати потребу суспільства у тих чи інших професіях ї їх вимоги до працівників,співвідносити свої можливості з професійною діяльністю.
Сподіваюся,що наше заняття поповнить Ваші знання про світ професій та допоможе правильно прийняти рішення в виборі своєї.
1. Правила роботи в групі.
(обговорення та прийняття правил в групі)
2.Вправа «Знайомство»
Учасники по черзі презентують себе. (назвати ім'я та професію ,яка найбільше подобається)
3.Мозковий штурм «Професія – це…»
Детальніше...
 
Поради Девіда Льюїса щодо розвитку обдарованої дитини PDF Друк e-mail
Написав Mr.Voxa   
Четвер, 14 квітня 2016, 07:45
 Обдарованість - це високий рівень здібностей людини, що дозволяє їй досягти особливих успіхів у певній галузі діяльності. Розрізняють загальну і спеціальну обдарованість. Загальна розумова обдарованість виявляється в оволодінні всіма видами діяльності, для успішного здійснення яких необхідні певні розумові якості. Спеціальна обдарованість пов'язана з певними видами діяльності, в яких вона найбільше розвивається.
1. Відповідайте на запитання дитини якомога терпляче і чесно. Серйозні запитання дитини сприймайте серйозно.
2. Створіть у квартирі місце-вітрину, де дитина може виставляти свої роботи. Не сваріть дитину за безлад у кімнаті під час її творчої роботи.
3. Відведіть дитині кімнату чи куточок винятково для творчих занять.
4. Показуйте дитині, що ви любите її такою, якою вона є, а не за її досягнення.
5. Надавайте дитині можливість у виявленні турботи.
6. Допомагайте дитині будувати її плани та приймати рішення.
7. Показуйте дитині цікаві місця.
8. Допомагайте дитині нормально спілкуватися з дітьми, запрошуйте дітей до своєї оселі.
9. Ніколи не кажіть дитині, що вона гірша за інших дітей.
10. Ніколи не карайте дитину приниженням.
11. Купуйте дитині книжки за її інтересами.
12. Привчайте дитину самостійно мислити.
13. Регулярно читайте дитині чи разом з нею.
14. Пробуджуйте уяву та фантазію дитини.
Детальніше...
 
Поради для батьків майбутнього першокласника PDF Друк e-mail
Написав Mr.Voxa   
Четвер, 14 квітня 2016, 07:41
1. Дитина повинна мати певне посильне доручення і відповідати за його виконання.
Починайте «забувати» про те,що Ваша дитина маленька. Зробіть це м'яко : «Який ти в нас уже великий,ми навіть можемо довірити тобі помити посуд.»
2. Поважайте почуття й думки дитини.
3. Навчіть дитину ділитися своїми проблемами. Обговорюйте з нею конфліктні ситуації,що виникли з однолітками і дорослими. Щиро цікавтеся її думкою,тільки так Ви зможете сформувати в неї правильну життєву позицію.
4. Приділяйте дитині якомога більше часу.
5. Постійно говоріть з дитиною. Розвиток мовлення – запорука гарного навчання. Були в театрі(цирку,кіно)- нехай розповість,що більше всього сподобалося.
6. Допомагайте дитині розвивати дрібну моторику м'язів руки,аби їй легше було опанувати письмо. Для цього навчіть малюка вирізати,малювати,зафарбовувати,будувати,зав'язувати та розв'язувати вузлики).
7. Слухайте уважно,ставте запитання,щоб дитина почувала,що Вам цікаво.
8. Для того,щоб пізнавальний інтерес дитини не згас,відповідайте на кожне запитання.
9. Працюйте над розвитком пам'яті,уваги,мислення Вашої дитини. Для цього використовуйте різноманітні ігри,задачі в малюнках,лабіринти.
10. Частіше хваліть дитину. На скарги про те,що щось не виходить ,відповідайте: «Обов'язково вийде,тільки потрібно ще раз спробувати.» Формуйте високий рівень домагань.
11. Щодня читайте дитині. Розучуйте скоромовки, віршики.
Не будуйте Ваші взаємини з дитиною на заборонах.
Погодьтеся,що вони не завжди розумні. Завжди пояснюйте причини Ваших вимог,якщо можливо,запропонуйте альтернативу.
 
Повага до дитини зараз – фундамент шанобливого ставлення до Вас тепер і в майбутньому.
 
 
Польсько-український проект PDF Друк e-mail
Написав Mr.Voxa   
Вівторок, 22 березня 2016, 21:20
 17-18 березня у м. Черкаси проходила конференція лідерів Клубів громадського діалогу польсько-українського проекту «Суспільне сприяння реформі самоврядування в Україні. Українська мережа клубів громадського діалогу», в якій взяли участь директор Олександрівського НВК №3 Л.І. Литвин та заступник директора з навчально-виховної роботи цього ж навчального закладу Л.Д. Брайко – представники новоствореного клубу громадського діалогу в селищі Олександрівка. У роботі конференції взяли участь керівник проекту, директор Щецинського навчального центру Фундації розвитку місцевої демократії (Польща) Пшемислав Фенрих, експерт з активізації громадськості та маркетингу територій Анджей Смолінські, у співпраці з МГО «Інститут демократії імені Пилипа Орлика» (Україна), який представляла Оксана Колісник (м.Черкаси-Київ). У конференції брали участь представники створених та діючих у рамках проектів 2014 та 2015 року клубів громадського діалогу, лідери клубів, діяльність яких заплановано започаткувати у 2016 році в різних областях України.
Останнє оновлення на Середа, 23 березня 2016, 06:25
Детальніше...
 
«Т.Шевченко – це Україна, а Україна – це ми» PDF Друк e-mail
Написав Mr.Voxa   
П'ятниця, 11 березня 2016, 21:20
    Прийшла весна. Все навколо оживає. Люди радіють сонцю й теплу. З’являються перші провісники весни: підсніжники та проліски .
В цей час все людство вшановує пам'ять Великого Кобзаря, геніального письменника, художника та Пророка Тараса Григоровича Шевченка.
9 березня 2016 року у шкільній бібліотеці був проведений комбінований урок на тему: «Т.Шевченко – це Україна, а Україна – це ми» для учнів 2-Б класу. (Бібліотекар Лушпай Л.М. та класний керівник Коніченко Ю.М.) Протягом уроку дітям була представлена презентація про життєвий шлях Кобзаря, учні читали поезії Т.Шевченка, слухали пісні на слова Тараса Григоровича у виконанні Лушпай Л.М.
  10 березня 2016 року бібліотекар НВК Лушпай Л.М. провела годину пам'яті «Весна починається з Шевченка» для учнів 3-А класу (класний керівник Чернишенко Л.О.). Учні отримали цікаву інформацію про життя та творчість письменника, читали вірші Т.Шевченка. Вшанували пам'ять Кобзаря покладанням квітів до пам’ятника, який знаходиться на території НВК.
 
 
 
«Вклонімося пам’яті Тараса» PDF Друк e-mail
Написав Mr.Voxa   
П'ятниця, 11 березня 2016, 21:17
   9 березня 2016 року в Олександрівському НВК №3 вчителем української мови та літератури Мовчан А.В. з учнями 5-А класу було проведено тематичну лінійку «Вклонімося пам’яті Тараса», приурочену до 202-річчя Т.Г. Шевченка.
  Діти прослухали цікаві біографічні відомості про Великого Кобзаря, відповідали на питання вікторини та декламували вірші геніального поета. Учні школи вшанували пам'ять Т.Г. Шевченка покладанням квітів до пам’ятника.
 
 
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 23
"schoolfree7" designed by Vladimir Shchur (© 2014)